Erken hamilelik belirtileri hakkında....

kizlar guzel anneler, anne adaylari gunaydinn artik uzun uzun sohbet etmiyor kimse burda skildiniz mi ?? CETRINAAAAAAAAAMM tatlim nasil olduuunnn bi gir iyiym yaz umarim biraz duzelmissindir ARIVEER AZIZE canlarim sizde heycan dorukta tabi az kaldi ama lutfen gununuz gecmeden test yapmayin cikmayabilir caniniz skilirr bekleyin bikac gunn deli sorulari da atın kafanizdan bebis varsa etkilenmesinn :))) FBCAN kuzum Allah sag salim bebeğine kavuştursun seni insallah doktorunla gorus sana rapor yazsin kuzumm başlatmasinlar işine,hiçbişey suan icindeki canlidan daHa onemli değilll...ESRAKS tatlim ben iyiyimm sizleri okudukca zaman gecerdi şimdi pek girilmiyor saglik olsun sen nasilsinn ?? TUTKUU canim sen gunlerdir girmiyosun onemli biseyin yok dimi umarim sadece isteksizlik vardir siteye..OZGEEEM KUBRAA RAMELL :13:siz nasılsınızzz bebislerr iyimii :)) YASEN canim tebrik ederim insallah hayirlisiyla kucaginiza alirsiniz kizinizii :))) TUANABATUU sen nasilsinn tatlim?? herkes eskisi gibi girse ya siteyeeeee

Son düzenleme:
ayın sonu gelsin artıkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk heyecan basıyor böyle 3 gün kalıncada beklemek çok zor oluyorrr bilmiyorum acaba benmlemi benim meleğimmmm

sendemı 31ını beklıosun canım bende 31 ını beklıorumm gecmek bılmıoo bıde bugece bogazım şişdi yutkunamıom resmenn evde oturdugum yerde nasıl hastalandım anlam veremedım yhaaa

Banada ilk % 90 dedi doktor göstermedi kendini eşek sıpası dayanamadm biraz snra tekrar gittim ultrasna o zaman gördü :) bacakları hep tepede benimkinin ve hiç yerinde durmuyo bi orda bi burda :) mesela hateketli dtim herkese hateketliyde erkektir demişlrdi ama alakası yok :)) böyle şeyler herkesde herşey farklı hissediliyo

merhaba canımm :) vallahii siteye ne olduu anlamadımm bende birden herkes geriye çekildi cuma günü yoktum kontrolüm vardııı bir geldim kii site bu haldeee dünde misafirim olmasına rağmen kaç defa girdimm ama kimseden tıkk yokkk .... bakalımm toparlanır heralde herkesss :)

sendemı 31ını beklıosun canım bende 31 ını beklıorumm gecmek bılmıoo bıde bugece bogazım şişdi yutkunamıom resmenn evde oturdugum yerde nasıl hastalandım anlam veremedım yhaaa

ben tam emn değilim hesaaba göre 1 ocak çünkü 30 günde bir oluyorum ama geç yumurtladım bu ay ne zaman olurm bılmem inşlhh 9 ay hiç olmammmm :)))))))))))

kızlarr cok ağrıyla uyandım uyandımmm halada ağrılarım varr dun aldım agrı kesici ondan önceki günde bugünde baktım kalmamış sıcak seyler yapıp içtim ama içim sokuluyor ayaklarım sızlıyor geçsin artık cok yoruldum..tutkum ozgemm kubragım ramelim ariverim gizim azizem fbcanım angeltavsan secido yasen sizzlerr nasılsınız iyisiniz inşallah takip edemiyorum buaraa kızmayn bna olur mu özledim sizleri..kubragımmm tatlım gizim dediğini gibi yapıyorum sıcak tutyorum kendimi sıcak seyler iciorum ama olmuyor geçmiyor hepp yenıden başlıyor

hayırlıı uğurluu olsun kuzummmm :))) ben sanaaaa demiştimm gitmene gerekk yokkk diyeee kızın olacakkk :)))

Başta göremedi özgecim acmadı pamuğunu :) snradan gördü :) banada ilk %90 demişti seninki kesin erkek :) zaten çok erken demiş doktor ben 3 aylıkken bile bişe demedi erkek çocuğı erken belli oluyo

canm kendıne iyi bak adetin bitince çalşmalar başlıcakk daha çokkkk işimiz var çokkkkkk bak benm adet günümde yaklaştı

Evet bende oyle yapiyorum surekli okuyorum inan sayiya bakmadim dua bu insallah rabbim geri cevirmez ellerimiz bos donmeyiz...
İnanmiycaksin ama grup nasil kurulur bilmiyorum))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…