Erken hamilelik belirtileri hakkında....

kesinlikleee canımmm olacaksaaaaaa her turlu oluyorrr en güzelini yapmıyorsun canım ya:KK16::KK16::KK16::KK16: demek bel altına koyuyorsun sabah bir bakıyorsun yastık kollarındaaa:KK1::KK1: canım yaaa oyleee oluyor bi rahat uyumuyoruz ki:KK16::KK16::KK16: tamam canımmm fazla da umut etmiyorum nasip kısmettt Allah ol demişse yazmışsa olur otesinde yapacak birsey yok :KK14: bakalım ne olacak 6 gun sonraa dualarınıza ihtiyacım varrr...inşallah sendeeeeeeee cokkk güzeelllll haberr verceksin kısa bi zaman sonraa canım dularım hepinizle:KK16::KK16::KK16::KK16:
evet canım eşim de ben varken niye yastığa sarılıyosun diye trip atıyodu hehehe :KK9: :KK9: öyle canım çok fazla umutlanma ama umutsuzluğa da kapılma .. dualarımız seninle canım benm inşallah güzel haberler alırızz:))
cok teşekkur ederım canım
ama napayım ya doktor ole soleyınce cok korktuk
ikizler geç gözükürmuş

bu doktorlar çok dengesizler zaten hep olumsuz konuşuyolar.. canımızı sıkıyolar boş yereeee... olsun ama gördün ya çok şükürr:))

günaydınnnn annelerriiiiiiiii cok cok cok sevindik senin adınaaaa tatlı benimmmmmmmm tekrar hayırlı olsunnnnnnnnnnn snaaaa bu ne güzelllllll haberrr yaaaa canım benimmmmm Allah ikisinide sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

amin canım amin tez zamanda sanada nasıp etsın ınşallah allahım
sen neler yaptın
adet gunun nezamandı

cok cok teşekkür ederim tatlımmmm benimmmm oylee yapacam umutta yokkk umutsuzluktaaa nasipte ne varsaaa oooooo inşallahhh sendeeeee artıkk hamilymmmm yazarsınnn tatlım benimmm bebek fazla bekletsin bu anneyi:KK16:

günaydınnn annecik saana mesaj atmıştımmm okudun mu bilmiyorummm canımsınnnnn cok sevindimmm senin adınaaaaaa tüm güzelll dualarımızz seninleeeeeee:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: bugun nasılsın tatlım:KK16::KK16::KK16:

okudum canım da telden gırdıgım ıcın tek tek cvp weremedım..
sızı merakta bırakmayayım dıye gırdım yazdım hemöen
kubra bugun kontrole gıttı demı

amin canım amin tez zamanda sanada nasıp etsın ınşallah allahım
sen neler yaptın
adet gunun nezamandı

cok teşekkür ederimmm güzeel duannn ve dileklerin için anneleriiii:KK16::KK16: benimm bat 26 canımmmm aama artık soyle boyleee düşünüyorum yani umutta yok ama olumsuzdaa düsünnmemeye celısıorum:KK14:

okudum canım da telden gırdıgım ıcın tek tek cvp weremedım..
sızı merakta bırakmayayım dıye gırdım yazdım hemöen
kubra bugun kontrole gıttı demı

onemliii deil canım benim:KK16::KK16::KK16: kubragımızıı bilmiyorum ama bir n onceeee kubrak fbcan tutku ozgemm geçerde yazar inşallah cok merakkk ettim hepsini hepside iyi haberlerleee gelsinnnnnnnnnnnnnnn:KK16::KK16::KK16:

evet canım eşim de ben varken niye yastığa sarılıyosun diye trip atıyodu hehehe :KK9: :KK9: öyle canım çok fazla umutlanma ama umutsuzluğa da kapılma .. dualarımız seninle canım benm inşallah güzel haberler alırızz:))

bu doktorlar çok dengesizler zaten hep olumsuz konuşuyolar.. canımızı sıkıyolar boş yereeee... olsun ama gördün ya çok şükürr:))

aynen ole canım gordum ya keseyı hıc farketmez ıkız veya tek ama ıkız olsun cok ısterım tabı

cok cok teşekkür ederim tatlımmmm benimmmm oylee yapacam umutta yokkk umutsuzluktaaa nasipte ne varsaaa oooooo inşallahhh sendeeeee artıkk hamilymmmm yazarsınnn tatlım benimmm bebek fazla bekletsin bu anneyi:KK16:

inşallah canım benm umarım bekleyen herkes güzel haberler verir:KK16::KK16:

onemliii deil canım benim:KK16::KK16::KK16: kubragımızıı bilmiyorum ama bir n onceeee kubrak fbcan tutku ozgemm geçerde yazar inşallah cok merakkk ettim hepsini hepside iyi haberlerleee gelsinnnnnnnnnnnnnnn:KK16::KK16::KK16:

sanırım kubra kontrole gıttı bugun canım
tutku en son dişim agrı dıodu gectımıkı
fbcan tıroid fılan yazmıştı son durum ne kı
özgemden hıc haberım yok

sanırım kubra kontrole gıttı bugun canım
tutku en son dişim agrı dıodu gectımıkı
fbcan tıroid fılan yazmıştı son durum ne kı
özgemden hıc haberım yok

yapma ya canımmmm inşallah hiçbirinin birseyiii yokturrr:KK5: nazara mı geldiiii bizim anneciklerrr Allah korusunnnnnnn onlarıııııı cok merak ettim onlarrııı inşşallh geçip yazarlarrrrkubrakk kaçta çıkar acaba kontrolden..tutkummmada cokkk gecmişşş olsunnn fbcanımızada ozgemdeee geçsin yazsın hadi ama nerrdeler nerdesinizz annecikler:KK14:

bu ay erken oldu tatlım 9-10-11. günlerimde oldu.. yani 13-14-15 ocaakk

sen erken olduğunu biliyor muuydun gecen aylar tatlım nee güzellll erkenmişşş megerrrrr ayyy hdiiii hayırlısı :KK70: canım benimmmmmmm dularımm seninleee :KK16::KK16::KK16::KK16:

X