Erken hamilelik belirtileri hakkında....

onunnn içinnnnn yiyeceksiniz bekliyordurrr gerçekten ama yaaaa annesii mamaaaa diyeeee ağlıyordurr şimdii onun ne canı varkiii minnacık zatennn hemen acıkırrrr :)

Kıyamam ben ona teyzesi yiyorum simdii beslensin yavrularimizz :)

hepimizz oylee duusunduk canım benim...inşallah sorunnn yoktur ve inşallah geri gelir canım..inşallah canım benim 26 ocak olmam lazım:) oyle düsünüyorummm canımmm zor olacakkkkkk cokkkk hemmmmm e zatennn adet olursammm konuşmam bos:KK43: ama olmassam ya gününde yada bi gun geçtikten sonraaa yaparım yumurtalanmam erken başladı cunku bakalımmm haırlısı olsunnnnnnnnnnnnn kubrakkkkkk annecikkkkkkk:KK70:

oo az kalmışşş :) 9 günnn..
iyi düşünelim iyi olsunnnn..
inşallahhh iyi olacak canımm..iyi haberler vereceksin Allah'ın izniyleee :)

5+5 de gördüm canım :) pazartesi sende görürsün rahatlıklaaa :)
kalp atışı için 6 veya 7. hafta diyorlar..onu bende haftaya pazartesi duyacağım inşallah :)
bu arada tebrik ederimmm bir anniş daha var aramızda :)

cok teşekkür ederim. çok garip bir duygu. keseyi görmeden kendimi pek kaptırmamaya çalışıyorum ama çok zor. hemen hamilielik psikolojisine girdim bile. eşime Allah kolaylık versin diyorum :))))

benmkiii zaten içerddeee içeriye almazlarr demii cetrinnaaaa :)) dün bayaaaa espirisini yaptıkkk babasıı seviyor karnımı lenn edepsizz şimdiden başladınn isteklere rüşveteee diyee :))) dedimm altı üstü bir çikolata istedi çocuğumm yiyecek tabiii diyorum çokk eğlendikk yaaaa :)))

kıyamam ben sizeeee:d bakkkk ne güzellllll bebişşş neşe kattı eevee:KK70: Allah bu mutluluğunuzu daim etsin :KK70: yok alamazlar iceriii onuuuuuuu onun kapııı gibii anasıııı varrrrrrr :KK70::KK16:

sağolun canlarım ya moral verysnz ban ya umutsuzm dyrm ama elim karnımda gelıcksn bebğm dyrm hep :) sanki ordaymş gbi

bencede başka bişey söyleyecek ilk aklımıza cinsiyett geldiii bizimm :))) benm doktor çok tets yaptı bana yaa kan tetsiyle ama enzimlere kadar herşey baktııı bakmaya da devam ediyor .aminn canımm herşeyy yolunda gitsin hepimiz için şu 9 ayy :) senn de inşallah ayrıntılıda çokk güzell geçerrr bebekkk 4 ay sonraa annesinin kucağına gelirrr :) bende başlayacağım pilatese bi hocayla görüştüm evde yapacağız bu hafta başlayalım ilerleyince geç olur dedi ben normal doğumdan korkarım yapama heralde ama :) sende pilatesi dikkatli yapp

canım benimki de çok test yaptı ama çok şükür değerlerin çok iyi diyo ek ilaca vitamine bile çok sonra takviye için başladı.her gittğinde dünyanın testi yapılıyo. hayırlısıyla herşey yolunda gider inşallah canım.ben normalde yapıodum ilk 3 ayımda bıraktım şimdi yeniden başladım hiç zorlanmıyorum canım dikkatli yapıyorum tabiki,spor alt yapım olduğu için sııkıntı yok:KK66: aa ne güzel hoca eşliğinde yapmak daha güzel. vaktim olsa çalışmasam ben de öle yapardım.normal doğum ben de bilemiyorumki şartlar uygunsa yaparım inşallahh bakalım cnm kısmet:KK66: bu arada senin doktorun hafta hesabı bizimkine göre biraz değişik ya benimkisi 12.haftada görmüştü ama bi dahaki ay kesin olsun demişti bu ay sölemeyim demişti. senin doktorun hesabı 2 hafta atıyo buna göre cinsiyette söleyebilri canımmm. büyük ihtimal die en azından:KK66:

tamamm ye canım benimmmmm sanaaa veee o tattlııı bebegineee afiyetlerrrrrr olsunnn kıyamam ikinizee iyi beslen tamam mı canım bnde birazdan uyuklıcm biraz kendimi geliyim cok erken uyanıyorum buaralar :KK14:
Tamam canim sen dinlenn hadiii :))

oo az kalmışşş :) 9 günnn..
iyi düşünelim iyi olsunnnn..
inşallahhh iyi olacak canımm..iyi haberler vereceksin Allah'ın izniyleee :)

yaaa nedennn herkes bir iki gunn eksiletereekk yazıyorrr:KK70::KK70: doğruyu soyleee özgemle anlaşmamı yaptınızzz:KK70: illa erken mi yapayım istiyorsunuz:KK70: canım benimmmm şaka şaka inşallah dediğiniz gibi olur dualarınız yeter olmasada bu ay sağlık olsunnnn kısmetiiii yok zamanı simdi deil derizzz Allah a bıraktım artıkkk gelirse de gelmezse de Allah tan canım benim

aaa o zaman içim rahatladııı :) bende yiyemiyorum diye içten içe üzülüyordum.. o zaman bebişim sen bendekilerle beslen ilerde yiyeceğim nasılsaa :))))))
valla inanılmaz esram yaa..inşallah Rabbim o günleri görmeyide nasip eder bizee :) bugünlerimizede şükürr..geçen ay hamiş kalalım diyorduk şimdi hamişiz bebişlerimizi bekliyoruzzz :)) bunu düşünmek bile mucize :)

heh rahatla canım, sevindim rahatlamana, bak karşında canlı örnek var:)
ayyy evet yaa şimdi de büyümesi,doğması sıkıntımız ve en güzel sıkıntı:) harika buuuu

kuzumm bünyee zayıff diye bir şeyy yokk güçlendireceksinizzzz :))) bana dün doktor artık anneden beslenecek pretein ağırlıklı beslenn dedii sizinde artık hafiften başlamanız lazım :)

evett ama esranın doktoruda 4.aya kadar o senin yediklerinle değil sende varolanla zaten besleniyor demiş canımm..
bu doktorlar neden hep birbirlerinden farklı şeyler söylüyorlar kiii :)
sen başla yemeye annesiiii :) protein alsın kuzucğum ki hemen büyüsünn :KK66:

kıyamam ben sizeeee:d bakkkk ne güzellllll bebişşş neşe kattı eevee:KK70: Allah bu mutluluğunuzu daim etsin :KK70: yok alamazlar iceriii onuuuuuuu onun kapııı gibii anasıııı varrrrrrr :KK70::KK16:

evttt yaaa çokk eğleniyoruzz biz onunlaaaa :)) dün doktordan çıktık eşim işe gitti ben eve :) işte akşam oldu yemek yedikk sohbet etikk falann saat 10 buçuğa doğru ben hadi yatalım diyorum eşim çok erken diyor e tammda diyorum ben eşim bakıyor bana ne tamadası diyorrrr doktor bişey olmaz artık dedi dedimm yok artık daha neler diyor :))) yaaaa diyorrr çocuk orda nasıll yapıcazzz çokk tuhaff oluyorum olmazz yaa diyorrr :)) sanki çocuğunda çok umrundaydıı dedimm delii yaaa snaki çocuk bizi izliyor gibi davranıyor ben gülme krizine giriyorum nasıl anlatcam ben buna bilmiyorum her gün ayrıı krizzz :)

evett ama esranın doktoruda 4.aya kadar o senin yediklerinle değil sende varolanla zaten besleniyor demiş canımm..
bu doktorlar neden hep birbirlerinden farklı şeyler söylüyorlar kiii :)
sen başla yemeye annesiiii :) protein alsın kuzucğum ki hemen büyüsünn :KK66:

evettt kuzumm öyle zaten 4.aydan itibaren anne ne yerse o da onu almış oluyor ama olsuunnn :)) yesinn oda şimdiden :) kızlarr kendinizi bırakmayın diye öyle söylüyorum benn bünyede öenmli yemezseniz zayıff düşersiniz :KK43:

cok teşekkür ederim. çok garip bir duygu. keseyi görmeden kendimi pek kaptırmamaya çalışıyorum ama çok zor. hemen hamilielik psikolojisine girdim bile. eşime Allah kolaylık versin diyorum :))))

evet garip bir duygu..bende görene kadar endişeliydim..aklımdan bi dünya şeyler geçiyordu..ama keseyi ve içindeki o nokta olan bebeğimi görünce öyle heyecanlandım kii..ağzım kulaklarımda izledim ekranı :)
Rabbim pazartesi günü sanada nasip etsin inşallahhh :)
ben henüz girmedim sanırım :)) hamile gibi davranmıyorum pek :)) hala değilmişim gibi :)) herhalde karnım belirmeye başlayınca değişeceğim..ama en ufak şeye gözlerim dolar olduu :))
eşler çeksinler biraz boşverr..bebiş zamanı bizim zamanımız :)

evttt yaaa çokk eğleniyoruzz biz onunlaaaa :)) dün doktordan çıktık eşim işe gitti ben eve :) işte akşam oldu yemek yedikk sohbet etikk falann saat 10 buçuğa doğru ben hadi yatalım diyorum eşim çok erken diyor e tammda diyorum ben eşim bakıyor bana ne tamadası diyorrrr doktor bişey olmaz artık dedi dedimm yok artık daha neler diyor :))) yaaaa diyorrr çocuk orda nasıll yapıcazzz çokk tuhaff oluyorum olmazz yaa diyorrr :)) sanki çocuğunda çok umrundaydıı dedimm delii yaaa snaki çocuk bizi izliyor gibi davranıyor ben gülme krizine giriyorum nasıl anlatcam ben buna bilmiyorum her gün ayrıı krizzz :)
canımmmmm benim :KK70:
bişe dicemmm ama sacmaaa deeme dun esimeee hamile kalırsam ben hayattta yapamama dedim neden dedi dedim ne biliyim karnımda bebek varken ben kendimi kotu hissedirim ne biliyim bir can var orda ve ben oraya doğru ilişkiye giriorum cidden yapamam esimde biraz duusundu aslında doğru bbnde dokunamam sana ne biliyim içim tuhaf oldu bebek varken olmaz dedi :KK70:

sağolun canlarım ya moral verysnz ban ya umutsuzm dyrm ama elim karnımda gelıcksn bebğm dyrm hep :) sanki ordaymş gbi

angeltavşanımmmm :) moral her zaman olmalı..her zaman umut vardırr..
hiç Allah'tan umut kesilir mii :KK66: O "OL" dedikten sonra ne durabilir ki onun önündee :KK66:
bebeğin inşallah gelecek ve seninleee olacakkkk..
ne zaman adet günün canım?
bu arada yazdıklarını okudum hemen kalktım duş aldım dedin.. zaten spermler 5-10 dakika içinde rahimin içine giriyorlarmış..geri çıkanlara takılma..o kadar çoklar ki normal çıkmaları bazılarının :KK66:

X