Erken hamilelik belirtileri hakkında....

yanımda yok da evde var bakarım ben akşam evet canm bi deniyim ama dün yaptım çizgi çıkmadı hevesim kırıldı

geçen ay o kadar cok gebelik testi yaptım ki her gün 2 tane yaparak en sonunda 12 tane falan olmuştu heralde..her sabah akşam bi umutla yaptım durdum..sonra dedim ki keşke kan testi yaptırsaydım.en azından olmadıgını yada olacaksa geç döllendiyse falan umudum olurdu..bence kan testi yaptır.kafan rahatlasın..böyle beklemek cok daha yorucu oluyo..nitekim benim 5-6 günüm stresle geçmişti..
bu arada sen ayın kaçında yumurtladın..benim 21-yada 22.ocaktaki ilişkide oldu sanırım çünkü bi daha ilişki 25 ocakta oldu..25 ocaktaki ilişkide olmuş olsa cıkmazdı..

21-22 YUMURTLAMA GNÜM CAnım

21-22 YUMURTLAMA GNÜM CAnım

senin yumurta catladıktan sonraki ilişkilerde gebelik oluşuyor..bu düşünürsek bi kaç gün içinde cıkabilir..bence sen hiç benim gibi gebelik testlerinle falan kafayı yeme..uygun bi zamanda kan testi yaptır..rahatla..umarım beraber gelir bebişlerimiz...

kızlar sizede sormak istiyorum sol kasığım çok ağrıyo ayağıma vuruyo resmen belime de akıntım çok günlerdir hafif haiff mide bulantım vardı bu sabahtan beri daha şiddetli vücudum sıcak göğüslerim şiş sizce ihtimalim ne kadar

inşlhhhh can inşlhhh ilmiyrum dü ki testten sonra çok üzüldüm

nasılsınızzz bakalımm ben heycanla girdimmm kızlarr ne yapıyor diyeee ama kimseciklerr yokk ortadada dövcemm sizi haaaa ne olduuuu sizee böyleee ???? artıkk nöbett yazacağızz heralde :) kızlarr ben pazar günü merdivenlerden düştüm iyiyiz çokk şüküğr meleğim korudu bizi :) ama hala ağrılarımm varr popişş ve belim ağrıyor o yüzden pek giremem bu aralarr... eee güzell haberler var mıı geçmişi okumam pek mümkün değilll :)

ben varımm sorunlarımda var ama kimse ilgilenmiyo...

canmmmmm ben hala lmadm dün test yaptım etk çizgi çtı benm be l ağrm ve göğüs ağrım var yandan başlıyor ağrısı kasıığım eğilip kalkınca???

inanmyorum ya dikkatt et kendine nazar nazar bol bol oku

ramelcimm senin idrarda ne zamana kadar çıkmadı kaç gün geçmişti

canım benım 5 ocakta adet olmam gerekıodu olmadım 6 we 7 sınde ıdrar yaptım cıkmadı...
7 sınde kanda cıktı ama ıdrarda cıkmadı sanırım 10 ocakta cıktı ıdrarda canım

canım kımse gırmıo artık bende kımse olmadıgı ıcın bı gırıp bı cıkıorum
dıkkat et kendıne
nasıl başardın ole duşmeyı
gecmış olsun canım bebeışe bışey olmasında

hepinizi sıraa dayagınaa cekecemm ben yokkenn kımsede girmiyoo dogru düzgün :))) neyse bn bugunn evıme gidiyorumm yarınn yzarımm boll bolll:)))))))) muck öpüyorumm hepinizi.:)

canım gel artık ya kımse gırmıo artık
hıc bışey konusamıoz oncekı gıbı

canım benım 5 ocakta adet olmam gerekıodu olmadım 6 we 7 sınde ıdrar yaptım cıkmadı...
7 sınde kanda cıktı ama ıdrarda cıkmadı sanırım 10 ocakta cıktı ıdrarda canım

BENİMDE öyle olucak gbi doğuyor içime :)) inşlh öyle olur inşlhhhh

kizlar bisey sormak istiyorum.. benim adetim biraz düzensiz gibi.. yumurtladigimida her ay hissetmiyorum.. simdi ovulasyon testini denemek istiyorum ama nezaman yumurtladigimi bilmedigim icin nasil kullansam? adetim bitince hemen kullansammi? yoksa bir hafta sonrami? sonucta bi pakette bütün ay icin test yok.. :26::26:

o konuda bışey dıyemıcem canım
hıc duymadım cunku
doktormu soledı bunu
evet canım doktor söledi.. hormonla ilgili ilaç olduğu için...

canım internetten ggdan sipariş verebilirsin herkes ordan alıyo hem daha ucuz hem daha fazla istediğin kadar kullanırsın

evet canım doktor söledi.. hormonla ilgili ilaç olduğu için...

canım internetten ggdan sipariş verebilirsin herkes ordan alıyo hem daha ucuz hem daha fazla istediğin kadar kullanırsın

sagol canim ama ben yurtdisinda kaliyorum ordan siparis veremem.. olmadi 2 paket alirim artik icinde nekadar var bilmiyorum aksama incelerim biraz..

sagol canim ama ben yurtdisinda kaliyorum ordan siparis veremem.. olmadi 2 paket alirim artik icinde nekadar var bilmiyorum aksama incelerim biraz..

hımmm o zaman bilmiyorum canım :)) kaç günde adet oluyosun canım kağıtta yazıyo mesela 28 günde adet olan şu günde yapmaya başlasın diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…