Erken hamilelik belirtileri hakkında....

esroşumm inşallah dediğin gibi olurrr..
olmazsada artık diğer aylara bakacağız..

peki sende adet belirtisi olmuş muydu o ay??

yok canım çok belirti olmaz bende zaten hafif kasık ağrım vardı her zamanki gibi..inşallahh kuzummmm evet ümit kesmek asla yok aslaaa.

seninde öyle daha regl dönemin bile gelmedi yok be canım okadar şanslı değilim
öyle düşünme canım benm olmazsa önümüzdeki ay doktor takibinde yaparız bebişimizi... napalım sağlık olsun Allahım öyle olması istiyor öyle oldu isyan etmicem belki de bi sınavdan geçiyoruz canım Allah bzi sınıyor belki de az önce ağlıyordum ama şu an çok iyiyim sakinim kendime geldim.. Allahım sen büyüksün...
canım ama daha çok var senin adetine belki yükselir daha

4 ocak adetim canım çok mu bilmiyorum ki umudum kalmadı bu aydan yani...

iymiyimm bilmiyorumm yaa grip üstüne bide öksürük başladıı bogazlarım balon gibi

4 ocak adetim canım çok mu bilmiyorum ki umudum kalmadı bu aydan yani...

biliyorum canım 4 ocak ondan dedim hep denmiyo mu geç döllenme falan olduysa die adet geçtikten 1 hafta sonra test yaptırın die. sen yine de dikkatli ol adetin gelene kadar canım..bebeğimm hem moral bozmak yokki meleğimiz bizi bekliyo sadece bi zamanı var. allahım biliyo o zamanı ve o zaman en doğru zaman oluyo,
hadi bak ne güzel güzelce süslen kuaföre gidip rahatla,kıyamam ben sana. moralini de bozma yeni yıl yeni umutlar ki umut hala da var bence

iymiyimm bilmiyorumm yaa grip üstüne bide öksürük başladıı bogazlarım balon gibi

oyyyy kuzucummm yeni yıla hasta mı gireceksinnn toparlanmaya çalış aman bebeğimmm hayallahh yaaa geçmiş olsun. ılık ılık ballı limonlu su iç. boğazını yumuşatır biraz.

oyyyy kuzucummm yeni yıla hasta mı gireceksinnn toparlanmaya çalış aman bebeğimmm hayallahh yaaa geçmiş olsun. ılık ılık ballı limonlu su iç. boğazını yumuşatır biraz.

içtim balımm akşamm içtimm doktora gitmek istmiyorum hakkatenn yılbasınaa hasta giricem

haklısın canım biraz daha iyim şimdi teşekkür ederim iyi ki varsınız beni rahatlatıp moral veriyorsunz canım benm çok sağol :)

ariverr canımm benimm nolurr umudunuu yitirip üzülmee nolurr daha cokk gencizz önümüzdee aylar varr lütfen toplarlan hemenn

geçmiş olsun canımm benimmm..
hemenbal üstüne karabiber döküp bir tatlı kaşığı ye
nane limonda iyi gelebilir..
hatta ıhlamurr en güzeliiii..

yeni yıl akşamını güzel geçirmeni boğazını rahatlatmanı sağlar bitanemm

günaydın bayanlar topiğe ilk gelişim bana uğur getirsin hepinize uğur getirsinn tutkuuu benı de lısteye ekle canım bat 16 ocakk

söyle bitanemm..ben sana sürpriz yapmak için söylemedim.sonucumu aldım.negatif çıktı..diyip lafa gir istersen..
ama reglindede var daha..4 günde yükselebilir de değerler..
hemen olumsuz olmayalım biz yinede..ama moralimizide bozmayalım..
en güzeli doktor kontrolü..herşeyini o takip edince daha az stres oluyorsun
benim bu ay öyle olduu..sevinçliydim hep..çünkü noldu ne bitti doktorum söylüyordu..
tek başıma hiçbişeyle savaşma..diğer konularda seni yıpratıyordur..bu da olumsuz etkiler hamileliği..benim dediklerimi unutma..kafanada bişey takmaa o konularla..
eşin sana destek olur eminim.beraber gidin gelin
bol çalışmalı bir ayınız olsunnn :))
yeni yıl sana bol çalışmalı bir ay getirecek deseneee )) hadi yinee iyisinn :)) özgem olsaydıııı şimdidee başlayın derdi :)))

içtim balımm akşamm içtimm doktora gitmek istmiyorum hakkatenn yılbasınaa hasta giricem

yaaa doktora gidince antibiyotik verecek bence de gitme, idare etmeye çalış dayanabilirsen. bi de ne içsen ki yaa. sen yine içmeye devam et ılık bişeyler, sonra dinlen aksam üstüne kadar sonra da sıcak bi duş al,güzelce süslen bugün için belki kenddini daha dinç hissedersin o zaman

herkezde var bii dert bitanem yaa valla bogazlarım eksiktii birr zaten belirtim yok sinir oluyorum bende de bısey cıkmaz bakın dediydi dersiniz

hoş geldin aramızaa :)) hepimize uğurlu gelirsin inşallah canım :)
bizde sana uğur getirelim tabikii

h.b tatlım saol umarım bebişler bu topikle gelir şans getirsinn bizlere bu ay umutluyum denemediğim şeyleri denedim yanı bılmıyordum öğrendim daha doğrusu ınanadırıcı gelmedi bana. ama çok duyum aldım yapıyorum inş bu ay olur

aynen canımm evi biraz toparlıyımm sonraa hazırlık yapıcam yemegım var da akşam aburcubur için dışarı cıkmıcazz kardesım var zaten ben küçük bi yerde yaşıyorum cok fazla seçenegim yok hem ben kutlamayı düşünmüyorum zaten hastayım:) ama duş alıcamm süslenicem az :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…