Erken hamilelik belirtileri hakkında....

kuzumm bizimki ortadaydıı yani ve ilk uyuyorduu sanırım doktorr dürttü uyandırdı meleğimii ondan sonraa nasıll harketlendii doktor eliyle bastırdı annesiii nefes al ver dedi hareketlenmeye başladı :) erkek erken canlanır erken görünür derler evet kız geç canlanır geç görünür derler :) ama benmkini doktor ilk döllenme olduğunda gün sayarak tahmin etmişti :) canım ama daha 6. aya kadar değişebiliyormuş ya özellikle erkekte yanılma payı yüksek dediler :) bir bakarsınnn prenses olmuşş çıkmışş :) eeee sen nasıll öğrenmeden çıkacaktınnn iyikide geri dönmüşsün

Valla canım aynen bel olmuyo öğrendim ama yinede içinde risk kaldı :) tabi ama ben içimden inanıyorum çok hissim yetiyo seninde yanılmaz aslında kız yanılma payı oluyo rrkekte bazen pipi aşşa düşünce kız sanılıyomuş :) ama brnim kızım olcak gördm bende :)) anladım erkek bişe çıksa o brnim canım :)

Baktım inanmadım ama doğru çıktı kız :)

yasen şu alttaki takvim doğru gidiyor mu sende bende çok geriden geliyor o doktor bana 12.haftadayız dedi burda 11 yazıyor ve altta yazdıkları çoktan olmuş oluyor ben buradakini okuyup doktora soruyorum onlar çoktan gelişmiş diyor sende bir takip etsene

fbcannnnnnnnnnnnnnnn tutkuuuuuuuuuuuuuuuuuuu nerdesinizzzz bi siz yoksunuzzzzza ariver çıktı misafri gelicek diye siz yoksunuzzz...

giitim doktora canım dünde kan tahlili verdim:KK43: kasık ağrısı tamamda ayaklarım kesiliyor gibi işin kotu tarafı agrı cekecekk halimde kalmadı cok mu yordum bu ay kendimi calısma derken cok mu soğuk aldım ama bir daha tövbe yapmıcam:KK43:

Üşütüncr çok bende öyle oluyodım canım ne kadar dikkat rtsek bile biz anlamıyoruz snra çekiyoruz öyle dinlenmenr bak geçicek inşallah

oyy kuzumm benm ne yapacaksın oluyor iştee bir kaç güne bişeyciğinn kalmaz inşallah :KK43: canım bol bol uyumaya çalışş..

bebiş iyi teyzesiii senn iyileşirsen daha iyi olacakkk :)

bir gun daha bitecek artık canım benim bir gun daha sonra rahat edecek vücudum :KK43: oyle yapıyorum canımsın sen neler yaptın canoo

merhaba canımm :) vallahii siteye ne olduu anlamadımm bende birden herkes geriye çekildi cuma günü yoktum kontrolüm vardııı bir geldim kii site bu haldeee dünde misafirim olmasına rağmen kaç defa girdimm ama kimseden tıkk yokkk .... bakalımm toparlanır heralde herkesss :)

galiba canim..saglik olsunn..peki erkek olacagini duyunca napti esin falan ne geçiyordu içinizden kuzuumn :))

Üşütüncr çok bende öyle oluyodım canım ne kadar dikkat rtsek bile biz anlamıyoruz snra çekiyoruz öyle dinlenmenr bak geçicek inşallah

canım benim cok teşekkür ederim oylee valla ne varsa biz kadınlar cekiyoruz

yasen şu alttaki takvim doğru gidiyor mu sende bende çok geriden geliyor o doktor bana 12.haftadayız dedi burda 11 yazıyor ve altta yazdıkları çoktan olmuş oluyor ben buradakini okuyup doktora soruyorum onlar çoktan gelişmiş diyor sende bir takip etsene

15 hafta 6 günlüğüm canım işte şuan alttaki takvimi göremiyom telden :) ama o arada mallaşıo ona inanma :)

Valla canım aynen bel olmuyo öğrendim ama yinede içinde risk kaldı :) tabi ama ben içimden inanıyorum çok hissim yetiyo seninde yanılmaz aslında kız yanılma payı oluyo rrkekte bazen pipi aşşa düşünce kız sanılıyomuş :) ama brnim kızım olcak gördm bende :)) anladım erkek bişe çıksa o brnim canım :)

yaa canım bende rüyamda gördüm zaten biraz hüzünlenmiştim o zaman ama demekki Rabbim öyle göstermiş bana :) bir önceki düşük yaptığım bebeğimi gördüm anne ben geliyorum diyordu ve çok güzel bir erkek bebekti o zaman çok etkilenmiştim acaba bebeğe bişey mi olacak falan diye düşünmüştüm :KK43: ama çok şükür bebeğm şu an gayet sağlıklı ve çok güzel gelişiyor Rabbimm bağışlasın meleklerimizi bizlere :) ve onu kucağıma aldığımda melek olarak kalması için elimden gelen her şeyi yapacağımm

15 hafta 6 günlüğüm canım işte şuan alttaki takvimi göremiyom telden :) ama o arada mallaşıo ona inanma :)

evett saçma sapan şeyler yazıyor doktor olurmu kemik gelişimi kıkırdak düzeyde tamamlanmak üzere diyor burda daha şimdi kemik gelişiminden bahsediyor aradan 2 hafta geçti :) eee tamm o zaman burdakini takip etmeyeyim diyrom acaba gelişim geriden mi geliyor ? ben bu cuma 13.haftaya gireceğim 1 hafta geriden geliyor tam gün girmeme rağmen

oyy kuzumm benm ne yapacaksın oluyor iştee bir kaç güne bişeyciğinn kalmaz inşallah :KK43: canım bol bol uyumaya çalışş..

bebiş iyi teyzesiii senn iyileşirsen daha iyi olacakkk :)

kıamam onaaa cokkk selammm soleee teysesinden iyi bakkk o kuzuya annesi biraz sıcak biseyşler daha içiyim sonra uyurum canım az sizle konusuyum:KK16:

evett saçma sapan şeyler yazıyor doktor olurmu kemik gelişimi kıkırdak düzeyde tamamlanmak üzere diyor burda daha şimdi kemik gelişiminden bahsediyor aradan 2 hafta geçti :) eee tamm o zaman burdakini takip etmeyeyim diyrom acaba gelişim geriden mi geliyor ? ben bu cuma 13.haftaya gireceğim 1 hafta geriden geliyor tam gün girmeme rağmen

geç mi yumurtlamıştın canm sende?

kızlarr cok ağrıyla uyandım uyandımmm halada ağrılarım varr dun aldım agrı kesici ondan önceki günde bugünde baktım kalmamış:KK43: sıcak seyler yapıp içtim ama içim sokuluyor ayaklarım sızlıyor:KK43: geçsin artık cok yoruldum..tutkum ozgemm kubragım ramelim ariverim gizim azizem fbcanım angeltavsan secido yasen sizzlerr nasılsınız iyisiniz inşallah takip edemiyorum buaraa kızmayn bna olur mu:KK43: özledim sizleri..kubragımmm tatlım gizim dediğini gibi yapıyorum sıcak tutyorum kendimi sıcak seyler iciorum ama olmuyor geçmiyor hepp yenıden başlıyor:KK43:

canim beniiiimmm bugunden sonra iyilesirsin insallah artik bebegiiimmm hadii cabukk bitir toparlan gel yepyeni stressiz bi aya baslicazzz :))) kafamiza takmadan rahat olalim artikk bitanemm :KK16:

yaa canım bende rüyamda gördüm zaten biraz hüzünlenmiştim o zaman ama demekki Rabbim öyle göstermiş bana :) bir önceki düşük yaptığım bebeğimi gördüm anne ben geliyorum diyordu ve çok güzel bir erkek bebekti o zaman çok etkilenmiştim acaba bebeğe bişey mi olacak falan diye düşünmüştüm :KK43: ama çok şükür bebeğm şu an gayet sağlıklı ve çok güzel gelişiyor Rabbimm bağışlasın meleklerimizi bizlere :) ve onu kucağıma aldığımda melek olarak kalması için elimden gelen her şeyi yapacağımm

Oyyy kıyamam brn sana canım benim ya sakın üzme kendini annesi oda üzülüyo maşallah bebeklerimize aman nazar almasn herkese iyi demiyem valla nazar alıyoruz brn dayanamıyom ama demesek daha ii tek ii diyip grçmek en güzeli Rabbim kimseyi evlat acısıyla sınamasın herkese nasip olsun inşallah bizlrrin oldı rabbim ver burdaki isteyrn tüm arkadaşlarımıza nasip olsun

canim beniiiimmm bugunden sonra iyilesirsin insallah artik bebegiiimmm hadii cabukk bitir toparlan gel yepyeni stressiz bi aya baslicazzz :))) kafamiza takmadan rahat olalim artikk bitanemm :KK16:

cok cok teşekkür ederim giziim benimmmm gecsşndeeee başka hic bir isteğim yokkkkk inan bana sen nasılsın canım:KK16:

Günaydınn canımm teşekkür ederim Allahım her isteyene nasip etsin kız evlat :) pembişlrrr bakıyodumm zaten hep anne hissi demek :)

ay ben hamile kalmadan pembislere bakıyorumm hic farketmez oncelikle saglikla olsunda ama kiz esyalari daha bi tatli işteee :KK16: Allah bizede kismet eder insallah tatlim anne olanların mutluluğunu :)))) esin sevincten bayilmistir o zamn bide kiz istiyodu mademm :))))

Canım sana doktorun ne diyosa o doğrudur burası basit bi forum düzenlemesi kulak asma ordaline doktorun dediğine bak sen annesi büyümüş sıpa :)

X