Erken hamilelik belirtileri hakkında....

asma yüzünüü..herşey iyi olur inşallahhh..
hem erkenden nasıl görünsün kii )
teste çıkar tabisiii..
inşallah da bebiş çıkarrr :))

inşallah canım benm doktor güldü bana diyo adetin geçmeden niye gelmişsin az kalmış zaten dedm o az kalmışı gel de bana sor sabah olmak bilmedi tahlil yapıcam diye çok güldü :)))))))))))))
inşallah canım bi an umutsuzlandım ama Allah sonumuzu Hayır etsin...

canlarım dün girmeye vaktim olmadı,nasılsınızzzzz, ya biraz baktım da özellikle büsraya canım daha dur bakalım belki geç döllenmedir değerin yükselebilir. bekle canım.bebeğim genelde psikolojik olanlarda test de neg. çıkınca ertesi gün adet oluyolar benim de öle olurdu. bekle canım yılbaşından sonra tekrar test yaptır bakalım değerin ne durumda. ama bu sürede kendine dikkat et olur mu. ariver canım test yaptıracaktın naptın_ ramel,kübrakk,tutku,fbcan kızlar herkes nasıllll??özgee sen nasılısn?

tahlil yaptım canım sonuçları saat 2de alıcam çok korkuyorum tabi özge tatile çıktı cuma gününe kadar yok.. ramelcim de bugün kan tahlili yaptıracaktı perşembeye kadar yok .. sen nasılsın canım

ayy korkma canım hadi bismillah de al sonuçları,inşallahh güzell olacak canım korkma hiç strese sokma kendini daha erken vermezlermiki yaaaa, ohh özgeye ne güzel:) ramelcim de mi kan tahlili yaptıracaktı aaa tüh perşembeden önce öğrenemiycez desene. ben de işten 2 gibi çıkacam ama yaz sen akşama bakarım ben sonuca. kocamın annanesine gidecez de, internet yok malum çatlarım valla:)

ben de iyiyim canım işte dün yoğunduk biraz. bugün de ayarlayabilirsek inşallah 2 de çıkacaz bakalım. onun dışında biraz yorgunum biraz da eşimle başbaşa olmak istiyodum bu yılbaşı onun burukluğu var

gel de bana sor canım saat 2ye kadar heycandan ölecem sanırım.. Allahım sen yardım et.. ne kadar zormuş ya... umarım bebeğim benimledir.. evet canım ben de rameli çok merak edcem umarım hepimiz güzel haberlerle geliriz..

desene hepimz aynı dertten muzdaribiz ... benim de eşimle geçireceğim ilk yılbaşım ama kaynanam bizimle ben de onun burukluğunu yaşıyorum canım.. sıkma canını kıyamam

inşallahh seninledir bebeğin taatlımmm, dua ediyorum sizin için. çok güzel olur bu mutlu haberi bugün alırsan. ayy inaşşallahh allahımm inşallahhhh:)
ayy seninde mi tüh canım sizin peşinize neden takılıyo alla alla, sen de sıkma canını güzelim hepimiz aynı dertteyiz desene:):)

esra ben haala olmadım ((

esra ben haala olmadım ((

işte canım diyorum ya ondan şüpheleniyorum çünkü benim bir ablamında idrar testi yapılmış kan testi yapılmış negatif çıkmış 10 gün sonra kan testinde öğrenmiş. çevrede böle örnekler olunca senin de adetlerinin çok düzenli olduğunu düşününce ben geç döllenmeden kaynaklı olabileceğini düşünüyorum bebeğim

AMA DOKTOR negatif sonuç dedi alıp çıktım hemen bişi sormadan

hahaha :)) doğru demişsinn.. biz neler çekiyoruz o günler geçerken

umutsuzluk yokkk..her zaman umut vardır.. )
iyi haberler alacaksınız inşallah :)

canımm hoşgeldinn..dün yoktun evet sana baktım ama girmedin hiç.tahmin ettim yoğun olduğunu..
bende durumlar sıfır :))
hiç belirti yok esra yaa :))
4-5 gündür göğsüm ağrıyo ama yanları bide dokununca..o da belirti değil bence..
bide arada alt bölgede sancım oluyor ama gelip geçiyor hemen..
herkes belirti anlatıyo..bende bişey yok :))

AMA DOKTOR negatif sonuç dedi alıp çıktım hemen bişi sormadan

ne biçim doktormuş o insan bi yorum yapar. sonuca göre öle olmuş olabilir. ama yükselecek mi die bi takip edelim der insan.alla alla yaaa,sen bekle bakalım canım adet olmadığın sürece umut vardır, öle sakın söktürücü bitki çayı falan da kullanma nolur nolmaz

kübra senin günün geçti mi ?

<2,0 değer bu çıktı canım bilmiyorum bende sormadım ama cumartesiye randevu aldım uzmana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…