Erken hamilelik belirtileri hakkında....

hoşbulduk kuzuummmmmm. ne güzel işte belirti olmayınca daha iyi boşversene. sen de benim yoldan gidiyosun hadi inşallahh:):) ayy ben de o göğüs ağrısını çok yoklamıştım kendimi yok anam ağrı mağrı yok. ne zamanki 2 aylık oldum o zaman başladı ağrılar:):)

dün doktoruma dedimki haftasonu avm ye gittim de çok başım döndü bayılacak gibi oldum normal mi dedim. kız benim de 2 gündür başım dönüyo o avm lerden dedi. bak dedi şunla şu avm kalabalık gitme onlara. şuna git dedi:):) amann geri kafalı bi doktor olayım hamile hamile ne işin var senin sokaklarda dedi:):):) o bile alıştı ben de belirti olmamasına:):)

<2,0 değer bu çıktı canım bilmiyorum bende sormadım ama cumartesiye randevu aldım uzmana

o nasıl değer yaa bak benimkinde referans aralığı 0-5 yazıyodu karşında da değerim vardı. bence de git kuzum cumartesi bi iyice baksınlar.ne var ne yok. belki test bile hatalı olabilir.

o nasıl değer yaa bak benimkinde referans aralığı 0-5 yazıyodu karşında da değerim vardı. bence de git kuzum cumartesi bi iyice baksınlar.ne var ne yok. belki test bile hatalı olabilir.

faksın flan varsa fakslayabilirim :) yada mail atabilirim

o zaman benimki normal miii?
yaa son iki gündür biraz moralim bozuluyor..olmazsam diyee..panik başladı hafiften..
valla maşallahhh sanaaa :) hep böyle devam eder inşallah canım benimmm :))

MALESEF DEĞİL ( netten sonuçlarıma baktım 0,62 çıktı bu ay da olmadı yaaaaaaaaa

MALESEF DEĞİL ( netten sonuçlarıma baktım 0,62 çıktı bu ay da olmadı yaaaaaaaaa

bitanemm üzülmeee..
herşeyin hayırlısı olsun canım benimmm..
yeni bir yıl geliyor yeni umutlarlaa..

bu ay daha rahat olup bir doktora gidip yumurtlama günlerinde baktırabilirsin mesela canımm..
hem bu gece planlarımız varrr unutmaa..

bu ay çok umutluydum ama yine olmadı ya moralim çok bozuldu

o zaman benimki normal miii?
yaa son iki gündür biraz moralim bozuluyor..olmazsam diyee..panik başladı hafiften..
valla maşallahhh sanaaa :) hep böyle devam eder inşallah canım benimmm :))

evet canım çok normal gerçekten bozma moralini son ay ben de öle olmuştum belirti falan yok ben de yine yok bebiş dedim varmış.inaşşallahh senin de olacak kuzummmm.panik yapma amannn. aminnn cnm sağol

bu ay çok umutluydum ama yine olmadı ya moralim çok bozuldu

YİNE umutlu olacaksın bebeğim..
yine olmadı yook..olacak bir gün inşallahhh..
demek ki bu ay zamanı değilmişşş.. ama bir zamanı varr..sen umudunu yitirirsen Allah seni daha çok sınar..
güzel bir yılbaşı akşamı geçirip sonrasında yeni umutlarla yeni yıla başlayacaksınnn
vee bu ay daha sıkı çalışacaksın..
hem hepimiz geçiyoruz aynı yollardan canım benimm..
moral bozarsan daha geç gelir bebişinn..
topla bakayım kendini..
gözler şiş nasıl makyaj yapacaksın süsleneceksin..
sanırım dünkü konuşmalarımızı unuttun..
bir gün bir bebek gelecek ve seni de eşinide dünyanın en mutlu insanı yapacak..ama birazcık daha zamann..
belkide sizin böyle bekletmek bebişinizin hoşuna gidiyordurrr )
şimdi gülüyordum sana annişkom beni daha çok sevecekkkk..birazcık daha beni beklesin diyordur )

hadii gülsün o güzel yüzün artıkkk

evet canım çok normal gerçekten bozma moralini son ay ben de öle olmuştum belirti falan yok ben de yine yok bebiş dedim varmış.inaşşallahh senin de olacak kuzummmm.panik yapma amannn. aminnn cnm sağol

esroşumm inşallah dediğin gibi olurrr..
olmazsada artık diğer aylara bakacağız..

peki sende adet belirtisi olmuş muydu o ay??

doğru söylüyorsun canım hayırlısı olsun haklısın kendimi toplamam lazım eşime söylesem mi.. aslında söyleyip moralini bozmak istemiyorum ama ona yalan söylerek çıktım evden en iyisi söylemek ya... yok canım konuşmalarımızı unutmadım biraxdan eltim yanıma gelecek onunla kuaföre gidecem hayırlısı olsun ya.. çok yıprandım sanırım adet olduğumda doktora gidecem eşimi ikna edicem o da gelecek benmle hem ben yeni doktorumda bütün testlerimi yapıcam hem de o.. en azından onda bi sorun varsa bilelim ve tedaviye başlayalım yoksa da psikolojikmen ikimiz de rahat olalım çok yıprandım tek başıma savaşıyorum hep o da savaşsın biraz
ARİVER çok yıpratma kendini lütfen bak bende öyleyim ((((

başkasını teselli etmeye gelince çok iyiyim canım ama kendme gelince salya smük ağlıyorum... üzülme sen canım daha kesin bişey yok ki bak adet de olmadın geç döllenme olabilir sıkma canını canım benm..

seninde öyle daha regl dönemin bile gelmedi yok be canım okadar şanslı değilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…