Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canım çok sağol griple adet birlşnce çok kötü oluyo dùn ara vryM bi kaç ay ddm akşam vazgçtm ara vremem bk umutsuzluğa kapıl nolur bndn glmdi ama sndn ve dğer kızlardan gelır inş güzel haber iykı erken oldum adet biran önce çalşmalara bşlarm ov.testi alcm

cok amam cokkk gecmiişşş olsunnn bilirim ikisi birarada zor olurrr ama sen bu gribideee reglide atlatcann haftaya ovulasyon testiylee baslıcann ve bnecede dedgin gibi erken yumurtluyorsundur tatlimmmm hiiccc sıkma canını canım benmmm güzzelll olacak herseyyyy

valla napıyım canım yine erkenden uyandım birazzzz boylee sarhooss gibiyim sizi cok merak ettim bu iki gunnnnnn sen neler yaptın tatlımm nasıl gectiii hafta sonun calısmalar devam etti dimi

ben de sarhoş gibiyimmm çok uykum varr ama açııımmmm.. :))) devam ettik tatlım ediyoruz işte günaşırı bakakım ne olucakk :))))))) sana 6 gün kaldı çook heycanlııı

çok sağol tatlım çok iysn herkse destek oluyosun sndnde umutsuzluk duymak istmyrm umtlu ol inş oluck bana ov.testi markası söylynde alym nettn

ben de sarhoş gibiyimmm çok uykum varr ama açııımmmm.. :))) devam ettik tatlım ediyoruz işte günaşırı bakakım ne olucakk :))))))) sana 6 gün kaldı çook heycanlııı

sende benim gibisin desene canım yaaa uykum var ama yarım saatte uyutcamm zorla kendimi tum kemiklerim ağrıyor canım aynen oyleee devam edinnnn ayakları falandaa dik unutmaa hemendeee dus alma ilişkiden sonra hatta mümkünse ertesi gun all zor ama en azından sprmlerin daha fazla yasayabilmesii için oylee yappp sansa bırakmayalım canım az kaldı ama bende sanırım bi umutsuzluk var giibı

çok sağol tatlım çok iysn herkse destek oluyosun sndnde umutsuzluk duymak istmyrm umtlu ol inş oluck bana ov.testi markası söylynde alym nettn

tatlım ben bu konudaaa test canavarıyım ama arkadaşlar uyansın gelsin sana muhakkak güzel bir isim verirler benim son kullandıgımn adı suretest ovulasyon testi tatlım..ya bnde zaman yaklaşmaya başladı yaaa ondan dolayııı cok umıtlenmek istemiyorum yoksa büyük hayal kırıklığı yasarım canım ya

günaydın kızlar..........
bana masj yazıp guzel dıleklerını gonderen herkese cok teşekkur edıorum
tum gecmışı okuyamadım malum 3 gundur yokum
nasılsınızzzzzzzzzzzzz

ayaklarımı dikmedim bu ay canım 2 defa yastık koydum ama uandığımda yastık altımda değil kollarımın arasındaydı :))))))) Pek umursamadım bu ay ilişkide oluruna bıraktım olucaksa her türlü olucak diye düşündüm Allahımın takdri canım bol bol dua ediyom elimden de başka bişey gelmiyo napıyımmm... umutsuzluğa niye kapıldın ki canımmm.. kapılma bol bol dua et umut olmadan olmaz ki... inşallah güzel haberlr vericeksin sıkma canını

canım sana hc yazamadm k.b teldn gryrm pek fırsatm olmuyo çok tebrik edrm canım inş iki tane gelick ne güzel allah kucağna almayı nasip etsn bütn hamişlrde korusun inş herşy dahada güzel Olck senin için kendne ve bebşlrne iyi bak tazd anniş

günaydın kızlar..........
bana masj yazıp guzel dıleklerını gonderen herkese cok teşekkur edıorum
tum gecmışı okuyamadım malum 3 gundur yokum
nasılsınızzzzzzzzzzzzz

günaydın canım şükür geldin yaaa.. habersiz bıraktın merak ettim.. gördün mü keseyi

canım cok teşekkur ederım
inşallah ıkısıde sag salım dogar
haftaya ıyıce netleşecek işte
cumartesı kontrolum war

canım gunaydın
guzel haberlerle geldım
dış gebelık yokmuş
ve hemde ıkı kese gozukuo doktor ıkızzzzzzzzzzz gıbı dedı
oyuzden gec gorundu demekkı dedı

aman da aman teyzesinin kuzuları yerim ben onları :))) Süper canım benm çok sevindimmm bak 7ay beklediğine ne de güzel değdii yaa Allah sağlıkla kucağına da almayı nasip eder inşallh Bitaneeemmm... boşu boşuna kuruntu yapıp üzdün kendini canım benm :)

kesinlikleee canımmm olacaksaaaaaa her turlu oluyorrr en güzelini yapmıyorsun canım ya demek bel altına koyuyorsun sabah bir bakıyorsun yastık kollarındaaa canım yaaa oyleee oluyor bi rahat uyumuyoruz ki tamam canımmm fazla da umut etmiyorum nasip kısmettt Allah ol demişse yazmışsa olur otesinde yapacak birsey yok bakalım ne olacak 6 gun sonraa dualarınıza ihtiyacım varrr...inşallah sendeeeeeeee cokkk güzeelllll haberr verceksin kısa bi zaman sonraa canım dularım hepinizle

cok teşekkur ederım canım
ama napayım ya doktor ole soleyınce cok korktuk
ikizler geç gözükürmuş

canım ben hafta sonu telden gırıp werdım haberı
ama sen okumadın sanırım

öyle mi geçmişi okumaya çalışıodum canım tek bi sayfayı açtığımda atıyodu beni sinir olup okumayı bırakmıştım o arada yazmışsın sanırımmm

gunaydın cetrına hanım

canım gunaydın
guzel haberlerle geldım
dış gebelık yokmuş
ve hemde ıkı kese gozukuo doktor ıkızzzzzzzzzzz gıbı dedı
oyuzden gec gorundu demekkı dedı

günaydınnnn annelerriiiiiiiii cok cok cok sevindik senin adınaaaa tatlı benimmmmmmmm tekrar hayırlı olsunnnnnnnnnnn snaaaa bu ne güzelllllll haberrr yaaaa canım benimmmmm Allah ikisinide sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…