Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canım senın riskliyse eger gerınırken bıle cok dıkkat et cok cekme kendını annem soledı banada
boşwer temızlığı fılan
ben elımı surmuom benım eş yapıo

benim eşim de yapıyor sağolsun ama içime sinmiyo ya illa ben de yapıcam arkasından :)

yok mutfaktan üst raflara bişiler koyacağım zaman ya eşime söylüyorum ya da sandalyeye çıkıp koyuyorum.

sakınılan göze de çöp batar derler ya çokta abartmak istemiyorum açıkçası

teyzesiniii kuzularrııı onlarrrr :))) bi taneleriiii :)))

oyy nasıldaa telaş yapmışsın canım benimmmm..valla o korku insanı öyle bir mahvediyor kiii.. ama sonrasında alınan o güzell haberr hatta çiftee haberrr tüm korkulara değerr :))

cumartesiyee az kaldııı :)) geliyor bebişlerimizz :))))) inşallahhhh sağlıkla mutlulukla huzurlaaa

hemde ne telaş canım dokuz doğurdum
dış gebelik dıcel dıye
keseyı ılk gordugunde nasıldı
ıcınde bebbiş warmıydı

kızlar düne rağmen silik çizgi çıktı herşeyde hayır vardır pazar yapmamaın sebebi belki spermlerdir herşeyde hayır var ogün yapmam kısmet olmadı sperm kalıtelendi ve dün yaptım hayır vardır belki oyüzden içim ferah hayırlısı...

çoookkk haklısın canımmm doğru söylüyorsunn kısmetimizde varsa olacak elbek zamanını sadece Allah bilir, bize tek düşen dua etmek...tabikii kaybetmicez inancımızıı ve hepimizz birer güzel annecik olacazzzz inşallaahhhh :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

aminn aminnn aminnn canım benimmmmmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: tüm güzelliklerr bizimleee olsun inşallahhhhhhhhh:)))) sabırsızlıklaaaaa bekliyorummmmm tum anne olmakkk isteyenlerinn sonucunu Rabbim yüzünüzü güldürsün her daim:KK16::KK16::KK16::KK16:

benim eşim de yapıyor sağolsun ama içime sinmiyo ya illa ben de yapıcam arkasından :)

yok mutfaktan üst raflara bişiler koyacağım zaman ya eşime söylüyorum ya da sandalyeye çıkıp koyuyorum.

canım watsappa bakar mısın

[MENTION][/MENTION]
kızlar düne rağmen silik çizgi çıktı herşeyde hayır vardır pazar yapmamaın sebebi belki spermlerdir herşeyde hayır var ogün yapmam kısmet olmadı sperm kalıtelendi ve dün yaptım hayır vardır belki oyüzden içim ferah hayırlısı...

herşeyin hayırlsı canım benimmmmmmm dilerim gönlündeki ferahlıkkkkkk iyi güzell günlerin habercisidir:KK16::KK16::KK16: inşallahhh cok güzellll sonuclaarr geleceekkkk herkestennnnn:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

canım cumartesı ilşkı olduysa sorun yok spermler yasıo

sende bendensın canım
benımde ıcıme sınmıo bole elıme bezı alıp heryerı temızleyesım gelıo
ama esim cok kızıo
oyuzden o yapıo ben oturuorum

Merhabalar,
ben bu üyeliği yeni açtım, hamile kalma planları yapmaya başladığım zamandan itibaren siteyi ve yorumları takip ettim ve bana gerçekten çok yararı oldu. üyeliği açma sebebimde hamilelik düşünenlere faydalı olmasını istememdir.hamile kaldığımda söz vermiştim kendime foruma girip herkesi bilgilendirmek için.
hamilelik düşündüğümün 3. ayı gebelik başladı, adetim geçtiği ilk gün test yaptım ve silik ikinci çizgiyi gördüm, ikinci gün tekrar yaptım ve biraz daha koyu bi çizgi vardı akabinde dr a gittim ve nihayet kan testi pozitifti :)
belirtilere gelince inanın bende adet belirtileri dışında ayırt edici hiçbir belirti olmadı, öyle hamile olduğumu hissetiğimide söyleyemeyeceğim,gebeliğimde gayet planlı bi şekilde hesaplı bir şekilde başladı,umarım isteyen herkes bunu yaşar,iyi günler dilerim.

amın canım ınsallaş sağ salım ıkısınıde akırım kkucagıma
cok ıstıorum ıkız olmalarını
belkı buyutmek bıraz zor olcak ama olsun deger o mutluluğa

büyütmek birazcık zor olsada birden koskocaman bi aile olacaksınız inşallahh canımmm vede tek doğumla iki bebiş hayırlısıyla inşallahhh :KK16::KK16::KK16::KK16: senin adına çokkk sevindim Allah güzel kalbine göre vermiş hayırlısıyla da kucağına alırsın mis kokulu minikleri inşallahh kuzummm :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

geçer inşallah canım benim baktım gebeliktee normalmişşş oylee olmasııııııı inşallah gecerr hemencecik belki ikizler annelerini birazzz yoruolarr canım benimm naz yapıolarrrrrr sanaaa:KK16::KK16::KK16:ama geçecek cnaımmm duaaa ediyorum sna:KK16::KK16:

ewt bende baktım normalmış canım
dayanıcaz artık bebişler için napalım

gıttım kan verdım arkadaşlarımmmm dokyor dedı kı hamılesın buyuk olasılıkla dedı yuzundekı lekelerıde mı kımse fark etmedı dedı bende bız anlamadık dedım ama regl oldum dedım o da regl olup hamıle kalan çok hiç duymadın mı dedı sonuç öğleden sonra çıkcakkk

ewt bende baktım normalmış canım
dayanıcaz artık bebişler için napalım

dayamırsınnn tabikiiiii annesiiii yada anneleriiii:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: kolayy hamilelikkk geçirirsiniz inşallah canım benim:KK16::KK16::KK16: iyi bakıorsunuzzz zaten bebeklereeeee:KK16::KK16::KK16: onlardaa ilerde annelerineee cokk iyi bakacaklarrr:KK16::KK16:

aminn aminnn aminnn canım benimmmmmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: tüm güzelliklerr bizimleee olsun inşallahhhhhhhhh:)))) sabırsızlıklaaaaa bekliyorummmmm tum anne olmakkk isteyenlerinn sonucunu Rabbim yüzünüzü güldürsün her daim:KK16::KK16::KK16::KK16:

hepimizin inşallahhhh canımmmmm güzel kalpli arkadaşımmm çok teşekkürlerrrrr :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

gıttım kan verdım arkadaşlarımmmm dokyor dedı kı hamılesın buyuk olasılıkla dedı yuzundekı lekelerıde mı kımse fark etmedı dedı bende bız anlamadık dedım ama regl oldum dedım o da regl olup hamıle kalan çok hiç duymadın mı dedı sonuç öğleden sonra çıkcakkk
:KK16::KK16:
ayyy canımmm hadiii hayırlııı olsunnnn bebeginn saglıklıı seninlee inşallahhhhhh:KK16::KK16::KK16:cok cok cok sevindimm seninnn adınaaaa:KK16::KK16::KK16:ogleden sonraa guzell bi haberrr gelcekkkkk deseneeee:KK16::KK16:buarada yüzünde leke nasıl oldu canım rengi falan nedir

canım beniimmmm hadi inşalllahh Allah gönlüne göre versinnn güzel haberler verirsin inşallahhh bize sabırsızlıkla bekliyoruuzzz :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

büyütmek birazcık zor olsada birden koskocaman bi aile olacaksınız inşallahh canımmm vede tek doğumla iki bebiş hayırlısıyla inşallahhh :KK16::KK16::KK16::KK16: senin adına çokkk sevindim Allah güzel kalbine göre vermiş hayırlısıyla da kucağına alırsın mis kokulu minikleri inşallahh kuzummm :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

bı an once cumartesı olsun dıye beklıorum canım
onceden adet gunu sayardık sımdı bunu sayıyosun h
hıcbıtmıo dert

X