Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canım günaydın ohh maşallah iyi olun:) yok canım hissetmen için çok erken ben bile yeni yeni hissediyorum tam anlamıyla, solda aşağıda kıpır kıpır heralde her yerde hissediyorum.malum dönüyo karnımızda ufaklıklar:):)
ya gördün ya ondan sana öle geliodur,şu anda senin karnının içinde gaz hareketlendirmeleri falan çok olur onlardır hissetiiklerin. ancak 4.ayda minik kalp atışları gibi duymaya başlıosun kuzucummm.inan kendini baya hissettiyo 5. aya girince de:):)

bebişlerim benim de işler yoğun cevap yazamadıklarım olursa küsmesinler olur mu,hepinizi seviyorumkiiii çooookkk.arada girmeye çalışcam yine

kuzummm rüyann çokk güzelll kızz çocuğu güzell haberdir :) hayır olsun hanene mutluluk getirsin :)

hayırdır inşlhh kızın mı olucak nee aminnn dualarımız kabul olur inşlhhhhhhhhhhhhhh

ARİVER'im seninde rüyan çoook güzelll :) bende hamile kalmadan önce bebek rüyası görmüştümm :) sonra hamile olduğumu öğrendimm :) belki sanada müjdeleniyordur bitanemm :) valla herkes kızın olacak diyorrr :)) Hayırlısıyla doğsun da kızım olsunnn :))
ama kız çocuğu benim değildi rüyada. HAYIRLISI OLSUNN :)

özgemmm inşallah iyi haberler alırım canımmm :))) aminnn :)

büşramm :) valla herkesin dilinde kızım olacağııı :)) hayırlısı olsun bakalımmmm :))

inşallah canım benm gelsin annesinin kuzusu artık:) işte demek ki senin olacak canım benm ya :)) ne gelirse gelsin ya sağlıklı olsun da canım benm :))) canım bak ne sorucam sana ya yumurtlamadan beri baş ağrım var geçmiyo önceden kahve içtiğimde hemen geçerdi şimdi 2 3 bardak bile etki etmiyoo sende de olmuş muydu grip olucak gibi hissediyorum sesim değişmiş sanki.....

tabikii canim benim rahatlamaz olurmuyum iyiki varsınız bende yardimci olabilecegim her konuda tum bildiklerimi paylasirim canimmm benim buarada senin calismalar nasil gidiyorrr :))))

tabikii canim benim rahatlamaz olurmuyum iyiki varsınız bende yardimci olabilecegim her konuda tum bildiklerimi paylasirim canimmm benim buarada senin calismalar nasil gidiyorrr :))))

çok sağol canım Allah razı olsun :)) iyi gidiyo çok şükür yumurtlama bitti artık adet gününü beklicez ya en zoru burası beklemeeeekk :))):18:

çok sağol canım Allah razı olsun :)) iyi gidiyo çok şükür yumurtlama bitti artık adet gününü beklicez ya en zoru burası beklemeeeekk :))):18:

gerçekten oyle en zoru bu kisim simdi kendinde belirti arama donemi başlamış desenee insallah gelir bu ay sana bebegin dolaniyordur suan rahmin yerini arıyordur belkide

gerçekten oyle en zoru bu kisim simdi kendinde belirti arama donemi başlamış desenee insallah gelir bu ay sana bebegin dolaniyordur suan rahmin yerini arıyordur belkide

ben belirti aramıyorum artık canım belirtinin kendisi geliyooo :)))

inşallah gelir canım bekleyenlerin hepsi mutlu olur bu ay bebişlerimiz gelinnn artıkkkkkkkkkkkkkkkk

kızlarrr yine öyle akıntım var ama sabah ki daha fazlaydıııı yumurta akı gbi ozaman bu sperm değil yumurtlama ve dünki ağrılarımda bugune işaret olabılırmıydı?bel kasık ve bacak ağrısı ne dersiniz...

acaba benm yumurta görüşümde bebeğimemei işaret hiç görmemiştim böyle rüyaa Rabbim sen hayır et :)))

olabılır canım ozamaz yumurtlama akıntısıdır o bu akşamı i değerlendır

olabılır canım ozamaz yumurtlama akıntısıdır o bu akşamı i değerlendır

hergecemi değerlendiriyorum :))) eşime bol bol bakıyorum ki sperm kalites düşmesin diye
havuçlar
fındıklar
keçi boynuzu pekmezleri :))) bakalım emeklerim boşa gitmez inşlhhhhhhh sen ne hissediyorsun benm için bu 4.denemmiz

umarım güzel şeyler olurda hep bırlıkte değerlendırırız 4. deneme aslında artık rahımde kendını hazrlamıştır olabılır tabıkı bebeğimm ama sen kendını herşeye hazırlaa sen ne hıssedıyosun benım hakkımda regl olup olmama arasında gıdıp gelıyorum

canım ov. testi yapsana koyulaşmıştır belkiii

canım regl olmuşsun sanki devamı gelicek gbi .. ama umudunu yitirmeeee inşlhh hep birlikte oluruz bencede rahim hazılamıştır ve geçen adetimde 4 gün gecikti gecikince rahim kendinihazılıyor gebeliğe deniliyor ama tam bilemiyorum...

Canım bende bebek dusunuyorum ama dun ılıskıden sonra sabah cok akıntım oldu sperm degldı ya yumurta akı kadar hıc boyle olmamısdım aceba dıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…