Erken hamilelik belirtileri hakkında....

kızlarr cok ağrıyla uyandım uyandımmm halada ağrılarım varr dun aldım agrı kesici ondan önceki günde bugünde baktım kalmamış:KK43: sıcak seyler yapıp içtim ama içim sokuluyor ayaklarım sızlıyor:KK43: geçsin artık cok yoruldum..tutkum ozgemm kubragım ramelim ariverim gizim azizem fbcanım angeltavsan secido yasen sizzlerr nasılsınız iyisiniz inşallah takip edemiyorum buaraa kızmayn bna olur mu:KK43: özledim sizleri..kubragımmm tatlım gizim dediğini gibi yapıyorum sıcak tutyorum kendimi sıcak seyler iciorum ama olmuyor geçmiyor hepp yenıden başlıyor:KK43:

gecmiş olsun canım benım
bızde tam nerde bu kızlar herkes uzaklaştı dıoduk
tutukudan haberın warmı

kızlarr cok ağrıyla uyandım uyandımmm halada ağrılarım varr dun aldım agrı kesici ondan önceki günde bugünde baktım kalmamış:KK43: sıcak seyler yapıp içtim ama içim sokuluyor ayaklarım sızlıyor:KK43: geçsin artık cok yoruldum..tutkum ozgemm kubragım ramelim ariverim gizim azizem fbcanım angeltavsan secido yasen sizzlerr nasılsınız iyisiniz inşallah takip edemiyorum buaraa kızmayn bna olur mu:KK43: özledim sizleri..kubragımmm tatlım gizim dediğini gibi yapıyorum sıcak tutyorum kendimi sıcak seyler iciorum ama olmuyor geçmiyor hepp yenıden başlıyor:KK43:

canımm benimmmm nasıll oldun bu günn ağrılarla uyanmışsın ama toparlanmışsındır şimdi birazz ayaklarını çok sıcak tut belini falan değil kanamanı arttırır :KK43: sana kızmıyoruz bebeğimm biliyoruz kii hastasınn sen bol boll dinlennn iyileşş gellll :)

Canım bi doktora gitseydin sürekli ağrı kesicide öyle ii değil geçmezse geçirmiyo zaten

canm kendıne iyi bak adetin bitince çalşmalar başlıcakk daha çokkkk işimiz var çokkkkkk bak benm adet günümde yaklaştı :KK1::KK1::KK1:

aman aman canım benimm ben tövbe ettim calısma yokkkkkkkk hesapta yapmıcammmm hiccccccc ne zaman geliyorsaaa gelsin canım benim bu ay calısma malısma derken bak kendime nasıl yüklenmişim farkında deilim ölüyorum ağrılarımdan:KK43: ama sen inşallah hamile çıkarsın ariverde oyle canımsın:KK16:

merhabalar ben siteye uzun zaman önce üye oldum ama daha önce hiç yorum yazmadım. sadece sizlerin tecrubelerini okudum:):)
bizde bebek sahibi olmak istiyoruz ancak 1 sene olmasına ragmen bebegimize kavusamadık sanırım bu ayda kavusamicazz:KK43::KK43:

Banada ilk % 90 dedi doktor göstermedi kendini eşek sıpası dayanamadm biraz snra tekrar gittim ultrasna o zaman gördü :) bacakları hep tepede benimkinin ve hiç yerinde durmuyo bi orda bi burda :) mesela hateketli dtim herkese hateketliyde erkektir demişlrdi ama alakası yok :)) böyle şeyler herkesde herşey farklı hissediliyo

demekkı doktorlar % 90 dyınce dogru cıkıo canım
bızım daha cok o aşamalara benım ıcın ne hıssedıosun
cın takwımı bana kız dıo sen baktınmı ordan hıc

aman aman canım benimm ben tövbe ettim calısma yokkkkkkkk hesapta yapmıcammmm hiccccccc ne zaman geliyorsaaa gelsin canım benim bu ay calısma malısma derken bak kendime nasıl yüklenmişim farkında deilim ölüyorum ağrılarımdan:KK43: ama sen inşallah hamile çıkarsın ariverde oyle canımsın:KK16:

inşlhhh hep birlikteeeeeeeeeeeeeeeeee :)))

gecmiş olsun canım benım
bızde tam nerde bu kızlar herkes uzaklaştı dıoduk
tutukudan haberın warmı

cok cok teşekkür ederim tatlım konuşamadım daha canım dun biara geçtim yazdım ama sonra birdaha geçip bakamadım inşallah iyidir:KK43:

secıdo canım nasıl oldun
kıst ne durumda catlatma ıgnenı oldnmu bugun

Hayir:KK43:( salak doktora gittim yeni degistirdigim doktora tahlil falan yapmadi ostrojen fazla dedi gobekten ultrasonla baktisol yumurtalarin hemem kst olmus dedi ama benim adetin 8. Gununden beri kasiklarim agriyor goguslerim sisti aciyor kendi haline birak dedi bana:KK43:

kizlar guzel anneler, anne adaylari gunaydinn :KK3: artik uzun uzun sohbet etmiyor kimse burda skildiniz mi ?? CETRINAAAAAAAAAMM tatlim nasil olduuunnn bi gir iyiym yaz umarim biraz duzelmissindir :KK43: ARIVEER AZIZE canlarim sizde heycan dorukta tabi az kaldi ama lutfen gununuz gecmeden test yapmayin cikmayabilir caniniz skilirr bekleyin bikac gunn deli sorulari da atın kafanizdan bebis varsa etkilenmesinn :))) FBCAN kuzum Allah sag salim bebeğine kavuştursun seni insallah doktorunla gorus sana rapor yazsin kuzumm başlatmasinlar işine,hiçbişey suan icindeki canlidan daHa onemli değilll...ESRAKS tatlim ben iyiyimm sizleri okudukca zaman gecerdi şimdi pek girilmiyor saglik olsun sen nasilsinn ?? TUTKUU canim sen gunlerdir girmiyosun onemli biseyin yok dimi umarim sadece isteksizlik vardir siteye..OZGEEEM KUBRAA RAMELL :13:siz nasılsınızzz bebislerr iyimii :)) YASEN canim tebrik ederim insallah hayirlisiyla kucaginiza alirsiniz kizinizii :))) TUANABATUU sen nasilsinn tatlim?? herkes eskisi gibi girse ya siteyeeeee :KK14:

Günaydınn canımm teşekkür ederim Allahım her isteyene nasip etsin kız evlat :) pembişlrrr bakıyodumm zaten hep anne hissi demek :)

merhabalar ben siteye uzun zaman önce üye oldum ama daha önce hiç yorum yazmadım. sadece sizlerin tecrubelerini okudum:):)
bizde bebek sahibi olmak istiyoruz ancak 1 sene olmasına ragmen bebegimize kavusamadık sanırım bu ayda kavusamicazz:KK43::KK43:

canım hepimiz bekliyoruz ve duadan başka yapıcak bişeyimiz yok yumurtlama günlerimizi bilmemiz gerekıyorrr inşlhh hepimiz hayırlı haberler alıcazzz Rabbim hayırlılarını nasip eylesin....

Başta göremedi özgecim acmadı pamuğunu :) snradan gördü :) banada ilk %90 demişti seninki kesin erkek :) zaten çok erken demiş doktor ben 3 aylıkken bile bişe demedi erkek çocuğı erken belli oluyo

kuzumm bizimki ortadaydıı yani ve ilk uyuyorduu sanırım doktorr dürttü uyandırdı meleğimii ondan sonraa nasıll harketlendii doktor eliyle bastırdı annesiii nefes al ver dedi hareketlenmeye başladı :) erkek erken canlanır erken görünür derler evet kız geç canlanır geç görünür derler :) ama benmkini doktor ilk döllenme olduğunda gün sayarak tahmin etmişti :) canım ama daha 6. aya kadar değişebiliyormuş ya özellikle erkekte yanılma payı yüksek dediler :) bir bakarsınnn prenses olmuşş çıkmışş :) eeee sen nasıll öğrenmeden çıkacaktınnn iyikide geri dönmüşsün

canımm benimmmm nasıll oldun bu günn ağrılarla uyanmışsın ama toparlanmışsındır şimdi birazz ayaklarını çok sıcak tut belini falan değil kanamanı arttırır :KK43: sana kızmıyoruz bebeğimm biliyoruz kii hastasınn sen bol boll dinlennn iyileşş gellll :)

bi ara kesiliorrr bi ara kanama tamm oluyorrr cok agrımm var canım yaaa napsam geçmiyor çıldırdım inan halimde kalmadı :KK43: sen nasılsın canım benim bebek nasıl iyimisiiniz canım

Tum bebek isteyenler ve kendim icin okuyorum rabbim bos gondermez insallah bizi

aminn canım inşlhhh inşlhhhhhh Rabbime açılan eller geri çevrilmez er yada geç kabul olur buna inanıyorum dualarım hep kkabul olmuştur beni hiç darda koymmaıştır bu zamanda koymaz inşlhhh Rabbim

bi ara kesiliorrr bi ara kanama tamm oluyorrr cok agrımm var canım yaaa napsam geçmiyor çıldırdım inan halimde kalmadı :KK43: sen nasılsın canım benim bebek nasıl iyimisiiniz canım

Canım ilaç tükrtme çok ilaç keser kanamayı hiç ii değil sıcakta çok ii değil çok sıcak tutma krndini

oyy kuzumm benm ne yapacaksın oluyor iştee bir kaç güne bişeyciğinn kalmaz inşallah :KK43: canım bol bol uyumaya çalışş..

bebiş iyi teyzesiii senn iyileşirsen daha iyi olacakkk :)

Canım bi doktora gitseydin sürekli ağrı kesicide öyle ii değil geçmezse geçirmiyo zaten

giitim doktora canım dünde kan tahlili verdim:KK43: kasık ağrısı tamamda ayaklarım kesiliyor gibi işin kotu tarafı agrı cekecekk halimde kalmadı cok mu yordum bu ay kendimi calısma derken cok mu soğuk aldım ama bir daha tövbe yapmıcam:KK43:

X