Erken hamilelik belirtileri hakkında....

cetrina geçmiş olsun canım ins testlrn güzel çıkıcak bencde düşnmyi bırak bn bu ay dis ağrısı çektğmdn vede antibiyotk kullandğmdn olcğnı sanmyrm Özgem oğluşun hayırlı olsun inş Ramel tatlım bebiş nasıl sen nasılsn Esra tatlım pek yazamyrm k.b nasılsn Kübra nasil gdiyo hamişlik Tutku bulantılarn düzeldmi Yasen merakla beklyrm ama seninkide erkek bence Büşra sen naslsn SEcido üzlme artık msjda dedğmi yap tatlım

Saol canim senden baska ilgilenen olmadi :KK43:(( cok cok saol

canım 3kere içtm antibiyotik oda adetmin ilk günlrydı bide doktora söylmştm korunmadğmı bebek istdğmi hem grıp içn dùşük mgmlı antibiyotk vrdı ağır bi antbiyotk dğldi zaten 3 tane içtm doktor korun falan demedi napsamki

bebebğimmm bennn geldimm ama kimsecikler yokk ortada ben de kocişi hemen göndermeye çalışıyorum forum almış başını gitmiştir geçmişi nasıl okuyacağımm diye ama tıkk yok :)

günaydınn bebişimmm :)) valla bir geldim kimse yokkk..bende çıktımm :)) forumda sakin kimse yazmamışşş :))

neymişşş sürprizinnnn :)) diye okurken bi baktımmmm oğluşumuz oluyormuşşşş :) hadi inşallah sağlıklı mutlu huzurlu gelir kucağına bitanemmm :))
çoook sevindimmmm :)))) bizlerede o günlere ulaşmayı nasip etsin Rabbim inşallah..

gunaydınnnn canlarr tum güzel anneler veee anne adaylarııı..gunaydınnn tutkum ozgem kubragım fbcanım ramelim ariverim azizem yasen gizim esrakss secido angeltavsan vee digerr adınıı sayamadığım kızlarr bugun nasılsın ben fazla kalamıcam siz nasılsınız diye bakmya geldim..buarada dktrdaydm sabah carsmbada soncc cıkıcak reglimi oldum ama olup olup dirildim resmen cok fena oldum:KK14::KK14: hayatımın en berbat günlerini geciriorum suanda zar zor acıorum gözlerimi..inşallahhh siz iyisinizdir:KK16::KK16:

canımmm günaydıınnn ne oldu sana bitanemm çok geçmiş olsunnnn :KK43::KK43: testlerin temiz çıkacak inşallah tatlımm sende derin bi nefes alacaksın inşallahhh ve bu kadar stres yapmicaksııınnn...benimde inanılmaz sancılı oldu bu ay adetim ama bence sadece stresten kuzummm rahat olalım canımsın telaşlanma :KK43:((( bebek düşüncesini kafamda bitirdim demişsin, süper zaten eminim istediğimiz için olmuyor..bende oyle diyorum bıraktım düşünmeyi istemeyi ne zaman olursa artık, hayırlı evlat ve hayırlı doğum olsun da bekleyelim o zamanı kuzumm kısmett....bize güzel haberler vereceksin hem sonucun çıkınca ve sende rahatlicaksınn tamammı güzel anne adayııı :KK16::KK16::KK16::KK16:

gunaydınnnn canlarr tum güzel anneler veee anne adaylarııı..gunaydınnn tutkum ozgem kubragım fbcanım ramelim ariverim azizem yasen gizim esrakss secido angeltavsan vee digerr adınıı sayamadığım kızlarr bugun nasılsın ben fazla kalamıcam siz nasılsınız diye bakmya geldim..buarada dktrdaydm sabah carsmbada soncc cıkıcak reglimi oldum ama olup olup dirildim resmen cok fena oldum:KK14::KK14: hayatımın en berbat günlerini geciriorum suanda zar zor acıorum gözlerimi..inşallahhh siz iyisinizdir:KK16::KK16:

canımmmmm çok çok geçmişşş olsunnnn :KK43:( üzüldüm çok ağrılı olmanaa..
bende öyle olurdum evlenmeden önce..ağrıdan ağlardım devamlııı :KK43: evlendikten sonra hafifledi biraz ama ağrım oluyordu maalesef yine :KK43: çok şükür 9 ay o acıdan kurtuldum :)) darısı senin başına bitanemmmm..
ayaklarını ve belini üşüttüğün için ağrılı geçiyor olabilir..benim öyle olurdu maalesef :KK43:
ayaklarına sıcak su torbası koyyy..sıkı giyinn.. kıyamam sana ben yaaa :KK43:( bikaç güne geçecek inşallahhh..
doktora gitmen iyi olmuşş ama bak buna sevindim :KK66: bende gitmiştim ve faydasını gördüm sonucunu biliyorsun zaten :KK66:)
kan testi yapsın ki hormonlarına baksın :KK66: sonrada yumurta oluşumunaa..ohh miss çok çok iyi olmuşş..
ağrın varsa hala sıcak bişeyler iç o da rahatlatıyor :KK66: mesela şekerli sıcak çayy..beni rahatlatırdı..bide ayağına sıcak su torbası..üstüne battaniyee..ohhhhh valla yapasam geldiii :))
dinlendikten sonra gel :KK66: aklım sende..muckkkkkkkk

canım 3kere içtm antibiyotik oda adetmin ilk günlrydı bide doktora söylmştm korunmadğmı bebek istdğmi hem grıp içn dùşük mgmlı antibiyotk vrdı ağır bi antbiyotk dğldi zaten 3 tane içtm doktor korun falan demedi napsamki

canımm eğer doktorun bişey demediyse tamm ama bence biraz araştırr tehlikeli olabilir önlemini al bence

ne olduu canımm anlatmadın kiiii

yazdım koskocaman:KK43: cok uzgunum salı catlatma ıgnesı olacaktım ya adetımın 8. gununden berı kasıklarım cok agrıyor ve hala oyle goguslerım sıstı patlıyor doktora gıttım sol yumurtalar hemen kıst olmus dedı :KK43: ostrojen fazla dedı ama tahlıl yapmadı sankı cocugum olmayacakmıs gıbı konustu buytun gun agladımm

çokk saoll canımm aminn inşallahhhh :))) allahımm yardımm etsin tüm doğuracaklara , doğumdan çok korkuyorum normal doğum istiyorum ama bakalımm ona son anda karar verebiliriz dedi doktor

özgemmm canımmmm gözünüz aydınnnn yakışıklı bir prens mi geliyormuuuşş :nazar::nazar: :emir_bebek: annesiii çok güzel bi duygudur eminimm çok sevindim yaaaaa :KK76::KK76::KK76::KK76: Allah hayırlı doğumlar versin kuzum tek nefeste kurtarsın inşallah, hiç stres yapmma güzel anne stres yasaakkk :))) gerçi demesi kolay ben hamile kalmadan bile korkuyorum rüyalarıma giriyor doğum işi :18: ama sen annesinn doğumu değil bebeğini düşün kuzum ona kavuşacaksın o gün Allahın izniyleee :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

günaydınn bebişimmm :)) valla bir geldim kimse yokkk..bende çıktımm :)) forumda sakin kimse yazmamışşş :))

neymişşş sürprizinnnn :)) diye okurken bi baktımmmm oğluşumuz oluyormuşşşş :) hadi inşallah sağlıklı mutlu huzurlu gelir kucağına bitanemmm :))
çoook sevindimmmm :)))) bizlerede o günlere ulaşmayı nasip etsin Rabbim inşallah..

evttt yalnız kaldımm kimsecikler yoktuuu :) aslında girdiğimde sen vardın ama sanırım görmedin beni çıktınn hemn :) yaaaa oğluşumuzzz olacakkk inşallahhh :) ama yanılma payı yüksek tabikii doktorda söylemek istemiyordu aslında ama biz baya üsteleyince mecbur kaldı 6.aya kadar yanılma payı var dedi :) benim için ikiside aynı sevinç olacaktı kız olmasınıda çok istiyordum erkek olmasınıda rabbim erkek olsun demişş :))) aminn canımm sizde göreceksiniz inşallah :) birde cihazlar çok önemliymiş tutku eski falan diyordu ya etkisi varmış :)

cetrina geçmiş olsun canım ins testlrn güzel çıkıcak bencde düşnmyi bırak bn bu ay dis ağrısı çektğmdn vede antibiyotk kullandğmdn olcğnı sanmyrm Özgem oğluşun hayırlı olsun inş Ramel tatlım bebiş nasıl sen nasılsn Esra tatlım pek yazamyrm k.b nasılsn Kübra nasil gdiyo hamişlik Tutku bulantılarn düzeldmi Yasen merakla beklyrm ama seninkide erkek bence Büşra sen naslsn SEcido üzlme artık msjda dedğmi yap tatlım

angeltavşanımm günaydınnn :)
antibiyotik içtiğin için bence bu ay dikkatli ol..her ihtimale karşı bir doktor varsa tanıdığın danış derim ben :KK66:
ben iyiyim..bebeğimde iyi çok şükür büyüyor :) şubat ayının ortasını bekliyorum doktora gitmek için..onun dışında kendimi çok bunaltmadığım için pek bi sorunum yok ama sabahları olan bulantılar mahvediyor artık..vücudumu dirençsiz bırakıyor :KK43:

canımm eğer doktorun bişey demediyse tamm ama bence biraz araştırr tehlikeli olabilir önlemini al bence

canım ilacı aldğm gün netten araştrdm zaten prospektüsündede hamilelkte sıkntı olmayacğı yazıyodu hemde çoktan o ilacı atmşmdr vücdumdan zaten 300mg dı

özgemmm canımmmm gözünüz aydınnnn yakışıklı bir prens mi geliyormuuuşş :nazar::nazar: :emir_bebek: annesiii çok güzel bi duygudur eminimm çok sevindim yaaaaa :KK76::KK76::KK76::KK76: Allah hayırlı doğumlar versin kuzum tek nefeste kurtarsın inşallah, hiç stres yapmma güzel anne stres yasaakkk :))) gerçi demesi kolay ben hamile kalmadan bile korkuyorum rüyalarıma giriyor doğum işi :18: ama sen annesinn doğumu değil bebeğini düşün kuzum ona kavuşacaksın o gün Allahın izniyleee :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

teşekkürlerr canımm :) aminn inşallah sağlıkla kucağımıza almamızı Allahım nasio eder :) valla demesii kolayyy canımmm düşünüyorsun bebeişi düşündükçe ben daha çok strese giriyorum normal doğum yapmam diyorum kafasından kolundan çok çekiyorlar :) maalesef bunlara kadar düşünüyorsun geçen doğum videosu izleyecektim eşim delimisin sen sakınn dedi :)

X