Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Eklentiler

• $IMG-20140110-WA0005.jpg
    $IMG-20140110-WA0005.jpg
    24,2 KB · Görüntüleme: 34
tünaydınn kızlarr!!!:KK3:
nasılsınız?
bende ovulasyon testi sipariş verdim bugün elime ulaşacak.bunu kullanıpda hamile kalan arkadaşım var mı acaba burda?_

Arkadaşlar benim adetim çok düzensiz. Testi yeni aldım. 3 gündür yapıyorum ve 2.cizgi cikiyor ama diğeri kadar koyu değil. Sizce ne yapmaliyim.yapmaya devam mi edeyim

yapmaya dewam et tabı canım koyu cızgıyı gorene kadar yapman gerekıo..yoksa bılemezsın nezman yumurtladıgını

canım benı tuhaf tuhaf korkular sarmaya basladı ya..ya dış gebelikse fılan dıye...sen kac haftalıksın sımdı

Kuzum bende de var o korku emin ol çünkü kasıklarım ve karnım çok ağrıyor ve lekelenmelerim devam ediyor khv.

içimizi ferah tutmalıyız ama inşallah yoktur öyle birşey kendini sıkma nolur, diyen de sıkıyor ama işte destek olmamız lazım birbirimizi telkin etmemiz gerek :)

hiç öyle şeyler düşünme sen annesi o şimdi güzelce olması gereken yerde yatıyodur inşallah bilir o nereye gideceğini :)

tünaydınn kızlarr!!!:KK3:
nasılsınız?
bende ovulasyon testi sipariş verdim bugün elime ulaşacak.bunu kullanıpda hamile kalan arkadaşım var mı acaba burda?_

cok fazla kişi war canım duydugumuz...bırıde bızden tutku..ovulasyonla takıp ettı..sen soğan suyuna basladınmı

Kuzum bende de var o korku emin ol çünkü kasıklarım ve karnım çok ağrıyor ve lekelenmelerim devam ediyor khv.

içimizi ferah tutmalıyız ama inşallah yoktur öyle birşey kendini sıkma nolur, diyen de sıkıyor ama işte destek olmamız lazım birbirimizi telkin etmemiz gerek :)

hiç öyle şeyler düşünme sen annesi o şimdi güzelce olması gereken yerde yatıyodur inşallah bilir o nereye gideceğini :)

canım dış gebelıkle ılgılı bılgım olsun dıye bı yazı okudum..ordan aklıma takıldı..kan degerlerı saglıklı yukselmıomuş..
benım 12 saatte 20 deger arttı ıyı bence..hıc agrım yok benım lekelenmede yok..ama bu zaten ılerleyen aylarda anlaşılıomuş demı...

cok fazla kişi war canım duydugumuz...bırıde bızden tutku..ovulasyonla takıp ettı..sen soğan suyuna basladınmı

hımm sevindim öyleyse.
evt başladım cnm sabah akşam koca bi bardak içiyorum.ııyyy kokusu da çok kötü ama napayım bebiş için katlanıoz iştee.
senin nasıl gidio hamilelik bulantı falan başladı mı?

hımm sevindim öyleyse.
evt başladım cnm sabah akşam koca bi bardak içiyorum.ııyyy kokusu da çok kötü ama napayım bebiş için katlanıoz iştee.
senin nasıl gidio hamilelik bulantı falan başladı mı?

bu soğan suyunu cok soğukta deıl cok sıckta deıl ılık ıcmen gerekıomuş canım..15 gun boyunca..kız ne bulantısı hıcbışey hıssetmıom suan sadece cok uyuyorum bı yorgunluk war okadar...

yapmaya dewam et tabı canım koyu cızgıyı gorene kadar yapman gerekıo..yoksa bılemezsın nezman yumurtladıgını

Evet haklisin da bazilari silik ciksada yumurtlama olabiliyor demiş. O yüzden kafam karıştı. Peki silik çizgi cikmasi yumartlama zamaninin yaklastigini mi gösteriyor. Benim 40. Günüm de. Ne zaman olacağı hiç belli olmuyor.

arkadaşlar merhaba yeni katıldım aranıza beni de listeye alırsanız sevinirim.Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah kimseyi evlat hasretiyle bırakmasın.. bat 15 ocak :KK1::KK1: 5 gün kaldı bekle bekle geçmiyor :KK17: bat ten önce idrar testiyle öğrenen oldumu aranızda ? :26:

merhaba hoşgeldinn aramıza yumurtlama günün erkense 12.günde öğrenebilirsin ova.ne zamandı ?

Evet haklisin da bazilari silik ciksada yumurtlama olabiliyor demiş. O yüzden kafam karıştı. Peki silik çizgi cikmasi yumartlama zamaninin yaklastigini mi gösteriyor. Benim 40. Günüm de. Ne zaman olacağı hiç belli olmuyor.

hayır canım yok ole bısey testlerın ıcındekı kagıttada yazar zaten..eşit koyulukta yakalaman gerekıo cızgılerı..LH en ust sewıyeye ulaştı demek ole olunca..24 saat ıcındede catlıo sonra zaten..sen dewam et..adet olana dek..adet olduktan sonramı basladın canım teste

yine göremedimm yaa bu normalmii sizcee bugun 5+0 ım :KK43: kaçda görünürkii bana daha ufakk gibi gelıyoorr kan verdim devlet hastanesıne gitmiştim aletlerii cok eskii belli yanii bende kan verdim kaçdımm bı kaç gün daha beklıyımde özele gidicemm önerdıkleerı doktorla felan ugrasamamm :S adam allttan bakalım dedıı bn ıstemedım burda kurall böledirr karından görünmüyorr alltaann bakıcazz deidmm istemedii geri kafalıı ınsanların lafıylaa hareket etmee görunmuyor işte diyoo bana kan aldırdıı bende sonuclar cıkmadann kaçtım :KK70: ama moralim bozuk yani :KK43: daha cokufak görunmez dedı işte öle :KK43:

bu soğan suyunu cok soğukta deıl cok sıckta deıl ılık ıcmen gerekıomuş canım..15 gun boyunca..kız ne bulantısı hıcbışey hıssetmıom suan sadece cok uyuyorum bı yorgunluk war okadar...

ayy ne bilim kıss :))
neyse uyku hali falan belirtilerden biri.
bulantın için erken daha demek ki,gerçi bebiş canlandığında bulantı başlıo diye duymuştum.
yaa ben akşam kaynattığımı sabahda soğuk içiodum.iki bardaklık yapıorum yani.
mikrodalgada ılıtsam olmaz mı :KK1:

X