Erken hamilelik belirtileri hakkında....

tetsimi yapıcam canım şimdi bakalım benm gerikafalı estim ne çıkarıcak merak ediyorum :))) kesin hiç çizigivermezzzz

ya öylede buay kime baksam hamile dünden beri canım sıkkın moralim fena bozuk

nıye bozuyosun moralı daha 4 ay olmus evlenelı. Benm cevremdekılerde hamıle hep ama tek umudum yenı evlı olmus olmam. allah elbet bırgun yuzumuzu guldurur canım daha yolun başındayız. 3 4 yıl olmayanlar war. uzulme lutfen herseyın hayırlısı

inşallah canım en kısa zamanda bebeğimiz olur aslında buay zamanım daha var 21 ocak ama ümitsizliğe kapılıyorum

nasılsın cnaım napıyorsunn siz gecmişssiniz ben cıkmışım

merhaba cetrinamm..iyiyimm çok şükürr..sabahtan öğlene kadar çok halsiz bitkindim..öğle yemeğini yedikten sonra daha da kötü oldum..biraz uzandım iş yerinde..15-20 dk..sonra normale döndüm..annemle konuştum kan şekerin düşmüş diyor..
çok şükür şimdi düzeldim.işlerimi bitirdim,meyvemi yedim ve geldimmm :))
sen napıyosun.?keyifler nasıll?
evet sen çıkmışsın ben girmişimmm :)

Bebegim ayni durumdayiz bende kafami kaldiramiyorumm ama cok ac da hissetmiyorum kendimi kalktigimdann beri boleyim nasil gecti seninki

Kalkayim az acıktım yemek yiyim sonrada meyve yiyim cikiyim biraz dolasiyim yoksa gecmicek

oyle yap canımsın benim..dikkat et ama kendine yemeden cıkmaaa arkadaşların falan yada esinlee cık dolass birazzz hava alll ama cıktıgındada ince giyinmeeee sarmalama kendini...bak başka birseye canın sıkkıın deil dimi canım

Arkadasim yokki kkimsemyokk burdaa o yuzden kafayi yiyorum zaten baska biseyim yok esim calisiyo oda

nolduuu nazara mı geldiii bizim anneciklerimizzz cok cok geçmiş olsunnnn..aferin sana yemeğini ve meyveni hic eksik etme...ama dikkat et kendinee oyleee olmazzzz...sen iki canlısınnnn cok calısıppppp düşürme tansiyonu iiiyi beslen ve dikkatl
ol canımmm benimmm tutkuda hals
zz cok uzuldum FBCAN da girmedi galibaaa onuda merak ettim ramel geldimi canım...bende biraz huysuzum bugun canım cok iyi bir soğuk almışım ilk defaa kırgın vucudum

Bebegim ayni durumdayiz bende kafami kaldiramiyorumm ama cok ac da hissetmiyorum kendimi kalktigimdann beri boleyim nasil gecti seninki

canım ben uzandım ayaklarımı yukarı kaldırdım 20 dk. öyle kıpırdamadan yattım.yemekte yemiştim ondan önce..
sonra yavaş yavaş kendime geldim canım..
bugün ne oldu bize böyle acaba??
sende bence şekerli bişeyler ye..sonra uzan ve ayaklarını kaldır yukarı doğru.sırt üstü yat yani bence kendini toparlarsın biraz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…