Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Sen bence ona istediği gibi davran onun istediği gibi ol ondan snra evlenin ve ozaman bunu düşünün tatlım yoksa ortada kalırsın bu devirde hiç sanmıyorum sahip çıkcak adam yaşın kaç biraz mantıklı düşünebilsen keşke ozaman anlicaksn ne demek istediğimi bi doktora başvur bence senin için en sağlıklısı o

Merhaba arkadaslar bende hamile oldugumu dün ögrendim cok mutluyum anlatilmaz bir sevinc ben ilk defada olcagina hic inanmiyordum
bu forumu hep takip ettim sizler gibi hamilelik belirtilerinin hepsini okudum iliskiden 2 gün sonra cok feci bir kasik batmasi yasadim
galiba orada bebegim tutunmaya calisiyordu ondan sonraki günlerde igne gibi batmalar hissettim benim adetim cok düzensizdir bazen gelir bazen gelmez o yüzden adet gecikmesinden anlayabilme gibi bir sansim da yoktu sürekli kasik sancisi cektim adetim gelcek ama gelemiyormus gibi ama adet sancisi kadarda feci degil gögüslerimde hic bir hassasiyet ne diyim bir agri bir baski yok hicte olmadi akintim hic yoktu kuruda degildim ama ve dikkatimi özellikle ceken sey cok sivi almama ragmen idrarda koyuluk ve cok tuhaf bir koku
2 hafta sonra kustum ve sürekli migdem agzimdaydi sanki dün 3 degisik test ve degisik eczanelerden aldim 3 üde pozitif
bugün doktoru aradim randevu icin simdi haber bekliyorum darisi bütün isteyenlerin basina INSALLAH

bu ayda şansımı denemek istiyorum boşa geçecek zamanım yok yarın ne olacağını bilmiyorum zaten canım o kadar sıkkın ki doğru günde olsa bile olmayabilir

canım kusura bakma ama hem soruyorsun hemde kendı bıldığını okuyorsun yap ozaman ne diyim.

87 doğumluyum oturup düşünüyorum hata mı yapıyorum diye bazen tamm istediği gibi olsun o yoluna ben yoluma ya da tamm aramıcam sormucam hayatıma bakacağım diyorum ama maalesef olmuyor işte bunları söylüyorum 1 saat sonra telefon elimde ulaşamayınca ya evine gidiyorum ya işten arıyorum kendimi iyice mahvettim yani sanırım o da benden baya bir emin olduğu için böyle davranıyor azıcık geri çekilebilsem belki bunlar olmayacak ama kızlarr bebek olduğunda nasıl ortada bıraksın bu kolay bişey mii ??? tam tersine o zaman hizaya girer sizin eşleriniz bile yaptıklarını şimdi yapmıyorlardır düzelmişlerdir

canım kusura bakma ama hem soruyorsun hemde kendı bıldığını okuyorsun yap ozaman ne diyim.

ne yapayımm pekiii nasıll davranmalıyım evlisiniz siz daha iyi bilirsiniz kendi haline mi bırakayım yoksa pozitif olayaım sürekli yanında olayım hiç bişr şeyi dert etmeyeyim mi sürekli polyanamı olayım bilmiyorum kii işteee

Tebrik ederim canım :) belirtilet aynen var göğüs ağrısı ben yaşadm ama herkrs yaşicak die bir şey yok hafi hayırlı habrrler getir bizede rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah :)

gerekirse evettt.. düzelmesini istiyorsan yapıcaksın dediğin gbi içinde tutucaksın ona yansıtmıcaksın

hayırlı olsunn canımmmm darısı bana inşlhhh bende bu ay alırım haberii dua et bana da.. yumurtlama günlerini nasıl hesapladın peki

gerekirse evettt.. düzelmesini istiyorsan yapıcaksın dediğin gbi içinde tutucaksın ona yansıtmıcaksın

tammm pekii bu günden itibaren tutuyorumm kendimi ama bebişimiz olsunnn düzelir o zaman eminim çok istiyorduu çünkü evlenince hemen bebeğimiz olsun diyordu

Şuanki halinle bunları düşünmen notmal ama bize danışmak yrrine bence uzman bir doktora görün okadar evli çocuğu olamayanlar varki bi hamilr olarak söylüyorum evlenmeden böyle bi karar altsan rabbim sana nasip rtmesin çocuk çünkü ottada kaldan ilgisiz kalsan o yavrunun günahı ne lütfen cahillik etmeyin psikologla görüşün rica ediyorum

günaydınnnn kızlarr nasılsınız gununuz güzel geçsinn büşracımmm çalışmlar ne alemde nasılsın hissettiğin bir şeyler varmı canımm benım regl olup bıtmeme rağmen akıntım varr bembeyazzz hemdee

tammm pekii bu günden itibaren tutuyorumm kendimi ama bebişimiz olsunnn düzelir o zaman eminim çok istiyorduu çünkü evlenince hemen bebeğimiz olsun diyordu

ama bakkk evlenince diyor gördün mü kolay kolay riske atmaz seni eğer seviyorsa.. ailen yokmu senın ne derler düşün..

yapmmaa böyle şimdii çok üzüldümm ben emin olmasam o meleği istermiyim aldırmak zorunda kalsam ya da istenmese lütfen öyle dua etme bak hamilesin duaların kabul olur hayırlısı olsun de belki hayırlısı bebek benm için ben öyle dua ediyorum

ama bakkk evlenince diyor gördün mü kolay kolay riske atmaz seni eğer seviyorsa.. ailen yokmu senın ne derler düşün..

canım ben beni sevdiğinden emin olmasam böyle bişey yapmam zaten ailem var tabikii olmaz olur muu :) güldürdün benii canım :)

canım ben beni sevdiğinden emin olmasam böyle bişey yapmam zaten ailem var tabikii olmaz olur muu :) güldürdün benii canım :)

merhaba tatlım bence senın bu düşüncelerden sıyırılman gerekıyo mantıklı davran mantıklı düşün bebeği istiyosun ama ilişkini ayakta tutak için hadı oldu evlendın erkek arkadsın yıne aynı davranırsa ne yapcaksın ee bebekte oldu o zaman hangı yolu deneyeceksınn hakkında hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…