Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Allaha kalmis bilmiyorum dusunmuyoeum dusunmuycemde insallah aana ve tum isteyenlere rabbim bebisleri verir

canım benim oyle yap tabi ben bir ay dusunecem bir ay dusunmıcem oyle karar verdim hem gonlumude yapnıs olurum zaten bu gidişle daha cokk zamanım var anlasılan

canım benim oyle yap tabi ben bir ay dusunecem bir ay dusunmıcem oyle karar verdim hem gonlumude yapnıs olurum zaten bu gidişle daha cokk zamanım var anlasılan
Benimde :) cok calismak gerek cokk ilacta istemiyorum kendi halinde dogal olsun istiyorum

Benimde :) cok calismak gerek cokk ilacta istemiyorum kendi halinde dogal olsun istiyorum

ozaman bu ay birlikteyiz canım benim ne var ne yok deneriz dediğim gibi ben artık nasıl olsa yine olmıcak diorum galiba olmamasına alıştım diye..olsun en azından elimizden gelen herseyi yaptım derim

ozaman bu ay birlikteyiz canım benim ne var ne yok deneriz dediğim gibi ben artık nasıl olsa yine olmıcak diorum galiba olmamasına alıştım diye..olsun en azından elimizden gelen herseyi yaptım derim

Evet deneyelim ama takmayalim:) sende sogan kurune baslasana biesey yoksada rahmi temizler dun bir kadinla konustum doktor olmaz cocugun demis 2. Cocugu icin kadin sogan kuruyle hamile kalmis

bat günü negatif çıkan gebeik sonucumun üstünden 2 gün geçti yeniliyeyim mi sizce ? meraktan ölcem sabredemıyorum eşim heveslenmesin diye regl oldum dedim ( bana akıl fikir verin

hadi ya canım belki olmazsın daha ya (( benim de nedensiz canım sıkkın hiç umudum yok bişey hissetmiyommm

Evet deneyelim ama takmayalim:) sende sogan kurune baslasana biesey yoksada rahmi temizler dun bir kadinla konustum doktor olmaz cocugun demis 2. Cocugu icin kadin sogan kuruyle hamile kalmis

kesinlikle oyleeeedir canım benim ben onu zamnında cok araştırdım soğan kuru incir kuru yalnız soyle kotu bi yan etkisi var regl düzeniyle oynuyor kullanan bir cok kişi bunu yasadı o yüzden regl düzenini bozacak bir sey yapamam..bak eger sende de kist falan yoksa içme canım benim cunku regli düzensizleştirmiş olacan

bende yok ama canım dün söyledikten sonra baktım damarlanma yok (

günaydın tatlım nasılsın bugün

canım belirtilerin herkesde farkllılık gösterdıgını bılıyosun ona takma sen ben kendımde öle fark ettıgım için söyledım belkıde sende baska bısey vardır yada hıc hamıle oldugunu anlamayann annıslerden olursun onu bılemeyız kı

hadi ya canım belki olmazsın daha ya (( benim de nedensiz canım sıkkın hiç umudum yok bişey hissetmiyommm

cano cano beni biliyorsun zaten her zaman aynı gun aynı saatte gelir haber verir zaten ilaçta aldım bildiğin oluyorum canım..ama sen sıkma canını senin umudun varrrr hatta cokkk iyi olacak hersey pozitiff düşün bnde bu ay takmaya karar biy takacam bi ay takmıcam zaten ben daha cok beklicem gibi his var içimde bari birşeyler yapayım elimin yettigince

Bence geldimi geliyor bende cogu sey vardi hatta hala var ama bebis yok kendimizi dinleyerek ruhumuza zarar veriyoruz :2:

bat günü negatif çıkan gebeik sonucumun üstünden 2 gün geçti yeniliyeyim mi sizce ? meraktan ölcem sabredemıyorum eşim heveslenmesin diye regl oldum dedim ( bana akıl fikir verin

benimde 14 şubattı reglm ogün yaptım negatifti..hala da olmadım test aldı hem de 2 tane ama cesaret edemiyorummmmmmmmmmm

canım ultrasyonla henüz bakılmadı kan sonucuma göre 6 haftalıkmş hesaplayncda öle çkyo doktor öle söledi haftaya cuma gdcm 7.hafta btmk üzere oluck hem keseyi görürm hem kalbni duyarm şmdi gtsmde kalbni duyamycm kafama takılck

doğru söylüyosun canım geçen aylar tüm belirtileri yaşadım ama bu ay hiç bişey yok tek fark adet olmadan bi hafta önce geceleri bacaklarım çok ağırırdı kan çekiliyomuş gibi bu sefer olmadı 7 gün var adete.

canım üzülme yeni ay yeni umutlar olucak inşallah bitanem sadece dua et

oylee canımmmmbenimm darısı hepimizin basına inşallah

kızzzz cok beklemişsin yappppppppppppp !!! yap o testiiiiiiiii

evetttt ama 9 subatta pembe lekelenmem oldu ve durdu iki gün sonra yine aynı şekilde devamı gelmedi
ben de ilk adet sandım sonra yerleşme sandım ve adet günüm de test yaptım baktım baktımmmmmm ikinci çizgi belirmedi:26:
hala da adet görmedim test aldım ama biraz dahamı geçse dedimmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…