Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canım ya ne olduuuuuuuuuu ((

canimmmm iyiyim bendee aynıyim kuzuum bu arada kan testim de negatif cikti hayirlisi artik. canin niye skkın bebegiimm kötü bişe yoktur umarim sen ustesinden gelirsin cogu seyin pozitif arkadasiim kendine cok dikkat ett haber verdigin için de teşekkür ederiiz kuzuumm iyi bak kendine canini da skmamaya çalış canim benimm

canımmmm ne yapıyorsun nerelerdesin bakayım hııııı :) gelen giden var mıı ? leke gelir demiştin

yarın girdiğimde uzun uzun konuşuruz cano.. yok daha leke falan gelmedi ama dun gece ve bu sabah sancılarım oldu alt tarafta..

cok cok teşekkür ederim gizim cok saoll..negatif cıkmasınııı hicc kafana takmaaa bu ayy hersey daha güzel oljur onumuzdeki aya dokrta da gidersin vee gzelll haberleri yazarsın buraya canım benimsende kendineee cok cok iyi bak yarın gorsrz canm benim

Kuzummmm noldu bebegim neden uzgunsun yaaaa cok merak ettim simdi konuyu bilmiyorum ama kendini rahatlatmaya calis hepimiz yanindayiz senin

Bebis varsa o da uzulur bak 3 gun kaldi :)))))

canım gece biraz sancılarım oldu sabah ilk uynadıgımdada oldu ama toplasan yarım saat sonra geçti birde bir rüya gordm cok ama cok etkisinde kaldım..şimdilik anlatmayım rüyayı yalnız cidden etkilendim uyandım ama aklımda rüya tekrar edip durdu.. birazd işlerim vardı çıktım geldim..sen nasıl oldun canım iyisin dimi

yemeğe koyuldum canım esim erken gelecek bugun o yüzden kalamadım yarın girdiğimde konusuruzkendine ve bebeğe iyi bak cano..

bizde sorun yokk tatlımm bende dünkiler aklıma geldii de ondan girmedin sandım :) ıns kötü bişey yokturr tatlımm unutt rüyayıı olurmu bak adetede az kaldı strese girmee bide gecikmeyle ugrasmayalım:)

canım valla bende anlamıyorum neyseki yarın ilişkimi bitirip artık ne zamn istersek yapıcaz adetime 1 hafta var umarım gerek kalmaz adet olmam :)))

ooo... cnm senin az kalmış..hadi hayırlısı benimde seninle ilgili olumlu hislerim var..sanki bu ay gelecek bebiş :))

bizde sorun yokk tatlımm bende dünkiler aklıma geldii de ondan girmedin sandım :) ıns kötü bişey yokturr tatlımm unutt rüyayıı olurmu bak adetede az kaldı strese girmee bide gecikmeyle ugrasmayalım:)

evet ya 3 güncük kaldıyok canım ya cidden rüya beni cok etkiledi simdi birde evde deildim gunduz zaten..eve geçtim iste yemek yapmaya basladımm ama seni gördüğüme sevindim ozlettin burda kendini

evet ya 3 güncük kaldıyok canım ya cidden rüya beni cok etkiledi simdi birde evde deildim gunduz zaten..eve geçtim iste yemek yapmaya basladımm ama seni gördüğüme sevindim ozlettin burda kendini

bugun iyiyimm girdim site bile migdemi bulandırıyoo yaa valla delirdim iyice bugun migdemın bulanmasına fırsat vermedim habire yedım :)

Kiyamam sen iyi ol canim ruyani anlatmak istersen yaz yorumlayalim :)

Bebegimm senu boyle gormeye aliskin degil maglum sen iyi ol hep neseli il slklntlLl oldugunda da bizler yanindayiz

Cnm ben aksam bi doktor buldum ona gidicem bakalim nolcak

bugun iyiyimm girdim site bile migdemi bulandırıyoo yaa valla delirdim iyice bugun migdemın bulanmasına fırsat vermedim habire yedım :)

afiyet olsun yarasın sanada bebeğine de canım benimm hicbirsey bulandırmasın mideni iiyice yee..hepimiz birbirimiz için varız artık burda Allah herkese hayırlısını nasip etsin..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…