Erken hamilelik belirtileri hakkında....

hepte sola vuruyor neden acaba yaaa :) benmde sol tarafımm çok ağrırdı ama tabi bilmediğimden benm bu sol bacağımda bir şey var derdim tutulurdu resmen :) o tekrar gelen aynı koyu kıvamlımıydı ?

hepte sola vuruyor neden acaba yaaa :) benmde sol tarafımm çok ağrırdı ama tabi bilmediğimden benm bu sol bacağımda bir şey var derdim tutulurdu resmen :) o tekrar gelen aynı koyu kıvamlımıydı ?

evet canım ama ilk gelen daha ak gibiydi ve biraz daha fazlaydı artık gelemz herhalde peçeteye sürdüm elimi değdirip çekince akıntı parmağıma uzadı bu dimi yani

evet canım ama ilk gelen daha ak gibiydi ve biraz daha fazlaydı artık gelemz herhalde peçeteye sürdüm elimi değdirip çekince akıntı parmağıma uzadı bu dimi yani

evett canımm buu en önemli belirti bu ve sol kasığının ağrımasıı cuma cumartesi pazarr 3 gün ilşki tamam mı :) ve sakinn olll rahatt olll

evett canımm buu en önemli belirti bu ve sol kasığının ağrımasıı cuma cumartesi pazarr 3 gün ilşki tamam mı :) ve sakinn olll rahatt olll

bugun hiç olmadığım kadar rahatım ee haftasonuda zaten evimdeyim bu sitede stres yaratıyor bende :))) girmicem artık size haberler veririm pazartesi inşlh bu sefer olucak inşlhhh :))) dua et hamilelrin kabul olurmuş

bugun hiç olmadığım kadar rahatım ee haftasonuda zaten evimdeyim bu sitede stres yaratıyor bende :))) girmicem artık size haberler veririm pazartesi inşlh bu sefer olucak inşlhhh :))) dua et hamilelrin kabul olurmuş

canım ediyorum sürekli dua sizlere zaten :) yap bakalım 1 saat sonra testini nasıl çıkacak... birde yatarken dizlerini çenene çek top gibi ol popoyu dışarıya ver

canım ediyorum sürekli dua sizlere zaten :) yap bakalım 1 saat sonra testini nasıl çıkacak... birde yatarken dizlerini çenene çek top gibi ol popoyu dışarıya ver

canım sen hamılemısın kacırdım sanırım orayı. ya azızeyede dedım bugun sabah kalktım lavaboya gıderken bıldıgım yumurta akı kadar bundan öncekı gunlerde koyu smuksu bı kıvam geldi ama bugunkı cok fazlaydı yumurtlama gunum sanırım azıze yardımcı oldu ama cok merk edıorm hıc bole olmamısdım ben ya 3 aydır denıyoruz ılk defa böyle oldu.

evett ben hamileyim :) tamm evet yumurtlama zamanın gelmiş 24 saat içinde döllenmeye uygun hale gelecek vücudun sinyal vermiş :) eğer bebiş istiyorsan 3 gün üst üste yap ve sonrasında dizlerini çenene çek :) top gibi ol

ay hadı ınsallah :)) dıger aylar böle olmamısdı smdı daha cok heycanlıyım ama rahatım 5 aylık evlıyım daha

ay hadı ınsallah :)) dıger aylar böle olmamısdı smdı daha cok heycanlıyım ama rahatım 5 aylık evlıyım daha

ama ilişkiye ara verdiniz mi bir kaç gün önve geldi diyorsun ? evett daha çok yenisiniz çok acele edip panik olmaya gerek yok :)

ama ilişkiye ara verdiniz mi bir kaç gün önve geldi diyorsun ? evett daha çok yenisiniz çok acele edip panik olmaya gerek yok :)

ben kasımda basladık kasım aralık ayı tam duzenlı ılıskımız oldu.ocak 2 de ılıskıye gırdık sonra 4 gun sonra gırdık 3 gun ara werdık hanı tam bebek olmasıyla olmaması arasında kararsızdık ama son 2 gun önce kesın bı karar werdık ıste o gunden sonrada önce koyu kıvamda beyaz smuksu akıntılar geldı dun ılıskıye gırdık bu sabahda bıldıgın yumurtanın akı gıbı bı akıntı geldi koyu degıl acık renklıydı bugnden sonrada çalışmalara devam edıcez işte:)

canımmm hiç yazamadın ama ne olduuuu kıyamam ben sana çokk etkilendin sen yaaa

Bilmiyorum kii (annemi ozledim ondandir belki(bide disim agricak gibi sinyal veriyoo başım agir geliyo bana resmen sanki hareket etsem sgricak gibi migde bulantısı n dan kahvaltimi zor yaptım bi gun bulaniyo bi gun bulanmiyo anlamadım sen nasılsın canimm bebis kipirdiyormus sanirim ama galiba sen ole hissediyosun bebegimm o daha cokk minnak:))

ama bakk o günü tam bilmen lazım ovalasyon testi al gerekirse kaç günde bir adet oluyorsun ? 3 gün ilşkiyi kaçırma

oyyy sennn daha ana kuzususunnn :))) kıyamam yaaa söyle atlasınn gelsinnn yanında kalır hem biraz ya da sen gittt :) canım baş ağrısı çok normal benmde ağrıyor ne yazıkki yaaa bebişimmm kımıldıyorrr araştırdım birazzz olabilirmişşş :))) 2 günden berii hisseidyorummm öyle her zaman değil ara ara hissediyorum :))) biliyorum daha çokk küçük ama hissediyorum işteee :) doktoru aradım ama ulaşamadım doğumdaymış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…