Erken hamilelik belirtileri hakkında....

slm arkadslar reglıme bır gun var sadece ama garıp olan şu kı hıç bır regl belırtısı yok hamılelık belırtısıde yokk hayırlısııı olsun

benimki planlı değildi ama:))
yumurtlama hesabı eger adetiniz düzenli ise yapabilirsiniz. Mesela ben 33 günde bir adet oluyorum yumurtlama günüm 33-14=19. (son adet tarihinin ilk gününden itibaren)

28 eylül
28 ekim
27 kasım
1 ocak stresten geckti sanırım mesela????

ayy ayyy yerim ben onun tekmelerini :)))) çok haklısın canım gelmeden yaramazlık yapıp annesini yoruyo strese sokuyo gelsin heralde o dövecek beni :)))))))))))))9[/QUOTE]

:):) evet saana küçük küçük tekmeler atacak,bunu sen istedin anneeee die:):)

kızlarr kimler var kimler yokkk...fbcan sonuçları ne zman gelirr rameli hic girdimi...ARİVER geri donmuşsun cok sevindim Rabbim kucağına bbegini yollasın bu ay buarada neden mesajlara cevap vermedin:KK43: tutkummm ozgemmmm kubrakk sizde iyisiniz dimi yemek yiyorsunuz:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK5:

kızlarr kimler var kimler yokkk...fbcan sonuçları ne zman gelirr rameli hic girdimi...ariver geri donmuşsun cok sevindim rabbim kucağına bbegini yollasın bu ay buarada neden mesajlara cevap vermedin:KK43: tutkummm ozgemmmm kubrakk sizde iyisiniz dimi yemek yiyorsunuz:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK5:

mesaj atmştm sanaaaaaa

kızlarr kimler var kimler yokkk...fbcan sonuçları ne zman gelirr rameli hic girdimi...ARİVER geri donmuşsun cok sevindim Rabbim kucağına bbegini yollasın bu ay buarada neden mesajlara cevap vermedin:KK43: tutkummm ozgemmmm kubrakk sizde iyisiniz dimi yemek yiyorsunuz:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK5:

Yiyorum suandaaaaaaaa sen napyosunnn bebegm:KK76:

canımmm afiyett balll şekerrr olsunnnnnnn napıyımmm uyudummm biraz sonra uyandımmm evi topluyorum azcık buarada haber varmı fbcan ve ramelden cano
Fbcan kesesini gormus canim haftayaa çarşamba tekrar randevusu varr :) ramel gelmedi daha onuda merakkk ediyorum aslında yormaaa kendini:)

azizecimmm 5 dakkada bir mesaj atma olayı var diye burdan yazıyımmmm benceee cokkkk güüzelll hatta cok sevindim :) ben cok inanırım rüyalara cevabımmm inşallah ikiniz için çıkacak:KK70: yalnızz soyle bir durum daha ya ikiside senin için cıkarsaaa:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: ciifteee bayramm olurr:KK52::KK52::KK52:

Fbcan kesesini gormus canim haftayaa çarşamba tekrar randevusu varr :) ramel gelmedi daha onuda merakkk ediyorum aslında yormaaa kendini:)

yok yormıcammm canımmm ama yemek falanda yapmam lazım kac gundur tatil vermişim evde kendime:) ayyyyyy fbcannnnn için cokkk sevindimmm hayırlııı olsunnnnn o kesecikkkkk annesinee..rameldee giremedi belki nete ama inşallahhh o da güzellll haberlerle gelecekkkk duaaa edelim hadiiiiiii:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

yok yormıcammm canımmm ama yemek falanda yapmam lazım kac gundur tatil vermişim evde kendime:) ayyyyyy fbcannnnn için cokkk sevindimmm hayırlııı olsunnnnn o kesecikkkkk annesinee..rameldee giremedi belki nete ama inşallahhh o da güzellll haberlerle gelecekkkk duaaa edelim hadiiiiiii:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Valla rameli cok merakk ettimm:))) bi an once gelseee inan artk bende yemek yapmakdan biktim yaa

Valla rameli cok merakk ettimm:))) bi an once gelseee inan artk bende yemek yapmakdan biktim yaa

gelir canım keskeee ulaşacak baskaa bi adresimizzz daha olsaa kaçta giricekti acaba doktoraa canımmm eger yemekkk kokusuu mideni kaldırıyorsa fazla zorlama kednii güzel annecikkk

Bebegim keseyi gordum oval bi fasulye gibi :)karindan goremedi alttan baktirdim 4+5 cikti gec dollenme oldu sanirim doktor sorun yok dedi ama igne ve ilaca devam.ben serbest birakana kadar iliski yok dedi risk oldugu icin.haftaya carsamba tekrar gidicem bebisi de gorurum insallahhhh :)

gelir canım keskeee ulaşacak baskaa bi adresimizzz daha olsaa kaçta giricekti acaba doktoraa canımmm eger yemekkk kokusuu mideni kaldırıyorsa fazla zorlama kednii güzel annecikkk

Ayokk bulandirmiyo da yapmakdan biktim :) neyse artikk yapacak bisey yok ev kadını hali baska :)) 11 deydi galiba randevusu

Bebegim keseyi gordum oval bi fasulye gibi :)karindan goremedi alttan baktirdim 4+5 cikti gec dollenme oldu sanirim doktor sorun yok dedi ama igne ve ilaca devam.ben serbest birakana kadar iliski yok dedi risk oldugu icin.haftaya carsamba tekrar gidicem bebisi de gorurum insallahhhh :)

canımmmm benimmmmm bebeginnn sağlıklı sorun yok seninleee tabi ki doktrun sözünden cıkıcak birsey yokkk ohhhhh cok sevindimmmmmm fasulyecikkkk nasılllllllll gordunmu kesecegiiiii tanecik bebeğini annesiiiiii:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: ilk buluşmamı oldu bugunnnnn ayyy ne güzelll Rabbim bu melekleri hayırlısyla kucağınıza almayı nasip etsinnnnn artık kendine daha cok dikkat edecennn anlaşstık mı

ayyy canım çok seivndimmmmm bak ben sana dedm içini ferah tut die:KK66: ohhh çarşamba da bebişi görürsün pıt pıt kalbini duyarsınnn ohh misss,maşallahhhhh

Ayokk bulandirmiyo da yapmakdan biktim :) neyse artikk yapacak bisey yok ev kadını hali baska :)) 11 deydi galiba randevusu

cıkmısss olmasıı lazımmmmm acaba ne den gelmediii belkide başka bir işi onu hallediyor yada daha eve geçmedi...iyi haberler verecekkkkk inşallah...oy oy kıyamam bu kuzuyaaaaa bıkmaa annesiiii sevinerekkk yappp hepsiii bebge vitamin güccc olarak gidicekkkkk:KK16::KK16::KK16:

X