Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canımsınnn arada geippp bakıorummm sizee ama kimsecikler yokk ya da çıkmış oluyolar

tutku fbcan ramel ariver giz ozge kubrak ben yineeedeeee sizzzeeeeeeee yazıyımmmmmmmmm belkiiii gecersinizzzzzz gelindee iki lafın belini kıralım ya

tutku fbcan ramel ariver giz ozge kubrak ben yineeedeeee sizzzeeeeeeee yazıyımmmmmmmmm belkiiii gecersinizzzzzz gelindee iki lafın belini kıralım ya

canım ben geldıgımde sen olmuosun
sen gelıosun ben cıkıorum
kımse olmayınca durmuorum tek basıma forumda bakıp cıkıorum

canım ben geldıgımde sen olmuosun
sen gelıosun ben cıkıorum
kımse olmayınca durmuorum tek basıma forumda bakıp cıkıorum

evet canım denk gelemiyoruz bende araada geciorum ama herkes cıkmıs oluyor sen nasılsın bebeğin nasılsın

gunaydınnn cici anneler ve anne adayları musmutluuu bi güneeee uyanınnnnn inşallah

Arkadaşlar merhaba benim bir sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim.Dün lavaboda silinirken peçeteye çok az kahve rengi leke oldu çok önemsemedim bugün az önce yine girdim yine peçete leke oldu kahverengi bu defa biraz daha fazlaydı.Neden acaba hiç böyle bişe yaşamadım adetim ise geçen ay 25 ocak ta oldum hiç şaşmaz daha 11 gün var lütfen tecrübeli arkadaşlar yardımcı olun.( bu arada bebek istiyoruz )

kac günde bir regl oluyorsun yani bata son adet tarihine ne kadar kaldı tatlım

Gunaydin kizlar bugun hasta olmam gerekiyor insallah olmam bebisim gelir.. Anneler size birsey sormak istiyorum benim goguslerimde sislik yok gecti hepsi ama bugun felaket bel agrim var arada kasiklarimda batmavar sizdede olmusmiydu yoksa hastami oluyorum[/QUOTE]

canım belli olmuyor mesela ben sana tarihlerimi söyleyim 27 ağustos , 25 eylül , 26 ekim , 26 kasım , 26 aralık , ve en son da 25 ocakta oldum.

aslında duzenli gibi gorunuyor canım hani bi yada iki gun oynaması gayet normal

[/QUOTE]

secidoo hicc olmaaaaaaa emi bugun buyuk gun desene ama hic strese girme eski adet döneminin belitrileri var mı peki normalde nasıl olursun

Tatlım düzenli benim sormak istediğim daha erken olmasına rağmen kahverengi akıntım oluyor 2 gündür

genelde böyle durumlarda yerleşme kanaması olduğu söylenir zaten kırmızı rengnde olmaz koyu kahve yada acık kahve renginden olur canım regl gunun yakın deilse bu nedenden dolayı olabilir

Son düzenleme:

secidoo hicc olmaaaaaaa emi bugun buyuk gun desene ama hic strese girme eski adet döneminin belitrileri var mı peki normalde nasıl olursun[/QUOTE]

Normalde goguslerim cok siser ve acir gerginlik olur ama simdi hic siskinlik yok agrida yok 3 gun once bitti agrilarim akintim cok plurdu bir hafta oncesinden baslardi oda yok cok az var insallah olmam esime dun eski komsulari ruyamda esini hamile gordum birseyler varmi demis bir gun once namazda dua etmistim rabbim varsa bana goster bir sekilde diye insallah vardir:18:

genelde böyle durumlarda yerleşme kanaması olduğu söylenir zaten kırmızı rengnde olmaz koyu kahve yada acık kahve renginden olur canım regl gunun yakın deilse bu nedenden dolayı olabilir

ayy inşallah canım inşallah Allahım hayırlısıyla bize ve tüm isteyenlere nasip etsin.evet kırmızı değil koyu kahve rengi yerleşme kanaması içinde erken değilmi sence. daha normal adet günüme nerdeyse 13 - 14 gün var

canım ıyıyım sen nasılsın
bebışımde ıyı cok şukur
cuma gunu kalp atışalrını dyduk
9 haftamız bıttı bugun
buyuyoruz yawas yawas
sen neler yapıon

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…