Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canım saglık ocaklarıda yapıo hastenelerde..sabah erken gıt saglık ocagına oğlen alırsın sonucu..

canim benim esimin teyzesi sağlık ocağında hemsire gidersem ona gitmem lazım.adetin gecince gel demisti şimdide yok test yap diye tutturmam ben zaten.baska biyere gidersem de onun sistemine duser oooff offff napacam benn

canim benim esimin teyzesi sağlık ocağında hemsire gidersem ona gitmem lazım.adetin gecince gel demisti şimdide yok test yap diye tutturmam ben zaten.baska biyere gidersem de onun sistemine duser oooff offff napacam benn

ya bı özel hastaneye gıtsn onun sıstemıne nasıl dussun kı canım

kızlaaaaar ben bu baş dönmesiyle napıcam bi fikriniz var mı doktor normal diyor ama işim pc başında ve bir noktaya sabit bakamıyorum uzun süre.

hep böyle mi olacak iştahımda artma var ama bu baş dönmesi beni mahvediyor

ya bı özel hastaneye gıtsn onun sıstemıne nasıl dussun kı canım

düşüyor tatlim ona kayitliyim diye. bi tanidigimiz da ona kayitli hastanede test yaptırmis hamile olduğunu öğrenmiş ama kimseye söylemiyordu biz eşimin teyzesinden duyduk

düşüyor tatlim ona kayitliyim diye. bi tanidigimiz da ona kayitli hastanede test yaptırmis hamile olduğunu öğrenmiş ama kimseye söylemiyordu biz eşimin teyzesinden duyduk

ben de bunu merak ediyorum eşimin amcasıyla aynı aile hekimindeyiz onların da yatalak kızları var aile hemşire geldiğinde bebişiniz ne durumda demiş şok oldum çünkü ben aile hekimine bi tekl kaydımı aldırmaya gitmiştim hç gitmedim daha sonra.Biz şuan anneler ve babalar ve kardeşler dışında kimseye söylemedik kalbi atana kadar kimsenin duymasını istemiyorum yarın kontrolden sonra sağlık ocağına gidip hemşireyi kalaylasam mı :)

ay bu millet ne acayip ya ne anlamı war hemen gıdıp solemenın

canım bana kalsa bende solemıcektım kalp atışını duyana dek aılelere bıle ama eşim duramadı heyecanından soledık
kendı annem solemedı kımseye akrabalrım bılmıo
ama kayınwalıde dururmu
agzında bakla ıslanmıo

bende dıodum nerelerde kaldı betul...
canım gzuel dusun yarın kontrolumuz war
benımde burnum kanıo ya dun gece ve bugun kanadı
bayada cok kanıo

ramelllllllll yarın büyük gün ikimiz için de heyecan var mı heyecan :) benim dün 3103 tü hcg ultrasondan kesin görürüm dış gebelik değilse tabi

heyecan olmazmı canım ya cok heyecanlıyım ınşallah guzel seyler doktrlarımız
ben keseyı gorcemı sanmıorum
cunku bu daha 4+5 iz...
ama enazından kan sonucuma bakılır

tatlim sen onu kalayla benim de hincimi al.ben esimin tey. diye bise yapamiyorum ya arkadas ne sacma isler niye söylüyorsun yani sanane..simdi oraya gitsem merakli taze gibi gorunup ustume guldurmek istemiyorum, bide ya yoksa hamilelik, baska biyere de zaten gidemem aman ne zor seyler yaa

tatlım biz de düşüte öyle herkese söylemiştim tabi gelişiyle gidişi bir oldu nazar dedik.O yüzden biz de herkes tedirgin kimse kimseye bişey söylemiyo :)

sen ozaman ıdrar yap canım adet gcerse kana gıt

bende dıodum nerelerde kaldı betul...
canım gzuel dusun yarın kontrolumuz war
benımde burnum kanıo ya dun gece ve bugun kanadı
bayada cok kanıo

canım bu stres yetmiyomuş gibi çok yoğunum bu hafta kocacım da uçağa binecek birazdan yarın yalnız gidicem doktora kayınvalidem eşimin kuzeni de hamile 9 haftalık çok zor geçiyo hamileliği sürekli kusma düşük tansiyon kansızlık onun yanına gitti.
burun kanamasını sor yarın doktora miktarını falan söyle normal mi öğren
benim de diş etlerim de çok hafif kanama oluyor ki hayatımda dişçiye gitmemiş ağzında bir tane çürük dolgu olmayan bi insanım.
inşallah ikimiz için de güzel bir kontrol olur bebeğim ben çok heyecanlıyııııııımmhemen yatcaz kalkcaz doktora gitcez :)

heyecan olmazmı canım ya cok heyecanlıyım ınşallah guzel seyler doktrlarımız
ben keseyı gorcemı sanmıorum
cunku bu daha 4+5 iz...
ama enazından kan sonucuma bakılır

canım ultrasonda göremezsin ama ben geçen ay 4+1 ken vajinalde görmüştüm

bende hala adet olmadım bekliyorum olman gerekiyordu ama daha gelmedi birkaç gün geçsin ondan sonra test yaparım adet olacakmışım gibi belirtiler var ama hayırlısı bakalım...sen test yaptın mı ?

o zaman ben yarın kontrolden sonra sağlık ocağına uğruyorum ve orayı birbirine katıyorum oraya gitmiyoruz diye kıskanıyolar mıdır nedir anlamadım ki gelmiyorum kardeşim zorla mı?bi de hiç düşünmüyolar ya belki ben aldırcam çocuğu yani ne biliyosun üstüne vazife mi

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…