Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canım bana msj falan gelmedi..o yüzden benim haberim yookk :KK43:( ama merak ettim senii.iki üç gün önce ramelle konuştuk seni biz burda. sabah girmişsin moralin çok bozukmuş..bende o gün sabah girmemiştim.ertesi gün girersin diye bekledim ama yoktun :KK43: sonrada sınavların vardı demişti.ondan girmiyor diye düşünüyordumm..
yoksa yazmaz mıyım sana hiççç ??
çalışmalar ne durumda?ovülasyon bitti mi?

biliyorum canım sağlık olsun ya... bu ay erken yumurtladım sanırım.. dün akıntım oldu ikii defa da uzayan akıntı geldi başım da çok ağırıyodu kasıklarımda da böyle titreme gibi bişey vardı.. gerçi başım bugün de ağırıyo yumurtlama belirtisi miydi başağrsı ya

canım senin adetin 33 günde bir. tahminen 19. gün yumurtluyorsun.ama şimdiden başlayın çalışmalara gün aşırı. 19 ocakta yumurtlama günün görünüyor. bat 2 şubat. ovl. testi kullanmadım canım benim pek bilgim yok

canım normalde hep 30 ama bu ay geç oldum anlamadım bende 33 değil yani
evlenmeden önce heppp 20 sinden 20 sine olurdum sonra bu 28 oldu şimdide kaç olur blmem:)))

inşallah canım benm güzel haberlrini alırız hep beraber seviniriz yaaa... son 3 ayı yazıyım istersen canım :)
14 kasım
9 aralık
6 ocak
27günde oluyorum:)

amin amin inşallahhh canım benim güzel haberlerle yazalım buraya hepimiz sevinelim inşallah... aaa 30 gün değilmiş ya senin 27 günde birmiş :) normalde ocak 17si gibi yumurtlaman gerek ama dün yumurtlamışssın sanırım dimi ? olabilir o zaman tatlım sen 30 günde 1 dediğin için o biraz imkansız gibiydi yani dün yumutlaman. peki çalışma yaptınız dimi yumurtladığın günden önceki gün falan inşallah yapmışsınız canım beniiimmmm :))))

amin amin inşallahhh canım benim güzel haberlerle yazalım buraya hepimiz sevinelim inşallah... aaa 30 gün değilmiş ya senin 27 günde birmiş :) normalde ocak 17si gibi yumurtlaman gerek ama dün yumurtlamışssın sanırım dimi ? olabilir o zaman tatlım sen 30 günde 1 dediğin için o biraz imkansız gibiydi yani dün yumutlaman. peki çalışma yaptınız dimi yumurtladığın günden önceki gün falan inşallah yapmışsınız canım beniiimmmm :))))

canım sende hatlar karıştı sanırım 30 günde olan Azize yani büşraaaaaaa :)) yaptık canım 7.günün sabahı 8. günün akşamı bi de dün akşam yaptık bugün de yapıcaz yarın ara veririz artık :)

canım normalde hep 30 ama bu ay geç oldum anlamadım bende 33 değil yani
evlenmeden önce heppp 20 sinden 20 sine olurdum sonra bu 28 oldu şimdide kaç olur blmem:)))

tatlım o zaman sende adet düzensizliği var sanırım senin ovl.testiyle takip etmen mantıklı olur. ben kullanmadım ama burda konuşan arkadaşları görüyordum sanırım tutkuunun bu konuda bilgisi var arkadaşlara sorarsan bilgisi olan yardımcı olacaktır. Allah hayırlısıyla bebeğine kavuştursun senide canım benim..

biliyorum canım sağlık olsun ya... bu ay erken yumurtladım sanırım.. dün akıntım oldu ikii defa da uzayan akıntı geldi başım da çok ağırıyodu kasıklarımda da böyle titreme gibi bişey vardı.. gerçi başım bugün de ağırıyo yumurtlama belirtisi miydi başağrsı ya

o zaman ilişkiye devam bırakma sakınnnn :KK66:) benimde öyle olmuştu..hem kasık hem baş ağrım oldu..
bence sen devam et bikaç gün daha..en azından bu hafta sonuna kadar :KK66:

o zaman ilişkiye devam bırakma sakınnnn :KK66:) benimde öyle olmuştu..hem kasık hem baş ağrım oldu..
bence sen devam et bikaç gün daha..en azından bu hafta sonuna kadar :KK66:

evet doğru şimdi hatırladım sen de diyodun başım çokk ağırıyoo diye :)) günaşırı mı devam ediyim yoksa her gün mü canım

tatlım o zaman sende adet düzensizliği var sanırım senin ovl.testiyle takip etmen mantıklı olur. ben kullanmadım ama burda konuşan arkadaşları görüyordum sanırım tutkuunun bu konuda bilgisi var arkadaşlara sorarsan bilgisi olan yardımcı olacaktır. Allah hayırlısıyla bebeğine kavuştursun senide canım benim..

yok cnaım düzenszlk doktorla görştüm gayet iyi dedi 28 inden 20 sine atma sebebi tatile gidiyorduk geciktirici aldım daha sonra 28 inde olunca hep artık 30 günde bir 28 ine atı ama sonra ilk defa gecikti 1 ocakta oldum :)) düzenszlk yok yani kullanıyorum ov.testini ama daha görmedm koyu renk

canım sende hatlar karıştı sanırım 30 günde olan Azize yani büşraaaaaaa :)) yaptık canım 7.günün sabahı 8. günün akşamı bi de dün akşam yaptık bugün de yapıcaz yarın ara veririz artık :)

hahahahaa :)) evet sanırım karıştı hatlar :KK17: tamam şimdi eskiye dönüp baktım yerine oturdu herşey :KK34: süper o zamann yarın ara verin sonra yine devam sonra gelsin senden de bebiş haberiiiii :)))))))

yok cnaım düzenszlk doktorla görştüm gayet iyi dedi 28 inden 20 sine atma sebebi tatile gidiyorduk geciktirici aldım daha sonra 28 inde olunca hep artık 30 günde bir 28 ine atı ama sonra ilk defa gecikti 1 ocakta oldum :)) düzenszlk yok yani kullanıyorum ov.testini ama daha görmedm koyu renk

internetten baktın mı canım ovl.testi hakkında bilgilere

evet doğru şimdi hatırladım sen de diyodun başım çokk ağırıyoo diye :)) günaşırı mı devam ediyim yoksa her gün mü canım

gün aşırı devam et bebeğim..sonuçlar spermler 72 saate kadar yaşıyorlar :KK66:
23.gününe kadar yap :))) işi garantiye alalım bu ayyy :)

o bebiş göbüşee gelecekkkkkkkk :)

canım yumurtlama hesaplamasını biliyor musun sanada sorucam :)))
benimki planlı değildi ama:))
yumurtlama hesabı eger adetiniz düzenli ise yapabilirsiniz. Mesela ben 33 günde bir adet oluyorum yumurtlama günüm 33-14=19. (son adet tarihinin ilk gününden itibaren)

adetime 6 gün var ve bende hamile olcağıma dair hiç bir belirti yok. bi iki gün bacaklarım uyuşuk gibiydi o kadar. hiç belirti olmaması normal mi ki!

X