Erken hamilelik belirtileri hakkında....

benım de yarındıı ısde doktor yokmuss sanırım yrın hastede ısı cıkmış çarşambaya aldık randevuyu :)

sonunda duydun sende kalbinii hee :) oh sevındım canım gözün aydın:)

kımse gelmıo artık canım
ndn gecmıosun eskısı kadar sebeb ne
herkes bı anda uzaklaştı

şu hamilelgin zorlu sürecinii atlatmayı beklıyor sanırım herkes :) bende dahill cogu kişi asıl aktıf olanlar aynı anda hamıs kalınca sessızlesdı :)

benım de yarındıı ısde doktor yokmuss sanırım yrın hastede ısı cıkmış çarşambaya aldık randevuyu :)

sonunda duydun sende kalbinii hee :) oh sevındım canım gözün aydın:)

wala sonunda duyduk canım..
2 hafta sonraya tekrar randewumuz war bakalım...
insan ozluo ya hep gormek ıstıo

şu hamilelgin zorlu sürecinii atlatmayı beklıyor sanırım herkes :) bende dahill cogu kişi asıl aktıf olanlar aynı anda hamıs kalınca sessızlesdı :)

herkesın kendıne gore işi war demek..
bılemıorum artık canım
ben burdayım ama kımse olmayınca gırıp gırıp cıkıorum
kubradab haberın warmı

yazarımm canımm cok geçmiyorumm zatenn eskisii kadar :)

birgun eski günlerin hatrınaaa hepimizz bir araya gelippp sohbett edelimm yinee yaaa ozledimmmmmm ozledimmmm canım benim bebekkkkk yormuyor annecigiini dimiiiii ay hadii cinsiyetiniiiii ogren artık bakalımmm prens mı prenses mi geelecekk var mı hiss tutkucummm

biz iyiyiz canımda
sen nereledesın ndn gırmıosunuz artık

pek geçemiyorum artık canım yaaa birde su hamilelk fikrini erteledimmm daha doğrusu düşündürecek hic bir sey yapmamaya ozen gosterdiim sanırım bu defa cidden salıverdim kendimi sen nasılsınnn bebek nasıl

herkesın kendıne gore işi war demek..
bılemıorum artık canım
ben burdayım ama kımse olmayınca gırıp gırıp cıkıorum
kubradab haberın warmı

inan hiç yokk yaa kübraa napdıı acabaa ben yıne girip girip okuyorum yazılanlarıı bu aralar iyiyim ondan biraz fazla giriyorum pc açmak bile içimden gelmıyoodu bı kç gün öncesıne kadar

valla birisii kübranın netinin olmadıgını mı ne söylemiştii özgenin zatenn eşi izin vermıyomus kaçamakk yapıyor arada cetirnaa kımse yok dıye gelmıyoo sanırım :))) sen burdasın ben gırıyorum yazasım gelmıyoo felan :) karştıı yaa şu gunlerıı atlatalım toplanırız ıns gene :)

Büşrayaa cok kırıldım bu aradaa...

Ariverde baska blogda takılıyor sanırım kımse yok dıye oda yazmıyoo pek:)

Neyse canım cıkmışsın sanırım yarınn görüşürüzz özlee bebişiinii bende cok özledim.:)

bebeğimm cinsiyetıne daha var yaa sımdıden düşünüp heycanlanmak ısdemıyorumm şu kadar var derim bu seferde göstermez felan umudum kırılırr o yuzden ne zaman ögrenırım dderdine düşmicem :)

Toplanalımda benım eski keyfim pek yok sureklı gıremıorumm bebiş yormaya basladıı evett kasık agrılarım başladıı zonklamalar felan oluyor sanırım rahim büyüdügündenmiş:)

Evet arvierle ben size kustuk bebisler olunca hepiniz gittiniz hic biİ dusunmediniz

az önce iki farkı markayla test yaptım.akşam idrarıyla .bebetime (zar zor seçilen çizgi) freelife (açık pembe çizgi)

bugün beni test yapmaya iten şey sol yumurtalığımın ağrıması ve gece yaşadığım serviks kasılması.

evet canım benimm artık rahimm genişliyor ondan azcık sızın olurr ohh miss gibii istee tutkuuu annesii bebeginee iyi bakıyorrr odaa büyüyorr annesinin karnında sağlıkla kucagınaa alırsın inşallah canımm benimmm:)

hayırlısı olsun canımmm inşallah bu zamanlarda umduğun güzel haberii alırsın

tutkuuuu ozgee ramel ariver giz kubrak fbcan secido bu haftaa bi gun bi sattcik ayırıp yinee bir araya gelelimmmmmmmmmmmmm eski günleri yadd edelim

Son düzenleme:
Kizlar selam
Ben de bayagidir giremiyorum isten ayrildim cuma gunu evdeyim yatiyorum kalkiyorum hic enerjim yok surekli hastayim bogazlarim falan fena
Hazir isten cikmisken kpss hazirlanmaya karar verdim
Haftaya carsamba kontrole gidecegim umarim bi slklntl cikmaz

Siz nasilsiniz gecmisi okumadim bi tek ramell cuma gunu kontrole gidecekti onu hatirliyorum insallah iyisindir canim.whatsapptan yazdim ama cevap vermedin.
Kubra, cetrina, ozge,ariver,secido, esra ve ismini hatirlayamadiklarim sizler nasilsiniz hersey yolundadir diye umit ediyorum :)

Hepinizi opuyorum kocaman kocaman :)

ben ıyıyım canım allaha şukur..
ewet gıttık cuma gunu kontrole bebeışımı ılk defa gordum ve kalp atışlarını duyduk...
doktor ıkı hafta sonraya tekrar randewu werdı..
canım telımde netım kapalydı yazdıkların oyuzden gelmemış olabılır...
he bıde 8 haftalıksın dedı..
10.haftada tekrar cagırdı işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…