Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Kiyamam sen iyi ol canim ruyani anlatmak istersen yaz yorumlayalim :)

Bebegimm senu boyle gormeye aliskin degil maglum sen iyi ol hep neseli il slklntlLl oldugunda da bizler yanindayiz

Cnm ben aksam bi doktor buldum ona gidicem bakalim nolcak

yok canım rüyayı simdi hic anlatmayım ben cok etkilendim anlatsam sizde zaten ne demek istedgimi anlarsınız aam şimdilik o rüya kalsın..3 gun unutacam onu canım benim desteğin için cok saol teşekkür ederim..gittiğinde bize yaz olur mu umarım iyi vee güzell haberler alırız senden ve bebeğinden fazla yorma kendini artık dinlen evde iyice

kendinize cok iyi bakın kızlar yarın görüşmek üzere Allah a emanet olun..

ooo... cnm senin az kalmış..hadi hayırlısı benimde seninle ilgili olumlu hislerim var..sanki bu ay gelecek bebiş :))

OTURUP KALKINCA HATTA BAZEN NEFES ALDIKÇA BİLE KASIĞIM AĞIRIYOR SOL TARAFIM BU HERHALDE YUMURTLAMAYA İŞARET ÇATLADI YA ONA HEMEN TUTUNMAZ DIMI BEBEK...
UMARIM HİSLERİN GERÇEKLEŞİR rABBİM TÜM İSTEYNLERE VERSİNN DUALARINI EKSİK ETME:)))

canım sana biri bişey demiş ne oldu...

canım sana biri bişey demiş ne oldu...

yok canım kim ne desin olur mu oyle sey hani bugun bi arkadaş yazmıs ya okuduğum kadarıyla yardm istems hamle kalmak istems ama yanls bi dusnce daha kotu olr onun acısından demiş ya bir haftadr szi takip ediyrm nasıl hamile kalırm diye o yuzdn canım biz iyi niytle konusrken kimse bundn yanls etkilenmesin diye dedim iyi niyetle yani

heee şu kız evet canım yardım edicektim ama olmadı kendi bildiğine geçti bende bişey demedim...

heee şu kız evet canım yardım edicektim ama olmadı kendi bildiğine geçti bende bişey demedim...

sağlık olsun canım Rabbim kimin gonlundee ne varsaa onu nasip eylesinnn herkesin hakkında hayırlısı olsun..sen iyisin dmi hersey yolunda vee pozitifsin az kaldı sanada hadi inşallah bebeginnn gelir cano

sağlık olsun canım Rabbim kimin gonlundee ne varsaa onu nasip eylesinnn herkesin hakkında hayırlısı olsun..sen iyisin dmi hersey yolunda vee pozitifsin az kaldı sanada hadi inşallah bebeginnn gelir cano

yolunda canım herşey günler azaldıkça içim rahatlıyor ama heyecanım artıyor hakkımızda hayırlısı kasık ağrım var oturup kalkınca (
galiba daha yumurtam çatlıyor anlaamdım kiii

Kod:
yolunda canım herşey günler azaldıkça içim rahatlıyor ama heyecanım artıyor hakkımızda hayırlısı kasık ağrım var oturup kalkınca (
galiba daha yumurtam çatlıyor anlaamdım kiii

güzelll olacak herseyy iyi duusun iyi olsun canımmbenm sımdı cıkmma lazımm esimm geldiyarın gorusmk usere optm cnm

rica ederim canım benimmm bende desteğin için sana çok çok teşekkür ederiiimmm görüşürüz yarın kuzuummm sende kendine çok çok çokk iyi bakkkkkkk

canım kalbi güzel arkadaşım tatlım sıkma hiçbişeye canını herşey çok güzel olcak inş rüyalarada çok takılma tatlım şmdi beklmdsn ya etkılnp görmüşsündür üzülme bak yarın sabah seni poztf mutlu görym canım benim

tatlım çok geçmiş olsun bol bol dua et ben hepnze edyrm ınş bebişn sana dahada sıkıca tutuncak 9ayda bırakmyck annesi üzülme artık güzel haberlerni beklyrm inş dualarmz kabul olck musmutlu hamilelik geçircksn yorma kendni sakın dinlen iyıce hiç bişey sizdn dğerli değil

Tebrik ederim canım :) belirtilet aynen var göğüs ağrısı ben yaşadm ama herkrs yaşicak die bir şey yok hafi hayırlı habrrler getir bizede rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah :)

Insallah canim allah bebeklerimizi sag salim kucagimiza almayi nasip etsin kimseyi yavrusuz birakmasin inanin bu forumdakilere cocuk bekleyenlere o kadar dua ediyorum ki galiba insan cok asiri duygusallasiyor ve maneviyati tavan yapiyor anliyamiyorum

hayırlı olsunn canımmmm darısı bana inşlhhh bende bu ay alırım haberii dua et bana da.. yumurtlama günlerini nasıl hesapladın peki

sagol canim insallah ederim etmemmi insallah sende bu ay hayirli haberi verirsin burdan bize, benim günlerim cok belirsiz oldugu icin hep 22. günden sonra oluyor diye bildim yani adet baslangicindan sayarsak 22.-25. gün arasiydi tahminim neden tahmin diye sorarsan
internetten arastirdim tam o günlerde akintim yogunlasti (afedersin) yumurta aki gibi bir sivi kesfettim ve az az kasikta agrilar sizilar hissettim o günüde degerlendirdim ben ha birde incir kürü esimede keciboynuzu pekmezi yedirmeye baslamistim bile bir kavanoz bitmeden gebe kaldim ayrica hakiki balin icine findik fistik ceviz ne varsa makineden gecirim karistirdim günde 2 yemek kasigi yedirdim onuda allahim ol desin yeterki
kendimi hemen olmayacagina o kadar kaptirmisimki internetten ovulasyon testleri bile siparis vermistim bir sürü :)

BEN soğan kürü yaptın 1 hafta eşime de keçi boynuzu pekmei yedirdim inşlh bnde bu ay alırım haberleri ovülosyn testi de yaptım hayırlısı Allahtan :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…