Erken hamilelik belirtileri hakkında....

saglıklı olsunda canım hıc farketmez
kendın ıcın ne hıssetmıştın dogru cıktımı

evet ben en başından beri erkek diyordum ve rüyamda görmüştüm hatta düşük yaptığım bebeği görmüştüm demiştim erkek olarak hatırlarsan çok etkilenmiştim

kızlarrrrrrrrrr belimmmm ve kasığım yine tutttuuuu adetim geliyorum diyoo sinyallerriiii :18::18::18::18:

doktora gidicem zaten canım bende öyle düşnüyorum bakalım durum neeyi gösericek dıyorum ya belkı gerek kalmaz:)

bende ger bu ay eger hamış kalmasaydım rahım fılmı cekınecektım canım
cok korkuodum ama allha şukur gerek kalmadı
ınşallah senınde ole olur

kızlarrrrrrrrrr belimmmm ve kasığım yine tutttuuuu adetim geliyorum diyoo sinyallerriiii :18::18::18::18:

amaaa böylee düşünme canımm bak burda kaç kişiyiz hepp adet olacakmışız gibi hissetmedik mii bu normal bişey ben bu ay hariçç geçen tüm aylarda adet olacakmışım gibi gissettim bu ay olmadı bir tekk gelecek inşallah bebişş canımm :)

evet ben en başından beri erkek diyordum ve rüyamda görmüştüm hatta düşük yaptığım bebeği görmüştüm demiştim erkek olarak hatırlarsan çok etkilenmiştim

ewet canım hatrlıorum hatrlamammı
cın takwımıde bana kız dıo
sen baktınmı cın takwımıne

amaaa böylee düşünme canımm bak burda kaç kişiyiz hepp adet olacakmışız gibi hissetmedik mii bu normal bişey ben bu ay hariçç geçen tüm aylarda adet olacakmışım gibi gissettim bu ay olmadı bir tekk gelecek inşallah bebişş canımm :)

ayın sonu gelsin artıkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk heyecan basıyor böyle 3 gün kalıncada beklemek çok zor oluyorrr bilmiyorum acaba benmlemi benim meleğimmmm:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

iş yernde çok zor oluyor bebeğim ben anca akşamları okurum tabi kiiiiiiiiiiiiiiii yterki gelsin bbeklerimiz gelenlerde sağlıklı doğsunlarr

canımm işyerindede okursun küçücük bir dua ekranda açık olur bir kağıda yazarsın kaç defa okuduğunu toplam 20 dakikada bir sürü okurusun

X