Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Yok canim esim gidecek almya ne olur ne olmaz diye 3 gibi git dedim benim hic umudum yok o yuzden beklemiyorum migdwm falan bulanmiyor istahimda axilmadi hatta diyet yapiyorum:nazar:

bende diet yapıyorum tek başınamı yapıyorsunn bi topik varmı katıldığın.. bu arada unutmuşum saat 3 ü geçmiş tatlım

Son düzenleme:
kızlarrr çıkıyorum ben herkese iyi akşammlarrr cetrinaa bekledimm gelmedinnn yarınn girebilirim inşallahhh öpüyorum hepinizi kendinize iyi bakınn

canım gr yarın bugun ben girdim sen çıktın ben yine geçtim sen yıne çıktın denk gelemedik:KK43: gel yarın ozgem kendine cokkk iyi bak

çok ağladım ki :KK14:
çok heveslendik ya ondan bu kadar üzüldüm.ama asla neden niye diye isyan ederek ağlamadım.vardır rabbimin bildiği. hayırlısı bir gün bizde anne oluruz:KK43:

hiçççç kimsee aglamasınnnnnn bende yarın aranızaaa katılcam büyük ihtimal ve adet olacamm o yüzden içinizi rahat tutun kızlar yalnız deilsinizzzzz bndeee varımmmm

bende diet yapıyorum tek başınamı yapıyorsunn bi topik varmı katıldığın.. bu arada unutmuşum saat 3 ü geçmiş tatlım

Negqtif kuzum.. Ben tek yapiyorum dukan diyeti yapmaya calisiyotum ama benim sekerim dusuk ondan kendimce yapiyorum arama motoruna dukan diyeti yaz cikiyor yada benin sayfamdan bak linki ekleyemiyorum:KK43:

secido cetrina pomak45 üzülmek yok kızlar demekki bu ay zamanı değilmiş umudumuzu yitirmek yok bu yeni ay yenii umutlar rabbim hakkınızda herşeyin hayırlısı versi evladında hayırlısını versin.. cetrina senin daha belli değil bilyorum ama allahdan ümit kesilmez ama olazsada üzülmek yok kalbiniz allaha yönelsin cancazlarım..

secido cetrina pomak45 üzülmek yok kızlar demekki bu ay zamanı değilmiş umudumuzu yitirmek yok bu yeni ay yenii umutlar rabbim hakkınızda herşeyin hayırlısı versi evladında hayırlısını versin.. cetrina senin daha belli değil bilyorum ama allahdan ümit kesilmez ama olazsada üzülmek yok kalbiniz allaha yönelsin cancazlarım..

yok canım benim hiccc üzülmeek yokkkk Rabbim ne zaman uygun görürse ozaman olur Allah a bırakmışım canım benim cok cok teşekkür ederim :KK16:

Negqtif kuzum.. Ben tek yapiyorum dukan diyeti yapmaya calisiyotum ama benim sekerim dusuk ondan kendimce yapiyorum arama motoruna dukan diyeti yaz cikiyor yada benin sayfamdan bak linki ekleyemiyorum:KK43:

hayrılsı dedik hep canım demekki bu ay hakkınızda hayırlısı böyleymiş inşallah birdahaki ayagönderir bebişini rabbimiz.. tatlım kızlar bir topik açmışlar orada yapıyorum bende burda biz dikkat ederek herşeyden yiyip ama az az yiyip ve akşam belirli bir saat den sonra yemeyerek kilo veriyoruz kendimizi sıkmadan diet piskolojisi olmadan istersen bize katılabilirsin.. benimde sayfada var yazılanlarda bi bak istersen.. en azıdan kafamızdakileri dağıtmış oluruz böylelikle..

X