Erken hamilelik belirtileri hakkında....

cetrina doğru söylysnaDA kalktğm anda hepsi dışarı çkıyo nasıl olck anlamyrm geçen aylarda hç bu kadar çkmydu dısarı ondan öle dùsnyrm

canımmmm onlarr milyonlarcaaa bize lazım olan sadce bir tannee o yüzden onu kafana takmaaa hem ayrıcaa zaten dokulecekkk oyle yada boylee hadiii olumlu dusunmeye baslaa olur inşallah dee Allah a tevekkül et gerisiii inşallah en hayırlısıyla olcakkkk inşallah sende hamileym yazarsın:KK16:

canımmmm o günlerde olman lazım bu aralar evet, inşallah canım iyi yapmışssın allahım biliyo en uygun zamanını o zaman veriyo, böyle rahatlamış olman harilka, tabi sen üsstüne düşeni yap değerlendir günlerini bakalım neler olacak. bu ay biraz daha disiplinli gittin sanırım ovulasyon testi falan dimi canım

evet bebeğim ama testim henüz silik çıkıyor bugun yapmadım daha tabi.. öyle canım üzerime düşen herşeyi yapıyorum olmazsa birdaha ki ayda yumurtlama takibimi yaptırmayı düşünüyorum doktora gidip.. Alahtan ümit kesilmez. :)

günaydınnnn mutluu anniş aday adayııııııııııııııııııııııııı :)

guunaydınnnnnnnnn canımmmmm cici annnecikkkk bugun nasılsın bebekkkk nasıllll iyisinizzz dimi..canım valla ramellden haber alamadık ama alan olursa yazsın uzuldum açıkçası gelir inşallah:KK14:

bennnn artıkkk beklemedeyim canımmm digerrrrr guzelll anne adaylarımızda beklemede inşallah hiçi biri bu ay adet olmazzz inşallah hepsiiiiiiiiiii kucaklarınaaaaaa bebeklerini alırlarr:KK16: sen nasılsın canm:KK16::KK16:

ayyyy canımmm yaaaa inşallahh hep duamdasınız, hadi bakalım geçti mi yumurtlama günlerin geri sayıma başladın:) ayy inşallahh bu ay da bol bol hamiş haberi alırızzzzz, herkescikler hamişşş olurr inşallahhhhh.allahım sen büyüksün:) ben de 5. ayımı bitirdim sayılır canım işte 20+ lardayım herşey yolunda çok şükürr:)

amam canım beni tedirgin eden tek seyyyy iiki gun once ovulasyon testi yaptım ikiside aynı kalınlıkta aynı koyulukta kırmızı cıktı yaaa:KK43: yani artık bi karar veremedim dun yaptım artık renginden açılma olmuş biri soluk cıktı negatif oldu yani eger dun değil ondan önceki gun olmuşsa bile 10 12 gun kadar gun ister :KK43: oda olucak mı acaba... taamam sakince beklerimmmmm sizee yazarım zaten burdann bundan sonrası Allah a Rabbim e kalmışşş ol demişse ol kısmette yoksa otesi olmaz zaten..inan elimden geleni yaptım..dun asimle konuştum lütfen en kotusune hazırlanalım büyük bir üzüntü yasmanı isteemem..eger olursan üzülürsen bir sonraki çalışmalara hevesin kaçar o yüzden bunu ikimizede yapma olur mu dedi :2::2: tamamm dedim artık düşünmicem olmazsa biraz ağlarım ama hemen toparlanırım dedim:KK16:

nasılll yaaaaa ama senn kaçç günnöncedenn çatlamıştııı ????? :KK36: ben anlamadımm buu işii o zaman sen ovalsyona girdin ama çatlama o çift çizgiyi gördüğünde olduu çünkü çift çizgiyi görünce 24 saat sonra çatlayacak demek ve o yumurta 24 saat yaşayacak demek pekii senn o çift çizgiyi gördükten sonra 3 günü boş geçirmedin değil mi ? kuzm senn çatlaman 12.günü o zaman değil mii bana anlatsana bir gün vererekkk

günaydınnnnnnnnnnnn güzelllll anneciiikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

hadiii dualar seninleee canım doktrdan hayırlııı haberlerle gel inşallahhhhhh

ayyyy canımmm yaaaa inşallahh hep duamdasınız, hadi bakalım geçti mi yumurtlama günlerin geri sayıma başladın:) ayy inşallahh bu ay da bol bol hamiş haberi alırızzzzz, herkescikler hamişşş olurr inşallahhhhh.allahım sen büyüksün:) ben de 5. ayımı bitirdim sayılır canım işte 20+ lardayım herşey yolunda çok şükürr:)

canımmm sen hamile misinnnnnnnnnn:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

evet bebeğim ama testim henüz silik çıkıyor bugun yapmadım daha tabi.. öyle canım üzerime düşen herşeyi yapıyorum olmazsa birdaha ki ayda yumurtlama takibimi yaptırmayı düşünüyorum doktora gidip.. Alahtan ümit kesilmez. :)

evet canım inşallah bi dahaki aya kalmadan hamiş haberi verirsin bize ama, dediğin gibi tutturamazsan da yumurta takibi kesin çözüm gibi, baksana kübrayla ramele ne güzel bilinçli takip yaptırdılar. canımmm benim sen çalışmalarını aksatma erken yumurtlama olur geç yumrutlama olur nolur nolmazz, o bebeiş gelecekkkkkk:)

kızlarr günaydın iş yoğunluğundan giremiyorum çok fazla:KK43::KK43: ama aklım hep sizdeeee. büşraa,ariver,cetrina, angeltavsan nasıl gidiyo kızlarr çalışmalarrrrrrr. umarım herşey yolundadır. özgecik, kübraaaa,ramel,fbcan,tutku sizin nasıl gidiyo hamilelik kızlarrrr, kontroller nasıl geçiyo?

esracım sağol canım çalşmalara dvm edyrz ama umtlu dğlm bu aydan senin hamilelık nasl gdiyo bebiş nasıl

nasılll yaaaaa ama senn kaçç günnöncedenn çatlamıştııı ????? :KK36: ben anlamadımm buu işii o zaman sen ovalsyona girdin ama çatlama o çift çizgiyi gördüğünde olduu çünkü çift çizgiyi görünce 24 saat sonra çatlayacak demek ve o yumurta 24 saat yaşayacak demek pekii senn o çift çizgiyi gördükten sonra 3 günü boş geçirmedin değil mi ? kuzm senn çatlaman 12.günü o zaman değil mii bana anlatsana bir gün vererekkk

canım hani 9 muydu 8 miydi 8 di galiba doktor yumurta bir iki güne catlar geldim eve ertesi gunu test yaptımmmmm hem o gülen yuz testinden hem de cujbuklu olandan ikisi pozitif cıktı 3 oyle devamm etii sonra ovulasyon testim bitti derken iki gun once esim yine aldı geldi yaptım bi baktım al bir iki çizgi daha pozitif cıktı dun en son negatife dondu..bakalımmm noldu artıkkkk:KK14::KK14::KK14::KK43::KK43: sabırlaa beklicezzzzzzzzzzzzzz:KK16::KK16::KK16: canımmmm benimmm duanı eksikkk etmeeeeeeeeeee:KK43::KK43::KK43:

guunaydınnnnnnnnn canımmmmm cici annnecikkkk bugun nasılsın bebekkkk nasıllll iyisinizzz dimi..canım valla ramellden haber alamadık ama alan olursa yazsın uzuldum açıkçası gelir inşallah:KK14:

iyiyim canım ama dün geceden beri karın ağrım var..hissettiriyor devamlı kendini :KK43: neden oluyor anlamadım..
inşallah kötü bişey değildir..
ama enerjim geçen günlere göre bugün daha iyi..inşallah yükselir artık..ben pek düşük enerjiye alışık değilimdir :))
ramel'in neyi var ki?bişey mi olduuuu yoksaaaa??
ben bugün 11de randevusu olduğunu biliyorum sadece..onada girmez siteye sanırım.yarın gelir..

ayyy canım çok sevindimmmmm, bebiş sağlıkla büyüyo desene:) evet canım taramalar başlar artık hiç durmazz:) bebiş nasıl hareketlenmiş mi?ya da ikili taramada görürsün belki:) benimki zıp zıp zıplıyodu ikili taramada:) iyi canım benim de çok şükür herşey yolunda artık tekmeleri hissediyorum ve mutlu oluyorum:) darısı sizlere:) benim de bu hafta ayrıntılı ultrason incelemem vardı ama iş yoğunluğundan haftaya kaldı malesef. mide bulantın falan vvar mı bi ara sabahları sıkıntılı oluyodun nasılsın şimdi canım

canımm ultrasonda titiryorr bu aslında çok iyi bir hareketlenme dedii :) ama dediğin gibi haftaya net görürüz haftaya size süprizimm var dedii acaba ne kii :))) cinsiyet söyleyecek heralde diye düşündük ama daha çok erkenn ama görmem gereken şeylerii çok net görüyorum dedi :) sennki ne güzellll büyüdü maşallah annesii ama genede çokk dikkatt et uzanma uzağa...ama erteleme annesii testlerii ne yap ne et sıkıştırr arayaa :) ilşkii de bizde artık sıkıntı yokk senn doktor ne demişti? ben hep hcg ye bakıyorum da artık hcg yi konrtol etmemize gerek yok dedi senn doktorda söylemişmiydi ?

esracım sağol canım çalşmalara dvm edyrz ama umtlu dğlm bu aydan senin hamilelık nasl gdiyo bebiş nasıl

neden umutsuzluğa kapıldın kuzumm ya öle hemen pes etmek var mı bizim kurallarımızda tabiki yok, hep olumlu olucaz tamam mı:KK66:iyi canım çok şükür büyüyüo benim oğlannn,darısı sizlere bak benim oğlaana kız istiyorummmm:):) hadi canım gül biraz umutsuzluk yok

X