Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Belkide annelik duygusuyla hissediyosundur:)) canim esim dedi gondericek isntanbula gidicem cok skldmnm (

Ben daha önce kaydolmuştum ama yeni yazıyorum benim bat 21 ocak bu ay kime baksam hamile oyüzden moralim çok bozuk dünden beri kötüyüm daha 4 aylık evliyim ama biz ilkbaştan istedik hiç korunmadık ama daha çocuk yok

hadi ya ama böyle evde evdede olmazki çık yürü biraz kötü olursun canım (

Valla canim bu bole olmicak esim gec geliyor isleri cokk yogunn geldigindee de cok yorgun geliyor benimle dogru düzgün ilgilenemiyo bile kafsyii yemek üzereyim havada buz gibi aslinda cikip dolassam haklisin

bende 5 aylık evlıyım bızde 3. 4. ayımızda korunmaıdk ama bende hafıf ıltıhap wardı ondan dedı doktor baska sorunun yok dedı sen doktora gıttınmi hıc folık asıt felan kullanmanı önerırım kafana cok takma bence pskolojıkde olabılır

Bence etrafindaki hamile ler umutlandirmali seni canımmm:))

nasılsın cnaım napıyorsunn siz gecmişssiniz ben cıkmışım

Tesekkur ederim cok sagok

bebeğimm ben bir gün felaket kötü oldum..ovülasyondan sonraki bir gündü..başım zonlkuyor sürekli halsizim,titriyorum..vücudumun her tarafı kırılıyordu resmenn..
Allah2ım noluyor dedimm..o gün zorla işte durdum.üstüne birde kayınvalideme gittim o halde..
artık bayılacak gibiydim.eve gittik.eşim beni yatırdı..sıcak yatakta titriyordum.her tarafım ağrıyordu..o gün yattım.ertesi sabah kalktığımda hafif halsizliğim vardı.sonra öğlene doğru geçti..
sonra eşimle hamile olduğumu öğrendiğimizde kendimizce yorumladık,acaba döllenme olduğu zaman mıydı?yani normal değildimm..
belki seninde ona benzer bişeydir bebeğim
ama ümitlendirmek de istemiyorum..çünkü sonra insan çok üzülüyor (
ama yinedeeee Allah'tan ümit kesilmez...

tatlimmmm yaptim testi negatif cikti yine (( pazartesiye kadar inşallah adet olmazsam kan tahliline gidecem pazartesi gunu
Oyle mi tamam canim bana hamilesin gibi geliyo cunku bu kadar gecikme normal degil gec dollenme olmustur insallah o yuzden cikmiyordur canim...

evet gittim ilk ay gittim doktorla konuştum daha yenisin dedi biraz alışmalısın dedi bendede iltihap çıktı tedavi verdi folik asite başladım ikinci aydan itibaren içiyorum

evet gittim ilk ay gittim doktorla konuştum daha yenisin dedi biraz alışmalısın dedi bendede iltihap çıktı tedavi verdi folik asite başladım ikinci aydan itibaren içiyorum

aynı durumdayız senınle hayırlısı bakalım beklemekden ve dua etmekden baska caremız yok canım benım

acaba benm yumurta görüşümde bebeğimemei işaret hiç görmemiştim böyle rüyaa Rabbim sen hayır et :)))

canımm senden gelen akıntı 24 saat içinde yumurtlayacağının göstergesii sonunda gördük akıntıyı çalışmalara devamm..
rüyanda bebiş için neden işaret olmasınnn ?? inşallah öyledir....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…