Erken hamilelik belirtileri hakkında....

aynen bende canım kontrole gıdınce sorcama bakalım
nasıl gecermış
cokmu saclı olacak yoksa bızımkıler canım
saclı bebek bole olurmuş

canım bizimki erkekse dayıya çekecek kardeşimde maaşallah iyi saç var ama kız halaya çekermiş eşim tek çocuk o yüzden bilemiyorum :)

tatlım bize doktor ilişki yok dedi "Ben serbest bırakıcam" dedi. Eşim nasıl sinir oluyo o kimmiş diyo tabi gırgır yapıyo da :)

benim riskli olduğu için şuan ilişki yok dedi bakalım serbest bırakınca bişi der ama sanmıyorum yaa sıkıntı olacağını

canım bizede yaklaşık 2 hafta yasaklamıştı dikkatli olalım demişti ondan sonra sıkıntı yok dedi zaten şimdide kafamıza göre takılıyoruz bir şey olmaz sennde 2.ayı bitirmeni bekliyordur 2.aya girince haftada 1 der ondan sonrada karışmıyorlar zaten hatta 4.aydan sonra her gün öneriliyor doğum için çok önemliymiş

test bi tane var ama korkuyorum onu yapmaya canımmmmmmm :18: yarın direk kana gitsem daha kesin olur diyorum yaa ne biliimm ben yine boşuna sevinmeyim hayırlısı diyim bilmiyorumkiii :26::26:

canım adetin geçtimiii nasıll oldu bir anlatsana tekrar

hemennnnn gıtcem ama ellrım falan bır kendıme hakım olamadım kı zangır zangır tıtrıyorum hala şoktayım ben ızın alıp gıtcem dua ettttt bana tamam mı tatlımm evet guzel bır anı olcak mucizeee bebk olcakk

rahat ol canım ben de ilkinde öyle olmuştum hatta sonucu mail ile almıştım burdaki bazı kızlar bilirler saatlerce amaçsızca ekrana baktım manyak gibi dolaşmıştım o gün :))))

ya öle tezesi bizi cok korkuttularonce ama sonra sewındırdıler
kız masaya yattım zangır zangır tıtrıodum keseyı goremıcek yıne dıye
altta baktı buarada
adam ole ekrana bakıp duruo bışeyde demıo
aha dedım yıne kese yok...
demesınmı bırını gordum dıgerını gormeye calışıorum...cumartesı randewu war
bakalım netleşecek canım............

çok heycanlııı :KK16::KK16::KK16::KK16: hayırlı haberlerle geleceksin inşallah canımm ikiz anası, kulağa çok hoş geliyorrrrr :KK16::KK16::KK16::KK16: sağlıkla kucağına alacaksın inşallah bebişlerinii :KK16::KK16::KK16::KK16:

canım bizede yaklaşık 2 hafta yasaklamıştı dikkatli olalım demişti ondan sonra sıkıntı yok dedi zaten şimdide kafamıza göre takılıyoruz bir şey olmaz sennde 2.ayı bitirmeni bekliyordur 2.aya girince haftada 1 der ondan sonrada karışmıyorlar zaten hatta 4.aydan sonra her gün öneriliyor doğum için çok önemliymiş

bakalım canım hakemden start bekliyoruz :)

benim kanamalarım da devam ediyor az az o yüzden ben çok tedirginim.cumartesi günü evde biraz temizlik yaptım hemen aşkam kanamam oldu.

mesela gece ellerim yukarda uyumayı çok severim biraz garip bi uyuma şeklim var :) onda bile ellerimi yukarı alınca alt tarafım geriliyo diye tedirginlikten uyanıp düzeltiyorum kendimi bilinçaltıma nasıl yerleştiyse :)

test bi tane var ama korkuyorum onu yapmaya canımmmmmmm :18: yarın direk kana gitsem daha kesin olur diyorum yaa ne biliimm ben yine boşuna sevinmeyim hayırlısı diyim bilmiyorumkiii :26::26:

canımmm benimmmm korkmaaaana gerek yokkk belki senindeee mucizenn seninledirrr sonuctaa tuana arkadasımızzda senin gibi yasamıss ve bu yolla ogrenmıss vee gunlerr geçtiği için testte belli etmesiii daha kolay yaniii zatennn testinde çıkarsa vardır cıkamsa yoktur sen bu yaptığın teste gore bence gitt yaptırr ama yinede sen bilirsin canım benim

canım adetin geçtimiii nasıll oldu bir anlatsana tekrar

canımmm ben ayın 18 inde yani cumartesi öğlen adet oldum kahverengi leke gibi başladı ama akşam ve pazar günü normal adet gibi geldi kırmızı yani. ve pazar akşamına kadar bitmişti o andan beri hiç gelmiyor. toplasan 1.5 gün bile sürmedi yani.dünden beri bakıyorum temiz..umutlanmak da istemiyorum ama düşünmeden de yapamıyorum işte aklım karıştı :26::26:

bakalım canım hakemden start bekliyoruz :)

benim kanamalarım da devam ediyor az az o yüzden ben çok tedirginim.cumartesi günü evde biraz temizlik yaptım hemen aşkam kanamam oldu.

mesela gece ellerim yukarda uyumayı çok severim biraz garip bi uyuma şeklim var :) onda bile ellerimi yukarı alınca alt tarafım geriliyo diye tedirginlikten uyanıp düzeltiyorum kendimi bilinçaltıma nasıl yerleştiyse :)

kuzumm çok dikkatli olman lazımm bırakk işi falann artıkkk bol bol dinlenme zamanıı bak gerçekten çok önemlii bende atlattım lekelenme ama ben dinlenerek sadece 3 günde bitirdimm çok şükürrr öyle ev işi falann yaramaz yani bizee azıcık dikkat edeceksin canım ve öyle el uzatmalarına falanda dikkat et uzanmak yok dedi bana doktor bak sende geriliyorsun demekkii bana yataktan kalkarken esneme gerilmeyi bile yasaklamıştı o dönemde bak kuzm ne zorluklarla kalıyoruz allah korusun ya bişe olursa boş ver evi pislik götürsün sen yat dinle 1 ayı atlat gerisi kolayyy

canımmm cok merakk ettik seniiiii hadiii gozunnnaydınnn canımmm benimmmm:KK70: hayırlısıyla duydunuzzz kalpp atıslarınıııııııııııııııııı kıyaammm ben sanaaaaaaa Allah ım sizi ve bebeginizii korusunn canımmmmm benimmmmmmmmmmmmm:KK16::KK16::KK16:

gunaydın canım..
hoşgeldın merak ettık senı
banada doktor ikiz gibiler dedi
kese gorundu yanı
ıkız oldukları için gec gorunmuş olabılır dedı
bıze surprız oldu

hoşşgeldinn bitanemmmmm :))) duydun mu sende pıt pıtlarıııı :)))) ne güzellll hep mutluluk gözyaşlarıı dökkkk inşallahhh :) aminn canımm ama kalp atışını dinlemyi hep isteme tamam mı çok iyi değilmiş

günaydınnn canımm süper bi haber buu gözünüz aydın :KK16::KK16::KK16::KK16: hızlı hızlı çarpıyordur şimdi onun minik kalbiii :KK16::KK16::KK16::KK16: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canımm bize de isteyen herkese Allah nasip etsin inşallahhh :KK16::KK16::KK16::KK16:

altta baktı buarada

canımmmm hoşgeldin çok merak ettimm seni

tebrik ederim tatlım maaşallah nazar değmesin benim de gözlerim doldu inan şuan çok mutlu oldum.

darısı başımıza olsun inşallahhh

şekillenmiş mi peki nasıldı

canlarımmmm hepinizee tşk ederimmmm..sizi merakta bıraktım kusura bakmayın.. dün çook güzel bir haber aldımmm ve bu gerçekten paha biçilemez... Rabbim isteyen herkese nasip etsin en kısa zamanda inşallahhh :)
cetrinammmm güzel kalplimmm canım benimmm..bu ay sonunda Rabbim sanada bu güzel haberi almayı nasip etsin inşallahhh :)

ramelimmmmm senden aldığımmm bugünde en güzelll haber bu işteee :)) bir beklerkenn iki geliyorrr :)) ikizlerimizz oluyorrr..ne güzel bir mutluluktur buuuuu :)) bak gördün müü? sıkıntı sonundaa boşuna üzülmüşüz diyeceksiniz demiştimm..Rabbim duydu sesimizi de seni bu güzel mutlulukla taçlandırdııı :))) cumartesiyii bende merakla bekliyorum senin adınaa :)) hep böyle mutlu haberler alırsın inşallahhh..

özgemmmmmmm bebeğimmm hemde nasıl bir pıt pıt dı onlarrrr :)) canıma tekrar can kattııı.. içimde atan iki kalp var artıkkk :)) bundan güzel bir duygu olamazz :)) evet fazla dinletmediler zaten :) artık sabırla bekleyeceğimm.. o iyi olsunda ben beklerimm memnuniyetlee :))

gizz canımsınnnn tşk ederimmm tatlımmm..hemde nasılll çarpıyor..çok hızlıııııı :)))))) darısı en kısa zamanda senin başına olsun inşallahhhhh :)) bu güzel haberi alıp bizle paylaşmayı nasip etsin Rabbim sannaaaa..aminnnnnnnnnnnnn :)

fbcanımmmmm hoşbuldummm :) saoll bebeğimmm.. benim mutluluğum sizin mutluluğunuz sizin mutluluğunuz benim mutluluğumm :) bunu bilmek bile çok değerli benim içinnnn :)) sanada az kaldı duyman içinn güzelll anneeeee :)) ne zaman gideceksiniz doktoraa :)) valla canımm ultrasonda kendisi ve hemen yanında beslenme simidi görünüyorduuu :))
resmen pirinç kadarrr :)) misminicikkkk :)) vee o minicik bebeğimin kalbi çoook hızlı çarpıyorrrr :)))))

canımmm ben ayın 18 inde yani cumartesi öğlen adet oldum kahverengi leke gibi başladı ama akşam ve pazar günü normal adet gibi geldi kırmızı yani. ve pazar akşamına kadar bitmişti o andan beri hiç gelmiyor. toplasan 1.5 gün bile sürmedi yani.dünden beri bakıyorum temiz..umutlanmak da istemiyorum ama düşünmeden de yapamıyorum işte aklım karıştı :26::26:

hımm şüphelii bir durumm evet ama keşke doktora gitseydin hemen çünkü kıırmızı kan taze kan gelmesi sakıncalı bir durum kahve leke olması muhtemel bişeyy neyi bekliyorsun pekii kan tetsi veya idrar tetsi için normalde adet olman gereken tarih neydi birde hep düznli mi olursun yoksa arada böyle olur muu nedir genel durum

canımmm benimmmm korkmaaaana gerek yokkk belki senindeee mucizenn seninledirrr sonuctaa tuana arkadasımızzda senin gibi yasamıss ve bu yolla ogrenmıss vee gunlerr geçtiği için testte belli etmesiii daha kolay yaniii zatennn testinde çıkarsa vardır cıkamsa yoktur sen bu yaptığın teste gore bence gitt yaptırr ama yinede sen bilirsin canım benim

şimdi bi güç toplarsam yaparım o testi ama yarın sabah gidecem mutlaka kesin olsun diye canımm Allah haıyrlısını versin napalım kısmetimizde varsa olur zatenn :KK16::KK16: yaşamadan bu kadar zor olacağını bilmiyordum ay bu işlerinn :KK31::KK31:

kızlarr ozelliklee hamileee vee evde ovulasyon testi olannnnnn var mı

canlarımmmm hepinizee tşk ederimmmm..sizi merakta bıraktım kusura bakmayın.. dün çook güzel bir haber aldımmm ve bu gerçekten paha biçilemez... Rabbim isteyen herkese nasip etsin en kısa zamanda inşallahhh :)
cetrinammmm güzel kalplimmm canım benimmm..bu ay sonunda Rabbim sanada bu güzel haberi almayı nasip etsin inşallahhh :)

ramelimmmmm senden aldığımmm bugünde en güzelll haber bu işteee :)) bir beklerkenn iki geliyorrr :)) ikizlerimizz oluyorrr..ne güzel bir mutluluktur buuuuu :)) bak gördün müü? sıkıntı sonundaa boşuna üzülmüşüz diyeceksiniz demiştimm..Rabbim duydu sesimizi de seni bu güzel mutlulukla taçlandırdııı :))) cumartesiyii bende merakla bekliyorum senin adınaa :)) hep böyle mutlu haberler alırsın inşallahhh..

özgemmmmmmm bebeğimmm hemde nasıl bir pıt pıt dı onlarrrr :)) canıma tekrar can kattııı.. içimde atan iki kalp var artıkkk :)) bundan güzel bir duygu olamazz :)) evet fazla dinletmediler zaten :) artık sabırla bekleyeceğimm.. o iyi olsunda ben beklerimm memnuniyetlee :))

gizz canımsınnnn tşk ederimmm tatlımmm..hemde nasılll çarpıyor..çok hızlıııııı :)))))) darısı en kısa zamanda senin başına olsun inşallahhhhh :)) bu güzel haberi alıp bizle paylaşmayı nasip etsin Rabbim sannaaaa..aminnnnnnnnnnnnn :)

fbcanımmmmm hoşbuldummm :) saoll bebeğimmm.. benim mutluluğum sizin mutluluğunuz sizin mutluluğunuz benim mutluluğumm :) bunu bilmek bile çok değerli benim içinnnn :)) sanada az kaldı duyman içinn güzelll anneeeee :)) ne zaman gideceksiniz doktoraa :)) valla canımm ultrasonda kendisi ve hemen yanında beslenme simidi görünüyorduuu :))
resmen pirinç kadarrr :)) misminicikkkk :)) vee o minicik bebeğimin kalbi çoook hızlı çarpıyorrrr :)))))

benn :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

şimdi bi güç toplarsam yaparım o testi ama yarın sabah gidecem mutlaka kesin olsun diye canımm Allah haıyrlısını versin napalım kısmetimizde varsa olur zatenn :KK16::KK16: yaşamadan bu kadar zor olacağını bilmiyordum ay bu işlerinn :KK31::KK31:

canımmm dr larında dediği gibi kadınlar bazen aylarcaa bazen yıllarcaaa dgm kontrol hapı kullanır ama bırakıncaa asıll gercekleee karşılaşırlar kii aslındaa hamileee kalmak o kadar da basit deilmiş... ama dedik yaa O CANI VEREN RABBİM ne zaman hangi vakitt geleceğini birtekk Allah bilir..kısmett canımmm ama ne olursaa olsun inancımızı umudumuzu hic bi zaman kaybetmicezzzzz:KK16::KK16::KK16:

kuzumm çok dikkatli olman lazımm bırakk işi falann artıkkk bol bol dinlenme zamanıı bak gerçekten çok önemlii bende atlattım lekelenme ama ben dinlenerek sadece 3 günde bitirdimm çok şükürrr öyle ev işi falann yaramaz yani bizee azıcık dikkat edeceksin canım ve öyle el uzatmalarına falanda dikkat et uzanmak yok dedi bana doktor bak sende geriliyorsun demekkii bana yataktan kalkarken esneme gerilmeyi bile yasaklamıştı o dönemde bak kuzm ne zorluklarla kalıyoruz allah korusun ya bişe olursa boş ver evi pislik götürsün sen yat dinle 1 ayı atlat gerisi kolayyy

evet tatlım doğru söylüyorsun ama maalesef o konuda eşimle de çok tartışıyoruz 2 haftadır eşime süpürge falan açtırıyordum cumartesi günü dışarı çıktı hemen işe koyuldum.ama yok o akşam kanı görünce çok suçlu hissettim kendimi.

yapmıcam artık çok çok dikkat edicem.bi de hergün toplu taşıma aracına biniyorum takır tukur sallana sallana gidiyorum her seferinde sinirlerim de zıplıyo şoförü gırtlaklayasım geliyo valla :)))))

Allah bize bağışlasın onları hepsi iyi olsunlar

altta baktı buarada

teyzesiniii kuzularrııı onlarrrr :))) bi taneleriiii :)))

oyy nasıldaa telaş yapmışsın canım benimmmm..valla o korku insanı öyle bir mahvediyor kiii.. ama sonrasında alınan o güzell haberr hatta çiftee haberrr tüm korkulara değerr :))

cumartesiyee az kaldııı :)) geliyor bebişlerimizz :))))) inşallahhhh sağlıkla mutlulukla huzurlaaa

X