Erken hamilelik belirtileri hakkında....

fıstıklarrrr selammmm nasılsınızzz bakalımmm,off yaa bu işler bi türlü hafiflemedi:KK43::KK43: ariver tatlımmm sıavlar bitmiş gün saymaya başlamışsın sanırımmm hadi hayırlısı inşallahhhh, büşraa güzelim senin de azcıcık kaldı hadi hayırlısı, fbcan canımmm bak hayırlısıyla geçecek inşallah 3 ay görürsün, bazı doktorlara gitmişsin sanırım hepsi de normal demiş sen de güzel düşün ve rapor alıp dinlen olur mu, secido cnaım kistleşmen inşallahh gidecek ve bebiş olacak bi başka doktora gitsenmiki bu doktorlar hiç hassas olmuyolar sinirler, sen güzel düşün canım kistleri yok edecek doğal şeyler iç canım ama yumurtlama zamanında sıkıntı olmasın ondan su iç bol bol sadece bebeğimm. ve cetrina,tutku,özge, ramel, kübrakk,gizz ve unuttuğum varsa özür bütün kızlarr nasılsınız, hamişler bebişler nasıl
aaa bu arada özgecim oğluş geliomuş kısmetse senin de hadi hayırlısı, yasenin nesi olacak o yazmamış sanıırm ya da ben göremedim. canlarım hepiniz için hamişlerin bebişleri sıkı sıkı tutunsun, bekleyenlerin de göbüşlerine bebeiş gelsin diye hepinize meryem suresi ve yasin okudum haftasonu.inşallah allahım kabul eder kızlarrr...

fıstıklarrrr selammmm nasılsınızzz bakalımmm,off yaa bu işler bi türlü hafiflemedi:KK43::KK43: ariver tatlımmm sıavlar bitmiş gün saymaya başlamışsın sanırımmm hadi hayırlısı inşallahhhh, büşraa güzelim senin de azcıcık kaldı hadi hayırlısı, fbcan canımmm bak hayırlısıyla geçecek inşallah 3 ay görürsün, bazı doktorlara gitmişsin sanırım hepsi de normal demiş sen de güzel düşün ve rapor alıp dinlen olur mu, secido cnaım kistleşmen inşallahh gidecek ve bebiş olacak bi başka doktora gitsenmiki bu doktorlar hiç hassas olmuyolar sinirler, sen güzel düşün canım kistleri yok edecek doğal şeyler iç canım ama yumurtlama zamanında sıkıntı olmasın ondan su iç bol bol sadece bebeğimm. ve cetrina,tutku,özge, ramel, kübrakk,gizz ve unuttuğum varsa özür bütün kızlarr nasılsınız, hamişler bebişler nasıl
aaa bu arada özgecim oğluş geliomuş kısmetse senin de hadi hayırlısı, yasenin nesi olacak o yazmamış sanıırm ya da ben göremedim. canlarım hepiniz için hamişlerin bebişleri sıkı sıkı tutunsun, bekleyenlerin de göbüşlerine bebeiş gelsin diye hepinize meryem suresi ve yasin okudum haftasonu.inşallah allahım kabul eder kızlarrr...

Allah kabul eylesin bebeğini sana bağışlasın Rabbim... bilmiyorum esra ne olucak :KK43:(( 26 sında göğüslerim yandan ağırmaya bşladı bi çoğalıyor bi azalıyor ağrı elleyince belli oluyor ağrısı akıntım devam beyaz krem akıntım var kasığım arada oluyor gülünce flan bilmiyorum yanii adetim geliyor :18::18::18::18:

:)))))))) bakalım biz ne olucak çokk merak ediyorum çokkkkk :18::18::18::18::18:
edilmez mi canımmmmmmmmmm :)))))))) ben dün hamilelik tişötü gördüm bitane üstünde bebek resmi var anne hazır mısın geliyorum yazmış dayanamadım aaldım :KK43: :)

Esroşummmmmmmmm canım bnm özledim seni ya hoşgeldin.. evet bana da 4gün kaldı sayıyorum işteeeeeee :)))))))) bebek beklerken matematiğimiz de gelişiyooooooooo :KK9: Yasenin kızı olucakmış canım :) bizler iyiyiz seni sormalı bebişimiz nasıl

edilmez mi canımmmmmmmmmm :)))))))) ben dün hamilelik tişötü gördüm bitane üstünde bebek resmi var anne hazır mısın geliyorum yazmış dayanamadım aaldım :KK43: :)

Esroşummmmmmmmm canım bnm özledim seni ya hoşgeldin.. evet bana da 4gün kaldı sayıyorum işteeeeeee :)))))))) bebek beklerken matematiğimiz de gelişiyooooooooo :KK9: Yasenin kızı olucakmış canım :) bizler iyiyiz seni sormalı bebişimiz nasıl

:))))))))) iyi yaptın belki var elin ona gitti ve aldın :)))))))) giymek nasip olur inşlhhhhhhhhhhhhhh

canlarım bugün misafirim var kalkıp evi toparlıcam sonra duş alıcamm bugün yokum yani merak etmeyin seviyorum sizi .... :KK16: :KK16: :KK16: :KK16: :KK16: :KK16::KK16: :KK16: :KK16: :KK16:

Allah kabul eylesin bebeğini sana bağışlasın Rabbim... bilmiyorum esra ne olucak :KK43:(( 26 sında göğüslerim yandan ağırmaya bşladı bi çoğalıyor bi azalıyor ağrı elleyince belli oluyor ağrısı akıntım devam beyaz krem akıntım var kasığım arada oluyor gülünce flan bilmiyorum yanii adetim geliyor :18::18::18::18:

amin canım.yaa kuzum sen geçen ay 1 inde mmı olmuştun az kaldı geç yumurtladığın için 2-3 gün de fazladan bekliceksin mecbur test için bu ay alıcaz güzel haberler bak görrüsünnn

amin canım.yaa kuzum sen geçen ay 1 inde mmı olmuştun az kaldı geç yumurtladığın için 2-3 gün de fazladan bekliceksin mecbur test için bu ay alıcaz güzel haberler bak görrüsünnn

evet geç yumurtladım canım 1 ocak ta oldum ben olmazsam 5 ine kadar beklerim yeter ki olmıyımmm ama hissetmiyorum hiç bişeyyyy :18::18::18::18:

heğınıze gunaydın kızlar...
nasılsınız....
guzel haberlerde war kotu haberlerde
allah inşallah hayırlısıyla herkese bebeını kucagına almayı nasıp eder...
arıwer azıze ınsallah sızde adet olmazsınız 4 gununuz kaldı
bence adet gunu gelmeden ıdrar yapmayın
moralınız bozulmasın
cunku benım kanda cıktıgı halde ıdrarda cıkmamıştı

ben de özledim kuzummm ama pek giremiyorum maalesef, ayy ne güzel iyi yapmışsın tişört almakla seni motive eder inşallahh bebeğimmm accıcık kaldı senin de yaa çok heyecanlı bakalım büşradan da senden de güzel haberler alcaz gibi bu ay inşallahhh hayırlısıyla. aa kızı mı olacakmış hadi hayırlısı, allah hepinize nasip etsin bebeğimmmm

heğınıze gunaydın kızlar...
nasılsınız....
guzel haberlerde war kotu haberlerde
allah inşallah hayırlısıyla herkese bebeını kucagına almayı nasıp eder...
arıwer azıze ınsallah sızde adet olmazsınız 4 gununuz kaldı
bence adet gunu gelmeden ıdrar yapmayın
moralınız bozulmasın
cunku benım kanda cıktıgı halde ıdrarda cıkmamıştı

aahhh ahhh ramel beklemek çok zorr adet olucam :KK43:((( hisetmiyorum ve ağrım başladı göğüslerim flann :KK43:(((

esracım canım nasılsın
bız ıyıyız allaha sukur sımdılık
işte bana tahlıl yapmışlardı onun sonucları cıksın dıye beklıoruz
persembe cıkacak...
benım yarın 7 hafta bıtıo doktor kalp atışını dınlemek ıcın dıger haftaya cagrdı
acaba bebeıde buyumuş gorelım dıyemı kı

evet geç yumurtladım canım 1 ocak ta oldum ben olmazsam 5 ine kadar beklerim yeter ki olmıyımmm ama hissetmiyorum hiç bişeyyyy :18::18::18::18:

güzel hissetmeye çalış canımmmmm bak yüzdük yüzdük kuyryğuna geldik ne kaldıki şurda hayırlısıyla olacak inaşşallah

güzel hissetmeye çalış canımmmmm bak yüzdük yüzdük kuyryğuna geldik ne kaldıki şurda hayırlısıyla olacak inaşşallah

inşlh öyle olur yoruldumm :KK43:( ama içim var diyoo hayırlısı Rabbimden ne eylerse güzel eyler.. elimden gelen herşeyi yaptım ben :2::2::2::2:

esracım canım nasılsın
bız ıyıyız allaha sukur sımdılık
işte bana tahlıl yapmışlardı onun sonucları cıksın dıye beklıoruz
persembe cıkacak...
benım yarın 7 hafta bıtıo doktor kalp atışını dınlemek ıcın dıger haftaya cagrdı
acaba bebeıde buyumuş gorelım dıyemı kı

iyiyim kuzumm
hadi bakalım hepsi güzel çıkar inşallahhh canımcım.ki çıkar ben eminimmm:)
evet canım bebişi de görğn kalbini de net duyun die öle yapmıştır. ben de 8. hafta gitmiştim kesin rahat duyulsun die
ayy o miinicik atışları mı duyacaksınnn inşallahh ne güzellllll

subat 1 ı beklıosun demı canım
sakın ol hayırlısı neyse o olacak kalmış surda 3 gun..
inşallah hayırlı haberlerını alacagız

aslına bakarsan 31 ocak çünkü 30 günde 1 oluyorum ama geç yumurtladım diye 4 gün geç olucakmışım 14 gün sonra adet olunuyormuş yumurtlamadan en son 1 ocakta oldum

X