Erken hamilelik belirtileri hakkında....

iç canım sütü nesquikli iç ama az koyy üstünde yazan tam ölçüye göre koyma bir kaç hafta sonra geçer bulantın o zamn içersin normal yoğurt ye sütten daha iyi dediler bana

Bide ben eti sevmem nasil protoin alicam bilmiyorum ):KK43:

Bide ben eti sevmem nasil protoin alicam bilmiyorum ):KK43:

kuzum et çok önemli ama, ben de çok sevmem ama en azından yemeklerde olan suyu bile faydalı oluyo,baana doktor dediki çok mu et yiyosun yok dedim aksine yiyemem, demekki yemek içinde olanlardan vücudun faydalanmış hem de baya güzel faydalanmış dedi.3 ay hiç et sürmedim ağzıma yeni yeni yemeye gayret ediyorum.yemeklere az da olsa koyuyorum suyu geçsin die

kızlar ben cıkıorumm kendinizeee cokkk iyi bakınnn olur mu birazzz uyuyuummm basım çatlıyor cunku:KK43: seviyorum sizi dualarım hepinizleeeeee hadiiii Allah a emanett olunnn opuldnzz cok:KK16:16::KK16::KK16::KK16:

canımm balıkk ıspanak bunlardada varr ama sen yinede yemeye calıs yiyemezsende es değer yeşillikler bul onlardan muhakkak yeki protein açığını oyle kapat

Bebek icin katlanicazz artkk o gunler bi gelsinde es deeger besinler bulurun napiyim yumurtada varmiydi protein

kuzum et çok önemli ama, ben de çok sevmem ama en azından yemeklerde olan suyu bile faydalı oluyo,baana doktor dediki çok mu et yiyosun yok dedim aksine yiyemem, demekki yemek içinde olanlardan vücudun faydalanmış hem de baya güzel faydalanmış dedi.3 ay hiç et sürmedim ağzıma yeni yeni yemeye gayret ediyorum.yemeklere az da olsa koyuyorum suyu geçsin die
suyu iyise bende yemmeklere katarim wsime yediririm etlerini napiyim suyun a karisinca yetiyor sa :))

canım benimki de çok test yaptı ama çok şükür değerlerin çok iyi diyo ek ilaca vitamine bile çok sonra takviye için başladı.her gittğinde dünyanın testi yapılıyo. hayırlısıyla herşey yolunda gider inşallah canım.ben normalde yapıodum ilk 3 ayımda bıraktım şimdi yeniden başladım hiç zorlanmıyorum canım dikkatli yapıyorum tabiki,spor alt yapım olduğu için sııkıntı yok:KK66: aa ne güzel hoca eşliğinde yapmak daha güzel. vaktim olsa çalışmasam ben de öle yapardım.normal doğum ben de bilemiyorumki şartlar uygunsa yaparım inşallahh bakalım cnm kısmet:KK66: bu arada senin doktorun hafta hesabı bizimkine göre biraz değişik ya benimkisi 12.haftada görmüştü ama bi dahaki ay kesin olsun demişti bu ay sölemeyim demişti. senin doktorun hesabı 2 hafta atıyo buna göre cinsiyette söleyebilri canımmm. büyük ihtimal die en azından:KK66:

banada hiç ilaç vermedii maşallah annemiz minyon ama değerlerimiz çok güzell folik asite bile gerek görmedi 12.hafta bırakalım dedi.bana dün ilk defa protein ağırlıklı beslenmeye başla haftaya diyetisyene yönlendireceğim dedi. bizde 2 hafta hiç yapmadık sonra yavaş yavaş başladık dün ilk defa normal yaptık ama çok şükür sıkıntı olmadıı eşim çok tedirgin ve bebek sanki bizi görüyormuş gibi davranıyor :) bende pilates yapıp teniz oynuyordum ama şimdi durum bambaşka tabii :) ben işide bıraktım evde takılıyorum şimdi :) kuzum şimdi doktora göre 10.haftalık gelişimi dün söyledi ve kese çok güzell dedi banada öyle geliyor sanki haftaya ihtimal verip söyleyecek eşim çok sabırsız çünkü her defasında soruyor kadıncağız da gülüyordu çok erken diyip :) ben şu an hiç bir ilaç kullanmıyorum herks kullanıyor mu kii şuan 18 günlük folik asit kaldı bu son kutu dedi devam sen kullanıyormusun hala ?

Bebek icin katlanicazz artkk o gunler bi gelsinde es deeger besinler bulurun napiyim yumurtada varmiydi protein

var tabiki canım benim bol bol yeee yumurtadan her sabah bir tanede olsa yee ve doktoraaa sor gidince belki sana bir liste çıktısı veriri oradkilerde daha iyi yazıyor ama sor kesin cnımsım unutma

kızlar ben cıkıorumm kendinizeee cokkk iyi bakınnn olur mu birazzz uyuyuummm basım çatlıyor cunku:KK43: seviyorum sizi dualarım hepinizleeeeee hadiiii Allah a emanett olunnn opuldnzz cok:KK16:16::KK16::KK16::KK16:
Hadi görüşürüz kuzumm uyudaa buyu:))):KK4::KK1:

var tabiki canım benim bol bol yeee yumurtadan her sabah bir tanede olsa yee ve doktoraaa sor gidince belki sana bir liste çıktısı veriri oradkilerde daha iyi yazıyor ama sor kesin cnımsım unutma

Yumurta yiyorumm canim Esramin dedigini yapcamm artikk

mantarda varr yüksek protein ve denk ürünler varr 3.ayın sonunda bir diyetisyene git snde güzel bir liste yapın beraber birebir gitmesende en azından ne yiyeceğini bilirsin :)

Tamamm canimm zatenn daha varrr artik zamani gelsinde :)

kızlarrrr ben çıkıyorummm bir duşş alayımm biraz ayaklarımı uzatıp dinleneyim erkenden uyandımm bu günnn öpüldünüz kendinize iyiybakınnn muckk muckkk muckkkk :) :KK54:

kızlarrrr ben çıkıyorummm bir duşş alayımm biraz ayaklarımı uzatıp dinleneyim erkenden uyandımm bu günnn öpüldünüz kendinize iyiybakınnn muckk muckkk muckkkk :) :KK54:

görüşürüzz canım kendinize iyi bakın :) muckkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk:)

kahvaltımı yapdım oturuyorumm uzandımm bebısm sen napıyosunn:))) kaçakk :KK43:

afiyet olsun kuzum, nasıl hastaydım biliyor musun ama kemiklerim nasıl ağrıyordu anlatamam, sakın uzun süre aç kalma tutkucum ben o hatayı yapıyordum, suyunu bol iç, sakın susuz kalma. yanına su al sürekli gelgit iç :KK66: sana mail attım ama görmedin =(

Son düzenleme:
banada hiç ilaç vermedii maşallah annemiz minyon ama değerlerimiz çok güzell folik asite bile gerek görmedi 12.hafta bırakalım dedi.bana dün ilk defa protein ağırlıklı beslenmeye başla haftaya diyetisyene yönlendireceğim dedi. bizde 2 hafta hiç yapmadık sonra yavaş yavaş başladık dün ilk defa normal yaptık ama çok şükür sıkıntı olmadıı eşim çok tedirgin ve bebek sanki bizi görüyormuş gibi davranıyor :) bende pilates yapıp teniz oynuyordum ama şimdi durum bambaşka tabii :) ben işide bıraktım evde takılıyorum şimdi :) kuzum şimdi doktora göre 10.haftalık gelişimi dün söyledi ve kese çok güzell dedi banada öyle geliyor sanki haftaya ihtimal verip söyleyecek eşim çok sabırsız çünkü her defasında soruyor kadıncağız da gülüyordu çok erken diyip :) ben şu an hiç bir ilaç kullanmıyorum herks kullanıyor mu kii şuan 18 günlük folik asit kaldı bu son kutu dedi devam sen kullanıyormusun hala ?

canım aynen bana da öle dedi.folik asiti 2 ay falan kullandımm ben 3.ayımda bıraktım.sonra vitamine başladık. normalde çok kullananlar var değerlerine göre canım. bana demir hapı vermedi mesela bi ablamıza hergün kullandırtmış,değeelri düşük die.:)evet eşler çok hassas bu konuda yavaş davranıyolar:):):)

afiyet olsun kuzum, nasıl hastaydım biliyor musun ama kemiklerim nasıl ağrıyordu anlatamam, sakın uzun süre aç kalma tutkucum ben o hatayı yapıyordum, suyunu bol iç, sakın susuz kalma. yanına su al sürekli gelgit iç :KK66: sana mail attım ama görmedin =(

kalktıgımdan beridir 2 bardak içtim günde 2 lt yakın ıcıyorumm ama wcden de cıkamıyorum :) aç kalmıorum canm dun cok yemiişim gece migdem agrıdıı baya bii sana dacoookkk geçmiş olsun iyileştin demi? :) maili sen yoksun dıyee açmadım iştee :)

X