Erken hamilelik belirtileri hakkında....

arkadaşlar benim moralim acayip bozuk.şimdilik kaçıyorum,heerşey gönlünüzce olsun görüşene kadar kendinize iyi bakın.2014 herkes için çok güzel bir yıl olur umarım.

Son düzenleme:
minokk üzüldümm canmm ama yapıcakk bısey yokk valla sayfa sayfaa senın test sonucunu aradımm neysee artıkk moralini bozmaa dice oda olmıcakk bi iki güne atlatıcaksın canm merakk etme sımdıı artık bidahiki ayı düşünn

kızlar yerleşme kanaması nasıl bişey afedersiniz ama hafif uzayan cinsdenmi ve açık veya koyu benim hep gelir adet olunca o yüzden renkden anlıyamıyorum lütfen cevp veren yokmu

kızlar yerleşme kanaması nasıl bişey afedersiniz ama hafif uzayan cinsdenmi ve açık veya koyu benim hep gelir adet olunca o yüzden renkden anlıyamıyorum lütfen cevp veren yokmu

canım ilk pembe akıntı gibii bişey sonra kahvemsi olurr öle bşşeyy tahminen:)

ya sol tarafımda yumurtalığım şiş az bişey ve ağrımda var ve kanamam sümüksü tarzında uzayan cinsinden kusura bakmayın açıklamak zorundayım kafam karıştı çünkü ve sağol cvp verdiğin için

Uğurluuu tablomuzz hepimizee uğurr getiirrii inşallahh kızlarrr :)

UĞURLU TOPİĞİMİZ
İSİM
YAŞBAT
SONUÇ
BUSRAA32327 ARALIK 2013sabırsızlıkla beklemekte
hayr_hayr2530 ARALIK 2013beklemekte
Ariver204 ocak 2014Beklemede
Ramel265 Ocak 2014Beklemede
Tutkuu214 Ocak 2014Beklemede
Secido2812 Ocak 2014Beklemede
Fbcan282 Ocak 2014Beklemede
Kubrakk4 Ocak 2014Beklemede
Angeltavsan2120 ocak 2014Beklemede

Kızlar bugün giremedim.ama aklım bütün gün burda kaldı.kocayı yatırdım uykum yok diye bir saattir yazdıklarınızı okuyorum. Büşra benim bi arkadaşımında ilk kan testi negatifti.bekledi bikaç gün sonra yaptırdı tekrardan sonuç pozitif geldi beklemen en iyisi.bende hala hasta olmadım idrar testi 2 gün önce yaptım negatifti.h.sonu kan için gidicem tabi kırmızıları görmezsem:26: tam testten sonra tamam yok dedim dün gece kendimi turşu bidonunun yanında buldum ben piboğazlılığıma yordum eşim gecenin 3 ünde olunca bebeğe yordu bekliyces bakalım...
Minokk Rabbim diğer ay çift versin sevincin birçok olsun inş. Tez vakitte toparlan
Arada kaynana yazıları okudum, bir cadı da bende var ilk yeni yılımızda habersiz geldi tüm aileyi toplayıp.özel günlerde oğlundan ayrı kalamazmış falan ben de ilk bayramda tatile gittim inada bizde iki kişilik bir aileyiz artık bu bayramı kendimize ayırdık dedirtdim eşime dişe diş kana kan
Öptüm hepinizi güzel anneler

sonuc negatif cikmisti ama zaten bugun cok siddetli bir agriyla beraber kirmizi karti gordum fakat cok yogun we fazla oldu ilk gunum boyle olmazdi halbuki bitdikten sonra doktira gtmeyi dusunuyorum umarim sen bebegine kawusrsun benim bu ayda yok sen nezamndr bekliyorsun melegini

tesekkur ederim ewet adetlwrim cok duzenlidir ama bugun maleswf cok sddetli bir agryla we cok yogun bir sekilde oldum ilk defa adet gecikmesi yasiyorum
neden oldgunu bilmiyirum ama sonucta bu ay yine husran

günaydınnn minnak canlarımmmmm :)))

yepyeni bir yıla saatler varrrrr :)))
hepinize bol kahkahalı, sağlık dolu, başarılı, sevdiklerinizle ve olacak bebişlerinizle ve bizimle mutluu yıllarrrrr :))))

hepinizi kocaman seviyorum..
iyi ki varsınızz...
:13::13::13::13::13:

cesaretli ollll..
hayırlısı olsun bitaneemmm..
nşallah iyi haberler alacaksınnnn..
kalbim seninleeee

inşallah canım benm ya doktor ultrasonda bakmak istedi önce adetim gecikmedi ki daha dedm baktı bişey görünmüyo 5. haftadan sonra görünür tahlil yappalım dedi

inşallah canım benm ya doktor ultrasonda bakmak istedi önce adetim gecikmedi ki daha dedm baktı bişey görünmüyo 5. haftadan sonra görünür tahlil yappalım dedi

asma yüzünüü..herşey iyi olur inşallahhh..
hem erkenden nasıl görünsün kii )
teste çıkar tabisiii..
inşallah da bebiş çıkarrr :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…