Erken hamilelik belirtileri hakkında....

ayyyy canımmm yaaaa inşallahh hep duamdasınız, hadi bakalım geçti mi yumurtlama günlerin geri sayıma başladın:) ayy inşallahh bu ay da bol bol hamiş haberi alırızzzzz, herkescikler hamişşş olurr inşallahhhhh.allahım sen büyüksün:) ben de 5. ayımı bitirdim sayılır canım işte 20+ lardayım herşey yolunda çok şükürr:)

senin o oğluşunn varyaa o oğluşunnnnn onuuu yerimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :)
duyuyor mu beniiii..bi yakalarsam onuu varyaaaaaa :))))))
canımm maşallahh sanaa..hep böyle sağlıkla huzurla mutlulukla geçsin günlerin inşallahhhh..

canım hani 9 muydu 8 miydi 8 di galiba doktor yumurta bir iki güne catlar geldim eve ertesi gunu test yaptımmmmm hem o gülen yuz testinden hem de cujbuklu olandan ikisi pozitif cıktı 3 oyle devamm etii sonra ovulasyon testim bitti derken iki gun once esim yine aldı geldi yaptım bi baktım al bir iki çizgi daha pozitif cıktı dun en son negatife dondu..bakalımmm noldu artıkkkk:KK14::KK14::KK14::KK43::KK43: sabırlaa beklicezzzzzzzzzzzzzz:KK16::KK16::KK16: canımmmm benimmm duanı eksikkk etmeeeeeeeeeee:KK43::KK43::KK43:

hımmm tammm pekiii senn yumurtann ikinci testi yaptığında çatlamışş canımm o günleri boş geçirmedin değil mi ? ediyorum bebeğimm süreklii ediyorummm merak etmeee :)

evet canım inşallah bi dahaki aya kalmadan hamiş haberi verirsin bize ama, dediğin gibi tutturamazsan da yumurta takibi kesin çözüm gibi, baksana kübrayla ramele ne güzel bilinçli takip yaptırdılar. canımmm benim sen çalışmalarını aksatma erken yumurtlama olur geç yumrutlama olur nolur nolmazz, o bebeiş gelecekkkkkk:)

inşllah bebeğim ve adet gününe kadar hiçç bebek konusu açmıcam :) kendımce karar aldım rahat olucam bu ay:)

iyiyim canım ama dün geceden beri karın ağrım var..hissettiriyor devamlı kendini :KK43: neden oluyor anlamadım..
inşallah kötü bişey değildir..
ama enerjim geçen günlere göre bugün daha iyi..inşallah yükselir artık..ben pek düşük enerjiye alışık değilimdir :))
ramel'in neyi var ki?bişey mi olduuuu yoksaaaa??
ben bugün 11de randevusu olduğunu biliyorum sadece..onada girmez siteye sanırım.yarın gelir..

yokkkkkk bebektendirrr o kotu birseyyy yok olmıcakta Allah ın izniyle canım benimmmmm.......rramel iyiiydi canımm:S yokkkk ariver yazmıştı size üzüldüm kırıldım bir daha gecmicemmm yazmıss bizde cok uzuldukkkmesaj attık ama gecmicek artık sanırım..ramelin bugun kontrolü mu varrrdı hadi hayırlıııı haberlerle gelinnn ikinizde canlarımmmm bol bollll duaaa ediyoruzzz szeee:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

canımmm nasıl gidiyo? yazdım genel olarak ama görmedin sanırım

yok canımm görmedimmm..
görsem yazmazmıyımm?
bende bir yazından alıntı yaptım sana :))

iyiiyim çok şükür enerjim yerine geldi bugün..düne kadar resmen somurtuk biriydim.halsiz yorgun..ama bugün iyiyim çok şükür..
ama bi karın ağrım var dün geceden berii..normaldir dimi esrammm??

Canimm sali gunu kontrolum var heycanla onu bekliyorum keseyi gördük bakalım hayırlısı:21:

hımmm tammm pekiii senn yumurtann ikinci testi yaptığında çatlamışş canımm o günleri boş geçirmedin değil mi ? ediyorum bebeğimm süreklii ediyorummm merak etmeee :)

saoollll caınm benimmmmm Allah sendennnn razııııııı olsunnn yavrunu sana bagıslasın:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: buarada tüm annelere soruyorummmmmm güzellll birrr kahvaltııı ettiniz mi basta sizzzz ozgemmmmmmmm:KK16::KK16::KK16:

Esracim ben birazdan keseyi gormeye gidecegim kontrole :) hem tedirgin hem heyecanliyim.insallah mutlu bir sekilde cikarim doktorun odasindan.
Sen nasilsin bizim yegen napiyr annesini uzuyor mu ama uzmez o akilli bıdık :)

ayyy canımmmm hiç tedirginn olma içini ferah tut inşallahhh çok güzel haberlerle geleceksin, bebeişinin küçük evini göreceksin demek harika bu:)annesi bak nasıl komforlu mu bbebişinin yuvası:)bize de hemen haber ver:KK66:iyiyim canım ben de sizin yeğen uslu evet akıllı ama bu aralar pek rahatına düşkün, bilgisayar başında çalışırken azcık öne eğilsem savuruyo tekmeyi anne dikleş die:):)

Gunaydinnn bebeğim fenaydim dun gece migde agrimm vardı benimki ayaklarımı sac kurutma makinası ile ısıtti ancak uyudumm:)))

canımmmm bnimmm neden noldu kiiiii bana bakınnn senlee fbcann nazara mı geldinizzz cokk üzüldüm bak simdii:KK43: niyee oylee oldu ki sogukkk aldınızı siz kesin :KK43: iiice kalın giyinin artıkkkk ağrınız faalan olmasınnnn kıyamam sizeeee cokkk geçmiş olsunnn simdi nasılsın pekii canım

Gunaydinnn bebeğim fenaydim dun gece migde agrimm vardı benimki ayaklarımı sac kurutma makinası ile ısıtti ancak uyudumm:)))

günaydınn canımmm..bunlar sanırım normal şeyler bebeğim telaş yapmaa..dün bende kötüydüm bayağı.karnım ağrıdı gözlerimin altı çöktü birde..
ama bunlarda geçecekkk...vücudumuz alışmaya çalışıyor bu güzelliklereee :)))

canımmmm bnimmm neden noldu kiiiii bana bakınnn senlee fbcann nazara mı geldinizzz cokk üzüldüm bak simdii:KK43: niyee oylee oldu ki sogukkk aldınızı siz kesin :KK43: iiice kalın giyinin artıkkkk ağrınız faalan olmasınnnn kıyamam sizeeee cokkk geçmiş olsunnn simdi nasılsın pekii canım

Suan halen yatıyorum birazdan kaklcam keyfimin gelmesini bekliyorummm :KK52:

saoollll caınm benimmmmm Allah sendennnn razııııııı olsunnn yavrunu sana bagıslasın:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: buarada tüm annelere soruyorummmmmm güzellll birrr kahvaltııı ettiniz mi basta sizzzz ozgemmmmmmmm:KK16::KK16::KK16:

aminnn kuzumm benmmm :))) sıkıysa etmeyeyimmm :)) ettimm tabiii kocişimle saat 8 de uyandımmm mis gibii kahvaltımızı yaptıkkkk şimdide meyve yiyorum 2 mandalina küçük portakal 1 tane hurmaa :)

yokkkkkk bebektendirrr o kotu birseyyy yok olmıcakta Allah ın izniyle canım benimmmmm.......rramel iyiiydi canımm:S yokkkk ariver yazmıştı size üzüldüm kırıldım bir daha gecmicemmm yazmıss bizde cok uzuldukkkmesaj attık ama gecmicek artık sanırım..ramelin bugun kontrolü mu varrrdı hadi hayırlıııı haberlerle gelinnn ikinizde canlarımmmm bol bollll duaaa ediyoruzzz szeee:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

ohhh çok şükürrr..bende dedim bi yazıyı mı kaçırdım :KK43:
ariver ne yazmış ki?görmedim yazısını?? niye kırılmış kii? geçenlerde ramelle onu konuştuk.morali bozuktu sabah geldi dedi.ben o sabah yoktum sitede.bende dedim yarın girerse bi konuşayım onla ama girmedi kaç gündür..dün akşam mı girdi ki acaba??
yaa bak üzüldüm şimdiiii :KK43:((

inşallah iyi haberlerle gelir..kaç gündür keseyi görürüm diye telaş yapıyordu ben gibi..inşallah bugün görür de içi rahatlar

Suan halen yatıyorum birazdan kaklcam keyfimin gelmesini bekliyorummm :KK52:

bana bakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kalkkk oyataktaannnnnnnnnnnnnnnnnnnn cabukk:KK47::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6: o bebekkk keyfinimi beklicekkk annesiiiiii:KK14::KK43::KK43::KK43::KK43: yazık amam kalk susamcıkkkk ac annesii dünden beri yemek yesin gelişsinnnnnn sonraaaaa ultrasonlardaaaaaa iyi cıksınnnn sen gel güzel hberler verrrrr hadii kalk annnem hadiii canım hadiii tatlımmmmm yemek yeeeeeeeee:KK16::KK16::KK16::KK16:

günaydınn canımmm..bunlar sanırım normal şeyler bebeğim telaş yapmaa..dün bende kötüydüm bayağı.karnım ağrıdı gözlerimin altı çöktü birde..

oyyyyy kıyammm bennn sizeeee çokkk etkiledi sizi ama yaaaa kızlarr bol bol vitamin alın sıvı tüketin yoğurt tüketinn sanırım bünyeniz çok hassas dikkatlii olun bende bu kadar erken başlamamıştı

Evet canim netten okudum gayet normal şeyler :)) migde yanmasi gax sancisi hamilelik hormonlar sindirimi tembel lestiriyomus buda besinlerin içimizde daha cok kalmasın a sebeb olarak gaz sancisi yapiyomus benimde karnim agridi aksam hem miggdem yandi

çokk iyyiii teyzişiiii :))) senn nasılsın bakalımm bebişş nasıl

benim bebişde iyi sanırımmm :)) kendisi büyüyor teyzesiii :)) artık sabahları bulantı ile karşılaştırıyor beni sağolsunnn :)))
onun dışında bana sıkıntısı yok yavrucağızımınnn :))

güzel haberler almışsın doktordan..şimdi okudumm..nasıl büyümüş benim kuzumda titremeye başlamışşşş..
onun o ağzını burnunu gözünü yüzünü yerimmmmm :)) maşallahhh çocuğumaaaaaaaaaaa :)

[MENTION][/MENTION]
aminnn kuzumm benmmm :))) sıkıysa etmeyeyimmm :)) ettimm tabiii kocişimle saat 8 de uyandımmm mis gibii kahvaltımızı yaptıkkkk şimdide meyve yiyorum 2 mandalina küçük portakal 1 tane hurmaa :)

tabiii yaa boylee koca sozu dinle iste :KK70:AFİYETTTT BALLL SEKERRR OLSUNNNNN HEM BEBEİŞEEEEE HEM SANAAA YARASINNNNN bunlarınnn hepsiii bebeğe vitaminnnnn yarın daha iyiiii geliseceklerrrr inşallahhhhhh cok güzellll cıkacaklarrr ultrasonnn fotograflarınnn :KK70: poz bileee verecekler size:KK70:

X