Erken hamilelik belirtileri hakkında....

evetttt ama 9 subatta pembe lekelenmem oldu ve durdu iki gün sonra yine aynı şekilde devamı gelmedi:KK30:
ben de ilk adet sandım sonra yerleşme sandım ve adet günüm de test yaptım baktım baktımmmmmm ikinci çizgi belirmedi:26:
hala da adet görmedim test aldım ama biraz dahamı geçse dedimmmmm

kız iyi sabırlısın ya benım daha dün bat'tı ölüp ölüp diriliyom :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

bak kendınde rahatlarsın
uzun süre ümitlenmektense öğrenmek gercekle yüzleşmek daha iyi bence..

evet haklısın sen ne yapcaksın
ne zaman yapmayı düşünüyorsun??
eger bebek yoksa bu gecikme niye
diye düşünüyorum.kendimi bu konuda yıpratmıyorum da aslında
hani psikolojik bi gecikme desem:44:

evet haklısın sen ne yapcaksın
ne zaman yapmayı düşünüyorsun??
eger bebek yoksa bu gecikme niye
diye düşünüyorum.kendimi bu konuda yıpratmıyorum da aslında
hani psikolojik bi gecikme desem:44:

Canim ben yarin sabah yaparim! İns silik de olsa gorurum o cizgiyi :KK43: rabbim yuzumuzu guldursun

günaydınn kızlarrrrrv :) mutlu musmutluuu bir günn olsunnnnn kızlarr biraz sıkıntılı günler geçiriyorum dualarınızı eksik etmeyin olur mu :) angeltavsann canımmm bebeğin hayırlı olsun sağlıkla kucağına almayı nasip etsinn rabbimmm çokk sevindim :) cetrinam üzülmek yok demekki bu ayda değilmiş her işte bir hayır var :) sakın üzme kendini ve bu dönemi en güzel şekilde atlat ve benm için dua et :KK43: bu aralar çok sıkıntıdayım korkuyorum bir şey olacak diye :KK43: ve diğerrr kızlarrr bebiş bekleyipte olmayanlar sakın üzülmeyin her işte vardır bir hayırrr rabbimin zamanı vardır siz gülümseyin beklediğiniz şey bebişleriniz olsun er geç verir rabbim inşallah

canım ultrasyonla henüz bakılmadı kan sonucuma göre 6 haftalıkmş hesaplayncda öle çkyo doktor öle söledi haftaya cuma gdcm 7.hafta btmk üzere oluck hem keseyi görürm hem kalbni duyarm şmdi gtsmde kalbni duyamycm kafama takılck

canım ole dıosunda kesenınde gorulmesı gereken haftada gozukmesı onemlı
herhangı bı sorun olup olmadıgı belırlenır
ndn beklıosunkı
6.haftada gormen gerekıo keseyı

Test icin sabahi beklemenize gerek yok.tecrubeyle sabittir.:KK1:ben 13 gunluk gebeligi aksam idrariyla ogrendim

günaydınn kızlarrrrrv :) mutlu musmutluuu bir günn olsunnnnn kızlarr biraz sıkıntılı günler geçiriyorum dualarınızı eksik etmeyin olur mu :) angeltavsann canımmm bebeğin hayırlı olsun sağlıkla kucağına almayı nasip etsinn rabbimmm çokk sevindim :) cetrinam üzülmek yok demekki bu ayda değilmiş her işte bir hayır var :) sakın üzme kendini ve bu dönemi en güzel şekilde atlat ve benm için dua et :KK43: bu aralar çok sıkıntıdayım korkuyorum bir şey olacak diye :KK43: ve diğerrr kızlarrr bebiş bekleyipte olmayanlar sakın üzülmeyin her işte vardır bir hayırrr rabbimin zamanı vardır siz gülümseyin beklediğiniz şey bebişleriniz olsun er geç verir rabbim inşallah

canım sen 3 ayını doldurdun rıskı atlattın ndn sıkıntı yapıosun kendıne
bışey olmaz allahın ıznıyle

canım sen 3 ayını doldurdun rıskı atlattın ndn sıkıntı yapıosun kendıne
bışey olmaz allahın ıznıyle

yok kuzum bebekle ilgili değil başka sıkıntılarım var kimseyle de konuşamıyorum içim içimi yiyip duruyorum canım aklına geldiğimde içinden geldiğinde dua et benm için olur mu sıkıntılarından kurtulsun de bebeğede zarar verecek diye korkuyorum

canım benim kafam karışk kese falan doktorlarn hesaplmalarna göremi 6.haftada görùlyo ya doktor hesaplı 6 haftalk dedi adet tarhnde hesaba katyolar ya o zaman bn ne zaman göreblrm

canım benim kafam karışk kese falan doktorlarn hesaplmalarna göremi 6.haftada görùlyo ya doktor hesaplı 6 haftalk dedi adet tarhnde hesaba katyolar ya o zaman bn ne zaman göreblrm

canım sana yazmıştım tebrik etmiştim ama görmedin sanırım :) canım haftaya görebilirsin merak etme ama adet tarihinin 1 hafta kadar geçmiş olması lazım ki 6 haftalık olabilsin ne kadar geçti adetin

canım sana yazmıştım tebrik etmiştim ama görmedin sanırım :) canım haftaya görebilirsin merak etme ama adet tarihinin 1 hafta kadar geçmiş olması lazım ki 6 haftalık olabilsin ne kadar geçti adetin

canım görmdm k.b saol tatlım snde inş sıkntlarnı atlatrsn bi hafta geçmş olmasna bi gün var sence doktora haftayamı gdym doktora bu haftamı napsamki

yok kuzum bebekle ilgili değil başka sıkıntılarım var kimseyle de konuşamıyorum içim içimi yiyip duruyorum canım aklına geldiğimde içinden geldiğinde dua et benm için olur mu sıkıntılarından kurtulsun de bebeğede zarar verecek diye korkuyorum

canım cok ozel deılse eger ozelden yaz dınlerım konuşuruz
ıcıne atmakla olmaz

adet tarıhını hesaba katıp hesapladıklarında 6 haftalıksa gozukuo kese canım
sen doktora gıdıp onnla konuşsana ndn kendı kendıne dusunuosun
ters bı durum warsa bunuda erken oğrenırsın

X