Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canımmm dur bakalım hemen üzülme..dur bakalım devamı gelecek mi.ki adet olmuş olsan bile hhiç üzülme.daha ilk denemenizdi bu canım benimm.

hadi hic olmazsa diye korkular sardi beni canim yinede Allah hayirlisini nasip etsin bu ay degilmis belkide zamani diyorum bilmiyorumki

hadi hic olmazsa diye korkular sardi beni canim yinede Allah hayirlisini nasip etsin bu ay degilmis belkide zamani diyorum bilmiyorumki

canım aklına hiç öle şeyler getirme..her zaman güzel düşün.sende aynı benim gibi çok takmıştın bu ay..ve tabi sonuc hüsran..hemen akla en kötü şeyler gelir ama öyle olmayacak işte.kötü düşünömek yok.Rabbim inşallah bizede nasip eder.ama en önemlisi sağlıklı,eli ayağı düzgün ve hayırlı evlat olması...bak bi ayet var o kadar güzel ki..Zekeriyya'yı da (hatırla!) Hani o Rabbine: "Rabbim! Beni tek başıma (evlatsız) bırakma, gerçi (vermesen de) sen, varislerin en hayırlısısın" diye niyaz etmişti.
Enbiya Suresi – 89
ben bu ayda adet olunca bu ayet beni teselli etti.
şimdiiiii eger ki adet olduysan adetin biter bitmez hiç bişey düşünmüyosun hamilelikle ilgili falan.burda bi çok kişi hiç takmadığı düşünmediği zamanda hamile kaldı.bunu unutmuyoruz..sonra çalışmalrımızı hamile kalmak için değilde canımız istedği için yapıyoruzz..yummurtlama dönemleride önemli tabiii..o zamanlalrı da es geçmiyoruzz.. vee bol boooll dua ediyoruz...

sende beni teselli ettin şimdi canım benim çok teşekkür ederim :) belkide ilk denememdi diye bu kadar taktım canım olacak sandım sanki hemen.. bidaha bu kadar çok düşünmicem dediğin gibi.bide sanırım ben ovl.gününü yanlış hesaplamışım 31 günmüş benim döngüm bu da 16-17.güne geliyor gerçi gün aşırı yapmıştık yinede nasıl kaçtı onuda pek anlamadım ama sanırım biraz daha fazla araştırmam gerekecek, bide hepimiz için tüm isteyenler için bol bol dua edecemm...

Kizlar Busranin bugunku ov testi atmistim ama olmamis sanirim gecmis sayfalarin da tamamina bakamadim

ben de bazen öyle düşüünüyorum sonra diyorum ki boşver oluruna bırak çok umutlanma sonu hüsrann olmasınn :) hayırlısı olsun canım başağrılarım hala geçmedi
canımm senn adetine ne kadar varr ?

1 şubat adet tarihim canım 10 gün var

günaydın kızlar kımse yok galiba nasılsnz neler oluyo anlatn bn dün adet oldum hemde çok fena gribim dün çok ağladm ama bugün iyiym en azndan içım rahat ilaç içblyrm bn bu ay ovulasyonu kaçrmşım anladğm kadaryla erkn yumurtlamşm çünkü erken adet oldum

canım benm cok gecmişşş olsunnnnnn dikkat et kendineee sıcakk tut kendinii iyii bak bu hafta kendinee sürekli sıcak bireyler iccc bir an once gribinde geçer inşalah..hic hic üzülmeee canmsın var her iste bir hayır bak benimde reglime 6 gun kaldı ama açıkçası benimde içten ice pek umudum kalmadı nedenin bilmiyorum..o yüzden canını hic sıkmaa inşallah adetin biter bitmez güzelce çalışmalara baslarsın Rabbim saana önümüzdeki aya güzelll bebek haberleriii verir olur mu tatlım

günaydınnn canlarımmmmmm cici anneler tutku ramel fbcan özgem kubrak esraks ve digerrr tummm annelerrrrrrr günaydınnnnnn bugun nasılsınnn bebekleriniz nasıllllll......ariver giz azize tümmm annecik adaylarııı siz nasılsınız neler yaptınız

Günaydınn tatlımm bennnimm ben iyimmm sen nasılsınn ne yapıyosunnn

canım benm günaydın sıkma canını... her şey olucağına varır.. bak hem yumurtlama gününü kaçırmışsın bu ay ov. testi kullanabilirsinn

Günaydınn tatlımm bennnimm ben iyimmm sen nasılsınn ne yapıyosunnn

valla napıyım canım yine erkenden uyandım birazzzz boylee sarhooss gibiyim sizi cok merak ettim bu iki gunnnnnn sen neler yaptın tatlımm nasıl gectiii hafta sonun calısmalar devam etti dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…