Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canım belli olmuyor mesela ben sana tarihlerimi söyleyim 27 ağustos , 25 eylül , 26 ekim , 26 kasım , 26 aralık , ve en son da 25 ocakta oldum.

canım ıyıce bılemorum ama yerleşme kanamsı olablır
ben hamıleyım bende olmadı o tarz bı lekelenme
ama olabılıomuş

secidoo hicc olmaaaaaaa emi:KK9: bugun buyuk gun desene ama hic strese girme eski adet döneminin belitrileri var mı peki normalde nasıl olursun:KK16:

Normalde goguslerim cok siser ve acir gerginlik olur ama simdi hic siskinlik yok agrida yok 3 gun once bitti agrilarim akintim cok plurdu bir hafta oncesinden baslardi oda yok cok az var insallah olmam esime dun eski komsulari ruyamda esini hamile gordum birseyler varmi demis bir gun once namazda dua etmistim rabbim varsa bana goster bir sekilde diye insallah vardir:18:[/QUOTE]

ayyy hadiii hayırlısııı olsunnn secidommm ben cok etkisinde kalırım oyle seylerin bugun olmazsan yarın idrara testi yap ama olur mu bir gun gecikmeli olacak cunku anladığım kadarıyla reglinde duzenli canm bnm Rabbim bebeğine kavuştur seni:KK16:

canım ıyıyım sen nasılsın
bebışımde ıyı cok şukur
cuma gunu kalp atışalrını dyduk
9 haftamız bıttı bugun
buyuyoruz yawas yawas
sen neler yapıon

napıyım canım grip olmuşum hapşırıp duruorum :KK43: iiyi olmana cok sevindimmm ohh miniğin kalp atıslarıda gelmiş Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasıp etsin canım..ben biliyorsun kafadan attım biraz bu gebeliği sizi merak ettim geçip bakıorum arada ama pek kimse olmuyor

ayy inşallah canım inşallah Allahım hayırlısıyla bize ve tüm isteyenlere nasip etsin.evet kırmızı değil koyu kahve rengi yerleşme kanaması içinde erken değilmi sence. daha normal adet günüme nerdeyse 13 - 14 gün var

canım erken döllenmede olabilir biliyorsun gec doollnemede varr amam bu kadr erkense sen yinede cokk üstüne düşme olur mu daha gunun var ama umarım bu ay güzel haberlerini alırız beraber sevniris:KK16:

canım erken döllenmede olabilir biliyorsun gec doollnemede varr amam bu kadr erkense sen yinede cokk üstüne düşme olur mu daha gunun var ama umarım bu ay güzel haberlerini alırız beraber sevniris:KK16:

inşallah canım mutlaka paylaşacağım sizlerle çok teşekkür ediyorum ilgine

napıyım canım grip olmuşum hapşırıp duruorum :KK43: iiyi olmana cok sevindimmm ohh miniğin kalp atıslarıda gelmiş Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasıp etsin canım..ben biliyorsun kafadan attım biraz bu gebeliği sizi merak ettim geçip bakıorum arada ama pek kimse olmuyor

dusunme zaten canım cunku kafana takman ıcın daha cok erken
sen ewlılığın tadını cıkar o arada olur zaten bebış
gorceksın bak
cok guzel bı duygu ya ben hem bebeımı ılk defa gordum hem kalp atışını duydum
2 haftada hemenn buyumuş

Normalde goguslerim cok siser ve acir gerginlik olur ama simdi hic siskinlik yok agrida yok 3 gun once bitti agrilarim akintim cok plurdu bir hafta oncesinden baslardi oda yok cok az var insallah olmam esime dun eski komsulari ruyamda esini hamile gordum birseyler varmi demis bir gun once namazda dua etmistim rabbim varsa bana goster bir sekilde diye insallah vardir:18:

ayyy hadiii hayırlısııı olsunnn secidommm ben cok etkisinde kalırım oyle seylerin bugun olmazsan yarın idrara testi yap ama olur mu bir gun gecikmeli olacak cunku anladığım kadarıyla reglinde duzenli canm bnm Rabbim bebeğine kavuştur seni:KK16:[/QUOTE]

Yapmiycam varsa dogumda cikar cok korkuyorummm:KK50:

ayyy hadiii hayırlısııı olsunnn secidommm ben cok etkisinde kalırım oyle seylerin bugun olmazsan yarın idrara testi yap ama olur mu bir gun gecikmeli olacak cunku anladığım kadarıyla reglinde duzenli canm bnm Rabbim bebeğine kavuştur seni:KK16:

Yapmiycam varsa dogumda cikar cok korkuyorummm:KK50:[/QUOTE]

kıyamam korkmaa canımmm benimm rahat olll içini ferahh tut taamm yapmaa ama stres te yapma olur mu

Gunaydin kizlar bugun hasta olmam gerekiyor insallah olmam bebisim gelir.. Anneler size birsey sormak istiyorum benim goguslerimde sislik yok gecti hepsi ama bugun felaket bel agrim var arada kasiklarimda batmavar sizdede olmusmiydu yoksa hastami oluyorum:KK43:
[/QUOTE]

gunaydın canım
hadı bakalım ınşallah olmucaksın
ama hemen ıdrar testı yapma adet olmazsan cunku cıkmayabılır
kan wer en kesın sonuc

dusunme zaten canım cunku kafana takman ıcın daha cok erken
sen ewlılığın tadını cıkar o arada olur zaten bebış
gorceksın bak
cok guzel bı duygu ya ben hem bebeımı ılk defa gordum hem kalp atışını duydum
2 haftada hemenn buyumuş

aynen canım benim zman biraz dha geçsin biraz evliliğin tadı çıksın:)
büyüyecek tabi ki annesi ona iyii bakıyor demekki:)
cok güzel bir duygu eminim canım artık kalbini duyduugn bi bebeğin varrr canında hayırlısıyla gelir annesine inşallah:KK16:

Yapmiycam varsa dogumda cikar cok korkuyorummm:KK50:

kıyamam korkmaa canımmm benimm rahat olll içini ferahh tut taamm yapmaa ama stres te yapma olur mu[/QUOTE]

Yok kendi haline biraktim bu ay esimde cok istiyor ilk dwfa onu boyle gordum Allahim bizide evlatsiz birakmaz insallah

gunaydın canım
hadı bakalım ınşallah olmucaksın
ama hemen ıdrar testı yapma adet olmazsan cunku cıkmayabılır
kan wer en kesın sonuc[/QUOTE]

İnsallah canim ama hic test yapmak istemiyorum

kıyamam korkmaa canımmm benimm rahat olll içini ferahh tut taamm yapmaa ama stres te yapma olur mu

Yok kendi haline biraktim bu ay esimde cok istiyor ilk dwfa onu boyle gordum Allahim bizide evlatsiz birakmaz insallah[/QUOTE]

seniii cokkk iyi anlıorum cnımm cunku gecen ayyy aynısını ben yasadım hatta esim benden cokk istediii ama o yüzden onuda yanlış etkilemişim die vicdan azabı duydum hic bir sey demiorum artık ona hatta konusunu bile acmıoruz..o yüzden içini ferahh tut Rabbim hicc bir kadını evlatsız evlat hasretiyle bırakmasın sağlıkla kucagınaa almayı nasıppp etsin:KK16:

kızlarr ben azcık cıkıorummm birazz uyuyum kendime geliyıım hepinizzz opulduunuz Rabbim gonlunuzdekini size nasip etsin:KK16::KK16::KK16:

Mrb kizlar yerlesme kanamasi olupta hamile oldunu hemen anlayan var mi yani nasil oluyor bu durum bilgisi olan var mi:26:

nurnurnur nerelerdeydın sen yoktun
adet oldunmu durumlar nasıl

canım onbeş tatilde memlekete gittik bayadır giremedim..ben bu ay da adet oldum dört gün erken geldi..adetim bittikten sonra ovülasyon testi kullanmayı düşünüyorum ama artık pek bi umudum kalmadı gibi yaa..napalım olmazsa da nasip...

canım onbeş tatilde memlekete gittik bayadır giremedim..ben bu ay da adet oldum dört gün erken geldi..adetim bittikten sonra ovülasyon testi kullanmayı düşünüyorum ama artık pek bi umudum kalmadı gibi yaa..napalım olmazsa da nasip...

kız sacmalama neden olmasınkı
herseyın bı zamnı war
bende bole dusunceleere cok kapılıodum
ama boşuna yıpratmışım kendımı
sen elınden gelenı yap gerısı allaha kalmış
bu ay ovulasyon kullan bakalım
daha once hıc kullandınmı

kız sacmalama neden olmasınkı
herseyın bı zamnı war
bende bole dusunceleere cok kapılıodum
ama boşuna yıpratmışım kendımı
sen elınden gelenı yap gerısı allaha kalmış
bu ay ovulasyon kullan bakalım
daha once hıc kullandınmı

6 aydır deniyoruz hala bişey olmadı ne bileyim insan ümitsizliğe kapılıyor.daha önce denemedim ovülasyon testini bakalım ilk olacak bide bunu deneyelim artık...

6 aydır deniyoruz hala bişey olmadı ne bileyim insan ümitsizliğe kapılıyor.daha önce denemedim ovülasyon testini bakalım ilk olacak bide bunu deneyelim artık...

bızımde 7. ayda oldu canım
bole olumsuz dusunme
yıllarca bekleyenler war
ovulasyon işe yarar gorursun en azından yumurtlayıp yumurtlmadıgını

X