Erken hamilelik belirtileri hakkında....

yumurtlama gününü nasıl anladın cnaım kaç gün bir adet oluyordun

ben genelde 30 gunde olurum. her ayın 20 si -23 u arası muhakkak olurum. yumutlama donemımde kasık ve bel ağrılarım oluyorbılfıgımız yumurta akı gıbı beyaz elıne aldıgında uzayan bısey boyle adetten sonra 16. yada 17. gun yumurtluyorum genelde.vucudumu cok dınlerım ben

BENİMDE ozaman oldu sanırım 16 sında kasık ağrım bel ağrım ve bacak ağrım oldu dünde o kıvamda akıntım oldu tabi ben hiç boş geçrimedim ve devammm 16.17.18.19 diye.... gidicek ovl. testi kullandım dün ki testim diğerlerinden daha koyu çıktı bakalım bugun ne olucak inşlh alırız haberleri umudum var...:)

Insallah canim benim insallah kaldi 3 gun cok zor geciyor 1 hafta gecen hafta da sali gunu gitmistim carsamba gel demisti ama o zaman hcg artis takibiydi falan oyaladin kendimi bi sekilde ama bu sefer sadece bekliyorum.

Senin isin daha zor valla heyecanlanmaz mi insann her gidisinde daha cok buyumus oluyo :) ay cok guzeeelll :)

Tedavi yaparlar mi dişe yanagim sismeye bsdladi dun oglen 2 drn brri bisey yemiyorum doktor minoset verdi içtim bi tane ama suan dokunamiyorum

ayy hadi insallahh canim benim Allah gönlüne gore versin :))) doktora git de bian once hayırlı haberlerini alalim agri konusunu pek bilmiyorum tatlim umarim normaldir ama kanama yoksa sorun olmaz diye duymustum.doktora yada bilen birine mutlaka sor ama ihmal etme..

Kizlar ben geldim ve guzel haberle geldim....doktor keseyi gordu.hemde iki kese gibi dedi...yani ikizzzzzzzzzzzzz...demek oyuzden gec gorundu dedi...haftaya kontrolum war netlesecek durum....ama dis gebelik deilmis....

aaaaaa süper bi haber buu canim benimm gozunuz aydin :))) sen bi tane için dua et Allahim iki tane nasip etsin minikler seni çok sisirecek cok şirin bi anne yapacak Allah hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin tatlimm

Tedavi yaparlar mi dişe yanagim sismeye bsdladi dun oglen 2 drn brri bisey yemiyorum doktor minoset verdi içtim bi tane ama suan dokunamiyorum

canim günaydin hamilelikte dis problemi genelde malesef oluyor ama disin bise yiyemeyecek kadar agriyorsa bugun doktora git bence bekleme yarin kapalidir her yer hamilesin sen bisey yemeden olmaz Allah acil sifa versin insallah cabucak gecsin..

canim günaydin hamilelikte dis problemi genelde malesef oluyor ama disin bise yiyemeyecek kadar agriyorsa bugun doktora git bence bekleme yarin kapalidir her yer hamilesin sen bisey yemeden olmaz Allah acil sifa versin insallah cabucak gecsin..

gizzz ne yaptın canım adet olmadın inşallah?

Günaydın kızlar ya ben bişey soracam ben ayın 21 nde hasta olacam gebelik testini simdi yapsam doğru sonuç çıkarmı

yok canimmm cok sukurr olmadimm bu iki gun elim yuregimde gezecem ama :18::18::18:

ayyy hadi inşallah olmazsın canım.hiiç düşünmemeye çalış canım.başka şeylerle uğraş..pazartesi kana mı gideceksin peki? aslında dünden gitmiş olsaydın şimdi rahat olurdun

ayyy hadi inşallah olmazsın canım.hiiç düşünmemeye çalış canım.başka şeylerle uğraş..pazartesi kana mı gideceksin peki? aslında dünden gitmiş olsaydın şimdi rahat olurdun

evet kuzuum pazartesi kana gidecem inşallah :)) tmm canim benimm çok teşekkür ederiim negatif gormektense beklemek daha iyidir canim moralim cok bozuluyor negatif gorunce turlu turlu dusunce geliyor aklima (((

yok canimmm cok sukurr olmadimm bu iki gun elim yuregimde gezecem ama :18::18::18:
iki gün sonra mı yapacaksın test canım aslında gidip kan testi yaptırsan çıkardı şimdiye belki de ben seni bekliyorum merakla :) ki şuraya yazıyorum hamilesin :))))

iki gün sonra mı yapacaksın test canım aslında gidip kan testi yaptırsan çıkardı şimdiye belki de ben seni bekliyorum merakla :) ki şuraya yazıyorum hamilesin :))))

sanirim ben adet oldum ((((((((((((((((

pazartssinee kadarr esimmmm evvde sinsi sinsi gectimmmmm sırfff sizee yazmakkk için takip edemiyorum bu iki gunnn sizi ama kalbimm sizinleee ramelll için cokkkkk sevindimm tutku anne ozgemm anne kubrakk anne fbcan anne ramel anne bebeklere cok iyi bakınnnn ariverimmmmmmmm azizemmmmmmmm hadiiiiiii bebegiiii getirrrrrin bu ayyyyyyy vee dierrrrrr tümm kızlarrrr kendinizeee kocaman iyii bakınn iyi hafta sonlarııı cok optum sizi dualarım sizinlee pazartesii gorusmekkk üzereeee Allah a emanet olun

selam arkadaslar bebegim hala cinsiyetini göstermedi
18 hafta oldu

kızlar merhaba. Benımde 21 bat uc gun beklıcem goguslerım tas gıbı oldu sıstı mıde yanması bulantısı hepsı var ama aylardır hep suphelendım negatıf cıktı bakalım sımdı nolcak

Kizlar Busranin bugunku ov testiiii sizce neler oluyor :)

Eklentiler

• $IMG-20140118-WA0001.jpg
    20,7 KB · Görüntüleme: 49
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…