Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canım ovulaasyon donemi olabilir cunku normalde bu belirtiler ovulasyomn gününde oluyor suanda korunmayı bırakacak mısınz canım

çok tesekkur ederım cvp nız ıcın tam net seyler bılmıyorum gebelık belırtılerı hakkında suan dusunmuyoruz..ben bıraz stres yaptım sanırım..beyaz akıntım var belkıde ondan dedınız gıbıyse yumurtlama donemım oyle mı ?:26:

sen en son ne zamn ilşkiye girdinn ? dövcem senii haaaa

8inden beri hergun girdim canım sadece ikinci çizgi silik çıkıyor zten buda negatif sayılıyorr yazıyor kutudaaa belki hamile kalırım erken verir ovulasyon haberi

korunuyorsanız korkma cnaım ama bildiğim yuurtalama döneminde olan seyler bunlarr aam şstersen bi doktora gorun canım

işte ilk önce sümüksü geliyor sonrada o su gbi olan akıntı geliyor çatladığında ben böyle biliyorum

valla ben artık hiçbişey bilmiyorum yaaaa sıkıldım çok sıkıldım artık yazmıcam hiçbişeyyy olursa olur lmasada olmasın napıyım kendimi paraladım yeter yaaa yeterrr

korunuyorsanız korkma cnaım ama bildiğim yuurtalama döneminde olan seyler bunlarr aam şstersen bi doktora gorun canım

pekı boyle yapıskanmı oluyo..bende daha once boyle bısı olmamıstı ılgınc geldı bana..saolun aydınlattınız ıcın benı ayrıca da

8inden beri hergun girdim canım sadece ikinci çizgi silik çıkıyor zten buda negatif sayılıyorr yazıyor kutudaaa belki hamile kalırım erken verir ovulasyon haberi

hııı aferinn tamm kaçırmamışşsınnn :) sen bu gün de girrr sonraa bırakabilirsin istersen

pekı boyle yapıskanmı oluyo..bende daha once boyle bısı olmamıstı ılgınc geldı bana..saolun aydınlattınız ıcın benı ayrıca da

evet caınmmmm bunu sende kontrol edebilirsin iki parmak arasına gelen ve uzayan bir beyaz sıvı genelde yumurtalanma gununun habercisidir aama dediğim gibi eger cidden şüphen varsa git ya da bebek istiyorsan doktora gitt bu günleri değerlendirmiş olursun eger bebek düşüncesi yoksa sorun olacağını sanmıyorummm ama varsaaa dediğim git dr a cnm

valla ben artık hiçbişey bilmiyorum yaaaa sıkıldım çok sıkıldım artık yazmıcam hiçbişeyyy olursa olur lmasada olmasın napıyım kendimi paraladım yeter yaaa yeterrr

tatlımm abartmaaa bu ay adet olursa adetinin 11.günü doktora git takip yaptırr en rahatıı bek yaptıranlarr hamişş doğru gün önemlii

hııı aferinn tamm kaçırmamışşsınnn :) sen bu gün de girrr sonraa bırakabilirsin istersen

yok kaçırmadım canımmmmmm o yüzden diyorummm bundan sonrası Allah a emanet annemm hayırlsıysa Rabbim tamam demişse gelir kısmeti yoksaaa gelmez bakalım nolcak artık sadece belicez

yok kaçırmadım canımmmmmm o yüzden diyorummm bundan sonrası Allah a emanet annemm hayırlsıysa Rabbim tamam demişse gelir kısmeti yoksaaa gelmez bakalım nolcak artık sadece belicez

evett kuzumm allahın belirlediği bir zaman varrr beklemek en güzelii dert etmeden isyan etmeden :)

anladım cok tesekkur ederım cvplarınız ıcın..ama suan dusunmuyoruz..burda anne olucak ve anne olmak ısteyen tum arkadaslarada rabbım yardımcıları olsun ve en guzel zamanda mutlu haberı alsınlar ınsallah..ben doktordan randevu alsam ıyı olcak galıba ıcımde suphe kalmasın..

yiyorum canımmm..yemek sonrası patlayacaktım az kalsın :))
meyvemide yedim..birazdan çıkıcam vakit geliyorrr :)
sen napıyorsunnn?

evett kuzumm allahın belirlediği bir zaman varrr beklemek en güzelii dert etmeden isyan etmeden :)
yok annem isyan ne haddimeeebebegim ben biraz cıkıyorummm kendineee cokkkkk iyi baakkkkkkkk geçtiğimde cıkmıs olursannn bebeğe ve kendien cok iyi bakkkk seviorum seni annecik ilgin için cokkk teşekkür ederim iiyi ki varsın iyi ki varsınız ben biraz evi toplayım yemek yapıyımmmmm kadınlgımııııı konusturuyum birazzzzzz
canımsınnnnnn cok cok iyi bak kendineeee yarınnn tekrar görüşmek uzereeeeeeeee canımsın

yiyorum canımmm..yemek sonrası patlayacaktım az kalsın :))
meyvemide yedim..birazdan çıkıcam vakit geliyorrr :)
sen napıyorsunnn?

afiyettt ball seker olsun tatlı annecikkkk valla napıyım oturdum kalkmamdım ama simdi kalkıp evi toplıcam biraz esim gelmeden yemegide yapıyımmmmmmmmm yoksaaaaaaa dicekk hayatımmmm bari yemek yapaydın canımsınnnn ben simdik cıkıorumm kendineee vee bebeğe cokkk iyi bakkk yarın gorsumk üzere optmm canım

canımmmmmmmmmm çok çok sevindimmm.. bebişinin yaşayacağı yeri gördün sonundaaa :))
çok iyi olacak herşey annesiii :)) sen içini ferah tut..doktorunun dediklerinide yapmaya devam sakın ihmal etmeee :))
haftayada bebeğini görürsün inşallaahhhhh :)

cok cok teşekkür ederizz canımmm iyi dileklerin ve dualrın için seninde gönlünde ne varsa rabbim sana onu yasatsın inşallah evet canım git doktoraa bi kkontrolden geccc güzelll haberler alll tekrar gorusmk tatlm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…