Erken hamilelik belirtileri hakkında....

gittim canımm.. iki yumurtam oluşmuş çok sağlıkl ı biri 21mm biri 25mm doktor çatlamak üzere kendileri çatlıcaklar iğneye gerek yok sancın olacak biraz korkma dedi çarşamba ve dün çok sancım oldu .. çarşamba ilişki olsun günaşırı devam et dedi bana canım öyle devam ediyorum ama günleri kaçırmaktan korkuyorum :18:

hadı bakalım hayırlısı canım
olacak inşallah bu ay
gunaşırı yaptınmı gunler kacmaz kı

Arkadaşlar , ben evliyim son adet tarihim 25 ocak son 2 gündür bende çok az koyu kahve lekelenme oldu.Bugün durdu gelmiyor ve az önce wc girdiğimde içimden bir şey çıktığını hissettim peçeteyle çektim balgam gibi ele yapışan koca bir şey çıktı.hiç böyle bir şey yaşamamıştım adet tarihime daha neredeyse 12 -13 gün var neden böyle bir şey olmuş olabilir yardımcı olursanız çok sevinirim bilgili tecrübeli arkadaşlar.Bu arada bebiş istiyoruz bu ay denedik 3 kere bununla ilgisi olabilir mi ??

Arkadaşlar , ben evliyim son adet tarihim 25 ocak son 2 gündür bende çok az koyu kahve lekelenme oldu.Bugün durdu gelmiyor ve az önce wc girdiğimde içimden bir şey çıktığını hissettim peçeteyle çektim balgam gibi ele yapışan koca bir şey çıktı.hiç böyle bir şey yaşamamıştım adet tarihime daha neredeyse 12 -13 gün var neden böyle bir şey olmuş olabilir yardımcı olursanız çok sevinirim bilgili tecrübeli arkadaşlar.Bu arada bebiş istiyoruz bu ay denedik 3 kere bununla ilgisi olabilir mi ??

canımm yumurtluyor olabilirsin bu günleri iyi değerlendir

dün adet olmam lazımdı olmadım az önce iki tane farklı markalardan gebelik testi aldım ikisndede ikinci çizgi belirgin bi şekilde cıktı :):9

X