Erken hamilelik belirtileri hakkında....

sağol canım benim Rabbim en kısa zamanda sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin sanada ve isteyen herkese inşaallah. adçayını bi tutam alıyosun kaynayan 1.5 bardak suda 1-2dk kaynatıyosun altını kapat yarım çaykaşığı öğütülmüş tere tohumunu ekle 2-3 dk demle süz iç sabah bir bardak akşam bir bardak iç taze taze yap iç bekletme 3 gün devam et izin Allahtan inşaallah şifa olur bide incir havuç kürünü prolaktin hormonun yüksekse yapma oda bebek olmasını engeller adetin 3-4 günü hormon testleri var onları yaptırdıktan ve sonucun çıktıktan sonra yapmak gerekiyo canım

Once yaptirdim hormonlarda sorun yok ama yine yaptirayim

İs yerindeyim bakmam lazim

tamam canım 14 ün üzerindeyse yapılmıyo canım yinede araştır iyice benim 4 küsürdü 19 gün falan içtim ama içtikten 3-4 gün sonra göğüslerim şişti damarlandı süt bezelerim belli oldu nasip olursa doğumdan sonra süt için yapacam oğlumu emzirirken 3. ayda sütüm kesilmişti malesef

dünya ne tuhaf kimi bebek ister ne lazımsa yapmaya çalışır kimi leri var olur sokağa çöpe oraya buraya bırakır Rabbim insaf merhamet vicdan versin

Kizlar ben bundan 2 ay once biir ruya gordum ya acaba o tarihtemi hamile kalicam bana siyorlarki bebgin icin yasin oku 1 araliktaa kucagina alacaksin simdi o aklima gelsi mart mi nisanmi ne oluyor

Bende hep ayni seyi soyluyorum .....:KK43:

sende üzülme sıkma canını artık ben hep burdan yazılanları yazdıklarını okuyorum en kısa zamanda rabbim sanada kısmet edecek inşallah ben çoğu şeyi burdan öğrendim uyguladım herşeyin vakti saati var hatta okadar denk geldiki hamile kaldığım ay tvyi bi açtım saraçoğlu 5-10dk içinde incir havuç kürünü anlattı bende doktordan geldim 4ay daha dene normal yollardan olmazsa iğne ilaç tedavisine başlarız demişti. bu kürü denedim yumurtlama zamnımı burdan öğrendiklerime göre bildim hatta yumurtlamadn 2 gün önce bi bayan buraya yazmış sadece sırt üstü yastık koyarak değil sağa ve solada bacaklarımı çekip yattım o ay hamile kaldım diye yani demek istediğim herşeyin vakti saati ve sebebi var Rabbim ol deyince sebeplerde oluşuyo ve oluveriyo en kısa zamanda Rabbim sanada dileyen isteyen herlesede sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin İnşaallah canım benim

Canim adetin 10. Gunu basliyorsun 15 gun icmen gerek agri sanci ve hafif kanama olabilor aklinda olsun

canım soğan kuru yapmanı tawsıye ederım ıltıhabı fılan herseyı temızlıo
ama ıncır kurunu yaptım ben bende faydası deıl zararı oldu
bı suru kucuk kucuk gelışmemış yumurtalar oluşturdu
ben bu kur işlerını anlamıorum
doktora sordum ıncır kuru yapmıştım oyuzdenmı oldu kı dıye
sanmıorum dedı
ama ılk ole bışeyle karsılaştım
bıraktıktan sonra normale dondu

Kizlar ben bundan 2 ay once biir ruya gordum ya acaba o tarihtemi hamile kalicam bana siyorlarki bebgin icin yasin oku 1 araliktaa kucagina alacaksin simdi o aklima gelsi mart mi nisanmi ne oluyor

canım belkide ayan olmuştur sende başla okumaya yasin her gün 7 defa oku benim şuan bir duam var inşallah cumaya kadar bitiririm bende okurum sana o zaman

sende üzülme sıkma canını artık ben hep burdan yazılanları yazdıklarını okuyorum en kısa zamanda rabbim sanada kısmet edecek inşallah ben çoğu şeyi burdan öğrendim uyguladım herşeyin vakti saati var hatta okadar denk geldiki hamile kaldığım ay tvyi bi açtım saraçoğlu 5-10dk içinde incir havuç kürünü anlattı bende doktordan geldim 4ay daha dene normal yollardan olmazsa iğne ilaç tedavisine başlarız demişti. bu kürü denedim yumurtlama zamnımı burdan öğrendiklerime göre bildim hatta yumurtlamadn 2 gün önce bi bayan buraya yazmış sadece sırt üstü yastık koyarak değil sağa ve solada bacaklarımı çekip yattım o ay hamile kaldım diye yani demek istediğim herşeyin vakti saati ve sebebi var Rabbim ol deyince sebeplerde oluşuyo ve oluveriyo en kısa zamanda Rabbim sanada dileyen isteyen herlesede sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin İnşaallah canım benim

Agzina saglik canim hepiniz destek oldunuz Rabbim gonul muratlarinizj versin dualariniza benide eklerseniz cok sevinirim insallah Allahim bu meyveyi bizede tadtirir:nazar:

canım belkide ayan olmuştur sende başla okumaya yasin her gün 7 defa oku benim şuan bir duam var inşallah cumaya kadar bitiririm bende okurum sana o zaman

dünya dua üstüne iyi olur tabiki bu arada merhaba arkadaşım bebişin hayırlı sağlıklı sıhhatli bi evlat olur
inşallah canım tabiki bebek bekleyen diğer arkadaşlarla birlikte inşaallah burdan hep yazılarınızı okuyunca sanki tanıyomuşum gibi oluyo kusura bakma canım yazdıklarınız samimi içten olunca bende yazmak aranıza katılmak istedim mazur görün

X