Erken hamilelik belirtileri hakkında....

yaaa evettt ben sanırım o testi yapacam kuzuummm ama negatif çıkarsa da moral bozmadan gidecem yarın kan yaptıracam kesin olarak öğrenim yoksa da çalışmalara devam yeni bi ay içinn napalımm kuzuum hakkımızda hayırlısıı hepimiz içinnnn :KK16::KK16::KK16::KK16:

canımm bence yapp test ama negatif çıkarsa üzülme bende kanda öğrendikten yaklaşık bir hafta sonra idrar testinde gördüm geç çıkabiliyor

yaaa evettt ben sanırım o testi yapacam kuzuummm ama negatif çıkarsa da moral bozmadan gidecem yarın kan yaptıracam kesin olarak öğrenim yoksa da çalışmalara devam yeni bi ay içinn napalımm kuzuum hakkımızda hayırlısıı hepimiz içinnnn :KK16::KK16::KK16::KK16:

bak bitanem ben şuan hamıle olmasam bıle hiç umudumu kaybetmem çünkü bunlarda bırer işaret ama sen gıt yarın testını yaptır emınım sende hamişsin ben regl olduktan sonra ağırda kaldırdım temızlıkte yaptım nelere yapmadım kı hayırlısıyla senden nır guzel haber beklıorum inş ama önce pozıtıf ol:KK54:

benim daha üçüncü dördüncü haftalarda, adet gecikmesi vs olmadan önce uyanır uyanmaz canım tatlı bişeyler istiyordu,,, hatta canım tatlı istediği için uyanıyordum bile diyebilirim... ama planladığımız bişey olmadığı için ihtimal bile vermemiştim. gecikme olunca da sırf bu yüzden test yaptım. ilk aynen böyle tek çizgi nispeten soluk çıktı,, aynı akşam 3 tane de daha yaptım üçü de pozzitif çıktı. çizgilerin aynı koyulukta olup olmaması çok önemli diil anladığım kadarıyla. şimdi bebişimizi kucaklamaya 3 gün kaldı. stres yapmayın, belirtileri çok fazla irdelemeyin ve bence özellikle de bu günlerde eşnizle aha çok yakınlaşın. çünkü bu bebişler nedense daha çok onlar için diil kendiniz için yaşadığınız zamanları tercih edyorlar sanırım :)

kızlarrrr ben çıkıyorum birazz hava güzell bu günn biraz çıkayımm hava alayımm gezeyim kaç gündür evdeyim öpüldünüzzz kendinize iyi bakınnn muck muck muckk

canım teşekkür ederiz öncelikle,ve gözün aydınn Allah bizede hayırlısıyla nasip etsin inşallahh :KK16::KK16: bişe soracam hamilelik düşünmeden önce hapla mı korundun peki

çok teşekkür ederim :) darısı isteyen herkese diyelim :)
6 aylık evliyim ben zaten 3ay sonra düşünmeye başladık korunmadık hiç bir şekilde, öncesindede hiç hap kullanmadım, ama 3ay sonra tam anlamıyla ciddi ciddi uğraşmaya başladık :)

ben birazz cıkıyımmmm azcıkkkk uyuklamaya calısayımmm kendinizee cokkk iyi bakınnnnnn tutkum fbcanım ozgem kubragım ramelim ariverim gizim azizem ve digerrr tümmm kızlarr kendinzee cokkk iyi bakınnnnnnn hepinizz Allah a emanett olunn opuldunuzz:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

ben birazz cıkıyımmmm azcıkkkk uyuklamaya calısayımmm kendinizee cokkk iyi bakınnnnnn tutkum fbcanım ozgem kubragım ramelim ariverim gizim azizem ve digerrr tümmm kızlarr kendinzee cokkk iyi bakınnnnnnn hepinizz Allah a emanett olunn opuldunuzz:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

gelin ama sonraaa:21::21:

Günaydınnn kızlarrrrrrrrrr... nasılsınızz.. ben bi hafta yokum giremicem finallerim var çok sıkı ders çalışmam lazım... haftaya pazartesi gelirimmm.. bu arada herkes kendine çok iyi baksın umarım geldiğimde güzel haberler duyarak gelrim..
Küboşumm canımmm benim umarım iyisindir kendine ve bebişine dikkat et ...
Tutkumm bulantıların varmış ilk aylarda olur normal tuzlu krakerler yiyip geçirebilirsin...
Ramelimmm bitanemmm umarım bebişler ikizdir girene kadar çok merak edicem canını sıkacak hiçbişeye kulak asmaa bebişlere ve kendine iyi bakkk
Büşrammmm özelden de yazdım sıkma canını ov. testin de koyu çıkmış süperr.... olucak inşallah bu ay senden çok umutluyummm:)))
Cetrinammm meleklerin meleğiiii.. en çok senin sonucunu merak edicem batın yakın çünküüüü ... stres yapma her şey güzel olucakkkkkk
ÖZgeemmm hemşehrimmmmmmm canım bebeişin cinsiyetinii öğrenirsin umarım en yakın zamanda gönlündeki olur inşallahhhh dikkat et kendineee :)
ESroşummmmm yiğenime ve kendine iyi bakkkk
Secidommmm bu ay olucak ben inanıyorum sen de inan :) internetteki her gereksiz bilgiye de kulak asmaa...
Angeltavsannn sen de kendine dikkat et canım
Gizz Fbcan tunatuba yasenimm hepinz kendinize iyi bakınnn unuttuğum varsa çok özür dilerim... hepinizi çok seviyorumm öpüldünüzzzzzz :KK16: :KK16: :KK16: :KK16: :KK16: :KK16:

canımmmm mesajın içinn çokk teşekkürlerr sende kendine iyi bakk sınavlarında başarılar tatlım görüşürzz sende öpüldünnn :KK16::KK16::KK16::KK16: :KK54::KK54:

:KK16::KK16: bebeğiim tatlı uykular sanaa sende kendine çok çok iyi bakk kuzumm öpüldünnn :KK54::KK54::KK54::KK54:

tabi canım kesinlıkle ole
sımdı sewıncle gun sayıyosun ozman bı huzun oluo ınsanda

kesinlikleeeeee :KK16::KK16::KK16::KK16: o sevinç en güzeliiii canım benimmm daha bunun doğumu beklemesi vaarrr Allah güzel günler nasip etsin hepimize kuzummm :KK16::KK16::KK16::KK16:

çok teşekkür ederim :) darısı isteyen herkese diyelim :)
6 aylık evliyim ben zaten 3ay sonra düşünmeye başladık korunmadık hiç bir şekilde, öncesindede hiç hap kullanmadım, ama 3ay sonra tam anlamıyla ciddi ciddi uğraşmaya başladık :)

anladım canım benim Allah yüzünüzü güldürmüş bian önce ne güzell hayırlısıyla tek nefeste kucağına alırsın inşallah minğini :KK16::KK16::KK16::KK16:

yumurtlama günümü belirlemek için yaptım bu testi inşlh öyle olur umarım ALLHTAN öylemi hissettin ki :))))

evet öyle geldi gerçekten :) tabi kader kısmet meselesi,,, ama gerçekten iyi düşün iyi olsun sözüne katılıyorum ben :) öyle olcaktır inşallah :)

X