Erken hamilelik belirtileri hakkında....

nezaman kullanmaya basladın canım
5 gunde bıtıosa doktor gec cagrmış olmuomu

dün başladım canımm.. evet bana da gç gibi geldi 12 şubat 13.günüm oluyoor o gün de stajım başlıyo daha erken gelsem olmaz mı dedim takvime baktı hesapladı olmaz dedi.. 14.günden bi gün önce görmem gerek dedi

dün başladım canımm.. evet bana da gç gibi geldi 12 şubat 13.günüm oluyoor o gün de stajım başlıyo daha erken gelsem olmaz mı dedim takvime baktı hesapladı olmaz dedi.. 14.günden bi gün önce görmem gerek dedi[/QUOTE

o hapa bıldıgım kadarıyla adetıının 5.gunu baslanıo canım
10. gun yada 11.gununde bakması gerekmıomu

o hapa bıldıgım kadarıyla adetıının 5.gunu baslanıo canım
10. gun yada 11.gununde bakması gerekmıomu

bilmiyorum ki canım doktor 3.günde başla dedi ben de öyle yaptım 12 şubatta da gel dedi.. folikasiti de ihmal etme sakın dedi... bekliyorummmm canım. 12 şubatta gelmez ki artık.. hep bi heycan bi beklenti nolucak sonumuz bakalım

bilmiyorum ki canım doktor 3.günde başla dedi ben de öyle yaptım 12 şubatta da gel dedi.. folikasiti de ihmal etme sakın dedi... bekliyorummmm canım. 12 şubatta gelmez ki artık.. hep bi heycan bi beklenti nolucak sonumuz bakalım

ıyı bakalım canım doktorunu dınle sen
wardır bı bıldıgı
ovulasyon testıde al bıde onla takıp et bakalım canım
garantı olsun

hepinizi sıraa dayagınaa cekecemm ben yokkenn kımsede girmiyoo dogru düzgün :))) neyse bn bugunn evıme gidiyorumm yarınn yzarımm boll bolll:)))))))) muck öpüyorumm hepinizi.:) :KK54:

inşlh benm de öyledir

canım sen geç yumurtladın degil mi? ben bu sabah yine dayanamayarak test yaptım.2. çizgi silik çıktı..5-6-7 ocak bat tarihim..bu ay benim dogru düzgün ilişki olmadı ovulasyon testinide düzgün yapamadım..21-22 ocakta ilişki olmuştu sanırım o günlerde oldu..ama pek sevinemedim.. kasımda kimyasal oldugu için pek güvenemedim..

canım sen geç yumurtladın degil mi? ben bu sabah yine dayanamayarak test yaptım.2. çizgi silik çıktı..5-6-7 ocak bat tarihim..bu ay benim dogru düzgün ilişki olmadı ovulasyon testinide düzgün yapamadım..21-22 ocakta ilişki olmuştu sanırım o günlerde oldu..ama pek sevinemedim.. kasımda kimyasal oldugu için pek güvenemedim..

geç yumurtladım canımmm ay ne güzell ya kötü düşünme iyi olsunnnnn lütfennn
darısı bana inşlhh bende bu ay alırım hayırlı haberi inşlhhhh

geç yumurtladım canımmm ay ne güzell ya kötü düşünme iyi olsunnnnn lütfennn
darısı bana inşlhh bende bu ay alırım hayırlı haberi inşlhhhh

inş. canım..3-4 gün gecsin öyle kan testi yaptırıcam..eşime bile söylemedim.. cumartesi akşamı ovulasyon testi yaptım.sanki yumurtlamadaki gibi koyu cıktı..o zaman şüphelendim. pazar da kahverengi lekelenmeler oldu..
sende güzel haberler vereceksin ben inanıyorum. ovulasyon testin varsa bi yap bakalım koyu cıkacak mı..

inş. canım..3-4 gün gecsin öyle kan testi yaptırıcam..eşime bile söylemedim.. cumartesi akşamı ovulasyon testi yaptım.sanki yumurtlamadaki gibi koyu cıktı..o zaman şüphelendim. pazar da kahverengi lekelenmeler oldu..
sende güzel haberler vereceksin ben inanıyorum. ovulasyon testin varsa bi yap bakalım koyu cıkacak mı..

yanımda yok da evde var bakarım ben akşam evet canm bi deniyim ama dün yaptım çizgi çıkmadı hevesim kırıldı

X