Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Aminnn.. hepimiz hamiş olalım inşallaahh :)) teşekkür ederim cevaplarınız için.. geçen ay aynısını bende yaşadım o yüzden bu ay hemen kan aldırmaya gitmek istemiyorum daha adetime 2 gün var beklicem... allah kısmet ettiyse bu ay, olmadı öbür ay ümidi kesmemek lazım ve çok ümitlenmemek...

kızlarrrr neler yapıyorsunuzzz bugün neden sakin burasıı herkes anlaşmış mııı

bende umutluyum ama bir yandan da tam değilim ( karışık yaaaa bilmiyorummmm

her zaman allahtan hayırlısını dileyelim canım ben son ayımda hep bunu diledim.hayrılsıı ne zamansa o zaman ver rabbim dedim. şükür verdi, sana da verecek inşallahhh

aynen tatlım ben çok üzülmüyorumda benım eşim yıkılıyo artık yaptığım testleri gizlice yapma kararı aldım ben en azından aman boşver bıdakı aya dıyebılıorum ama o dıyemıyo hassas

kızlarrr ben şimdilik çıkıyorummm,hepinizi öpüyorumm kcoaamanannnnnnnnnn, arada girmeye çalışırımmm. hepiciğinizi seviyorummm

Tatlim az once yine geldi nazar mi degdiriyorun kendi kendime napiyorum, neyse aksam bi gidelim bakalim ne diyecek doktor.kalbinin attigini biliyorum ya her kanama geldiginde icim ciz ediyor.
Destegin icin cok tesekkur ederim canim benim.

tatlımmm iyiyim ben sen nasılsın kuzum yeni bi aya düşüncelerin tertemiz başladın dimi sıkıntı yokk

tertemiz başladım çokk süperım bugun öğle yemeğine çıktım yürüyüş yaptım bırz temız hava aldım hava guzel reglinden sonra akıntın oluyormu bembeyaz akıntım var ve rahime sankı ara ara bıçak saplanıyor gıbı oluyo anlayamadım fikir ver

oooooohhh iyi yapmışsın canımmmmm mis gibi havaa tatlim reglimden önce çok vardı akıntım ama şimdi yok..rahimdeki ağrın üşütmüşsen olabilir kuzum ama devam ederse mutlaka doktora gitmelisin Allah korusun iltihap kist falan olmasın tedbir al

hafta sonu bır gıtcem doktora hem rutının de zamanı geldı genel kontrol olcak bana

hafta sonu bır gıtcem doktora hem rutının de zamanı geldı genel kontrol olcak bana

çok iyi yaparsın canımm güzel haberlerle gel inşallah :) ben artık belirti aramicam kendimde yaa çok mu düşünüyoruz acaba canımmm olacakmı olmicakmı diyeee ?

çok iyi yaparsın canımm güzel haberlerle gel inşallah :) ben artık belirti aramicam kendimde yaa çok mu düşünüyoruz acaba canımmm olacakmı olmicakmı diyeee ?

bencede çok düşünüyoruz gereğinden fazla mesela ben negatifi gördüm hala acaba dıorum evde test var yapmıyorum çünkü artık takmıyorum kafama (inama inanma sakın yalan bunlar) hiçççç takmıyorummm canım

hahahahaaaa :)))))) canım yaaa bende aynıyım valla hem aklımdan çıkarmak istiyorum hemde düşünmeden yapamıyorum nasıl olacak bakalım :) hayırlısı olsun biz elimizden geleni yaptıktan sonra gerisi Allaha kalmış kuzumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…