Erken hamilelik belirtileri hakkında....

taammm bakıorumm:)

merhaba arkadaşlar. ben topiği yeni gördüm. uzun zamandır bebek istiyorum henüz olmadı. soğan kürü kullanıyorum bu ay. bat 25 ocak. dün yani adetime 3 gün kala hafif kahve bi leke geldi, bu gün bişe yok. bir de test yaptım ama ilk dakikalrda bir şey yoktu eve geldiğimde ikinci çizgi belirgindi. oofff bunu çok yaşadım ama yine de sormak istiyorum. ara ara kasıklarım ağrıyor ama adet olacağım zaman sinsi bir ağrı olur karnımda ve gacırt gucurt bir hareketlilik hissederim kasıklarımda. bu sefer o yok. aranızda yerleşme lekesi yaşaan vaaarr mııı?

Girdim yineki :)

KIZLAR BENİM kahverengi akıntım var iki içmaşırımdada aynı lekeler gördüm ama akıntı şeklnde acaba yumuta çatlayınca bu akıntımı oluyor???

KIZLAR BENİM kahverengi akıntım var iki içmaşırımdada aynı lekeler gördüm ama akıntı şeklnde acaba yumuta çatlayınca bu akıntımı oluyor???

yumurtlama döneminde misin arkadaşım? eğer öyleyse bazı kadınlar yumurtlama döneminde lekelenme yaşayabiliyorlarmış.
benim de adete 3 gün kala yani dün oldu bu gün de sarımsı bişeyler olmuş. ööfff galiba adetim geliyor. yerleşme lekesi mi diye araştırıyorum ama Allah bilir.

evet yumurtam çatladı pazartesi

canımmmm ne yapıyorsun nerelerdesin bakayım hııııı :) gelen giden var mıı ? leke gelir demiştin

bugundee iştahım açıldıı yaa kafayı yıcemm valla kilo almayaa razıyımm nede olsa veırrımm yeterkıı ıştahım kapanmasın mıgdem bulanmasınn:)

canlarım bugun soranından sormayanından Allah razı olsun..umarım gününüz iyi geçmiştir..size yazmak için geçtim çıkmam gerek yine
özgemmmm umarım iyisindirr ve bebektee cok iyidir canım geçemedim bugun dısardayım biraz isim vardı geçemedim ama canımda sıkkkındı biraz daha iyiyim simdi..
kubrakkkk özledim sen bi türlü görüşemedik seninle bebeğin nasıl sen nasılsın canımmm umarım sorun yoktur..
fbcan canım güzle olacak hersey Rabbim sanada evladını bagıslasın dualar ettim sana umarım aartık hicbirsey olmıcak iyi olacak..
tutkuu canım iyi olmana sevindim bebeginee iyi bak kendine de cok iyi bak..
gizim hersey aynı cok saol umarım sende cok iyisndir tatlım..
azizemm nolur artık kafana takma güzel olcak hayırlı olacak sonu sanada dua ettim Rabbim seni evladına kavuştursun..
esraks umarımmmm iyisindirr canım bebeğin nasıl..
ramel umarım güzel haberlerle gelirsin senide görmedik uzun zamn oldu..
ariver umarım sınavların ve günlerin iyi geciordur sende güzel haberlerle gel..
kendinizee cok iyi bakın kızlar..Allah hepinize evlarlarınızı bagıslasın..Allah a emanet olun şimdilik..iyiakşamlar hepinize..

saol bebegımde nereyee gıdıyosunn yarn gel mutlakaa olurmuu :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…