Erken hamilelik belirtileri hakkında....

kızlaar merhaba
durumumu sıze ozetleyım oncelıkle gectıgımız ay 26 .12 tarıhınde regl olmustum ancak bu ay 15.01 tıbarıyle pembe ve kahveremsı sekılde akıntılarım olmaya basladı yanı adet dongume daha zaman olmasına ragmen sankı regl oluomusum gibi arada pembemsı kanamalarım oldu ama bu kanamalar yogun degıl az mıktarda bu durum yakalsık bır hafta surdu ve hemen sonrasında regl oldum suanda regl ım bıtmesıne ragmen bu pembemsı ve arada kahve rengımsı oluyor devam etmekte tutunma kanaması olabılır mı sızce ayrıca test te yaptım negatıf cıktı :KK43:bı arkadasım ıdrarda cıkmayabılır dedı sız ne dusunuyosunuz yorum please :KK43:(

Sağol tatlımmmm
Evet canım babamız kız istiyodu kalbi temizmiş :) ekşi tuzlu çok yedim tatlıda arada yedim ama turşu çok tükettim aşırı limonu hiç sevmem limonu meyve gibi yiyodum hala öyle :) ama belli olmuyo diyolar ekşi kız tatlı erkek olayları herkezde değişik olabiliyo

sende doğru belırtı wermış canım ozaman
dun ozgemede doktor %90 erkek demış ona sordum
o da dıo kı ben hıc tatlı yemıom mıdemı bulandırıo
dedıgın gıbı herkeste farklı oluo
benım ıcın ne hıssedıosun canım bır hamış olarak

kızlaar merhaba
durumumu sıze ozetleyım oncelıkle gectıgımız ay 26 .12 tarıhınde regl olmustum ancak bu ay 15.01 tıbarıyle pembe ve kahveremsı sekılde akıntılarım olmaya basladı yanı adet dongume daha zaman olmasına ragmen sankı regl oluomusum gibi arada pembemsı kanamalarım oldu ama bu kanamalar yogun degıl az mıktarda bu durum yakalsık bır hafta surdu ve hemen sonrasında regl oldum suanda regl ım bıtmesıne ragmen bu pembemsı ve arada kahve rengımsı oluyor devam etmekte tutunma kanaması olabılır mı sızce ayrıca test te yaptım negatıf cıktı :KK43:bı arkadasım ıdrarda cıkmayabılır dedı sız ne dusunuyosunuz yorum please :KK43:(

canım ewet ıdrarda hemen cıkmaz helekı daha adetın gecmedıyse
ben hamışım benım ıdrarda ta 5 gun sonra cıktı
kanda oğrendım ılk olarak ben

inşallahh canımmmmmmmm :)) cevap yazdım ben deee

hoşgeldin canımm üzülmek yerine pozitif olalım bu ay dedk bakalım ne olucak... sen nasılsın:))

Cetrinammmmmm Küboşummm nerdesiniz ben yokken beni hep andınızzz şimdi yoksunuzzzzzz özledim ama :KK14:

Bende olumsuzlugu unutmaya karar verdim olursa olur ama surekli salati terficiye okuyorum Allahim sifa versin diye angeltavsan saolsun onerdi:)

Bende olumsuzlugu unutmaya karar verdim olursa olur ama surekli salati terficiye okuyorum Allahim sifa versin diye angeltavsan saolsun onerdi:)

ya secido bu duayı banada önerdiler ben bir ara çok korkuyordum ama bir türlü başlayamadım geçen bir arkadaşta söylemişti başlayalım diye ama kimse yanaşmadı grup kurup başlayalım mı 4444 defa okunması gerekiyormuş 44 kişilk grupla herkes 111 defa okuyunca dualarımız dileklerimiz kabul oluyormuş

adet olursanda ıyı bı doktor bulursun canım
yumurta takıbı yaptırırsın
dersınkı ovulasyonla takıp ettım bı sılık cıktı bı hıc cıkmadı

YOK CANIM ben koyuyu gördüm kiii habern yokmu geç yumurtluuyormuşm ben bilimyordum bunu hep 14 16 18 20 yapıp bırkıp üstüne fazla düşmüyordum 21. gün yumurtam çatladı benm

X