Erken hamilelik belirtileri hakkında....

hoşbuldum canım :) ayy beni en iyi sen anlarsın o zaman Allah korusun hadi olmazsa diye fazla umursamıyor gibi yapıyorum çevreme ama heycandan ölüyorum :KK9: canım bende çok fazla beyaz akıntı var ve karnımda baya şişlik var bazen de agrı oluyor :) canım adet ağrısı gibi olan ağrılarına üzülme çünkü başlarda adet ağrılarına benzermiş gebelik olabilir yani :21::21: bide bişe dicem kendimi zor tutuyorum test yapmamak için sen ne zaman test yapmayı düşünüyorsun :18::18:

aynenn yaa.bende de iki günder beyaz bi akıntı var ama çok değil,karnım acayip şiş,ara ara belim ağrıyo ama öyle çok değil yani.belirtilerimiz aynı. beraber bekleyelim inşallah.ben test yapmamak için zor tutuyorum kendimi.idrarda çıkmaz zaten de,kanda da bi ihtimal yani

Adete 3_4 gun var. ben birazdan kan testine gidecegim.idrarda cikmiyo kac gundur yapiyorum..Rabbim bu cuma gununde herkesin gonlunden geceni versin.

Son düzenleme:
canım herkes de aynı olurmu bılmıyorum ki benım böle sen gibi bi silik bi az belirgin cıktı durduu taa 14.güne kadar bı baktımm dıgerıne yakındıı rengıı sonra kı gunde dıgerıne yakınn gittii öle 16.gün dıgerınden bile koyuu cıktıı bi andaa belırgınlesşmiştii yanii

AMA böyleydi dimi :KK43:((
sen kaç günde bi adet oluyorsun?

canim ultrasondan gorunebilmesi icin hcg 2000-3000 lerde olmasi lazim.suan kac biliyor musun? Kani hcg icin mi verdin sonucunu al mutlaka

aldım 4033 sonuşş o aletlerle ancak 10 bine cıkınca görünürr doktor da biliyorr aletlerinn eski oldugunuu garanti olsun dıyor kendı kendıne

aynenn yaa.bende de iki günder beyaz bi akıntı var ama çok değil,karnım acayip şiş,ara ara belim ağrıyo ama öyle çok değil yani.belirtilerimiz aynı. beraber bekleyelim inşallah.ben test yapmamak için zor tutuyorum kendimi.idrarda çıkmaz zaten de,kanda da bi ihtimal yani

aynı belirtilerimiz canım :KK9: inşallah hayırlısıyla bekleyelim birlikte. idrar testi yapmadan kan için gitmicem ama. idrar testinde de belki belli olmadığı için negatif çıkar ama benim moralim bozulur diye elim gitsede 15 inde yapacam yada belki 14 ayyyyy :18::18::18: senin ilk denemen mi canım ?

Adete 3_4 gun var. ben birazdan kan testine gidecegim.idrarda cikmiyo kac gundur yapiyorum..Rabbim bu cuma gununde herkesin gonlunden geceni versin.

canım bizi de haberdar et bizimde 5 gün var adete bakalım sende çıkacak mı kan testinde :18: bekliyoruz güzel haberlerinii :KK3::KK3::KK3:

aanlaşmıştık canım doktor da kötü bişey demedı bende bılıyordum aslında görünmicenii de ne bıleyım o zaaman benı neden hemen cagırdııkı anlamadımm daha salı gitmiştimm görünür diye duusndum heveslendım aslında neyse bakalım kan sonuçları kaç cıkacakk sana progesteron baktılar test

evett doktorda kötüü bişey söylememiş 1 hafta daha bekleyeceksin sadece maşallh kan değerleinde çok güzelll içini ferahh tuttt

aynı belirtilerimiz canım :KK9: inşallah hayırlısıyla bekleyelim birlikte. idrar testi yapmadan kan için gitmicem ama. idrar testinde de belki belli olmadığı için negatif çıkar ama benim moralim bozulur diye elim gitsede 15 inde yapacam yada belki 14 ayyyyy :18::18::18: senin ilk denemen mi canım ?

bizim 5 ay oluyo canım,onun öncesinde evlendikten beridir korunuyorduk.ben bu 5 ayda kaç tane gebelik testi aldım bilmiyorum.adetten 5 gün önce yapmıştım tabi sonuç negatif,ondan sonra biraz akıllanır gibi oldum :) adetten bi gün önce yaptım yine yok.en iyisi adeti beklmek ve direk kana gitmek gibi.çünkü burda bi arkadaş adetten iki gün sonra idrar testi yaptı çıkmadı ama kan tahlili verdi orda öğrendi hamile olduğunu.sen ne zamandan beri uğraşıyosun canım

canım ben en son 18 aralıkta adet oldum. 15. gün yani 1 ocak yumurtlama günümdü. testte çıkar mı diyosun sence yapimmi ?

yok normal yumurtlama günün erken değil belki adetinden 1-2 gün önce görebilirsin ama bence geçtikten sonra yap

X