Erken hamilelik belirtileri hakkında....

kızlarrrrr bakınn her hafttaa bri kişide yoğunlaşalımm bu haftaaa cetrinanınn çünkü onun yumurtlama haftasıı ona gönderlimm güzell enerjilerimizi güzell dualarımızı sonra büşranınn sonraaa ariverin yumrtlamam haftalarına göreee takipp edelimm yanında olalım arkadaşlarımızın böylece daha yakından destek vermiş oluruz :)

kızlarrrrr bakınn her hafttaa bri kişide yoğunlaşalımm bu haftaaa cetrinanınn çünkü onun yumurtlama haftasıı ona gönderlimm güzell enerjilerimizi güzell dualarımızı sonra büşranınn sonraaa ariverin yumrtlamam haftalarına göreee takipp edelimm yanında olalım arkadaşlarımızın böylece daha yakından destek vermiş oluruz :)

arkadaşlar merhaba yeni katıldım aranıza beni de listeye alırsanız sevinirim.Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah kimseyi evlat hasretiyle bırakmasın.. bat 15 ocak :KK1::KK1: 5 gün kaldı bekle bekle geçmiyor :KK17: bat ten önce idrar testiyle öğrenen oldumu aranızda ? :26:

Kizlaaaarrr Busranin ov. Testleri bi bakar misin deneyimlilerrrrr :)

Eklentiler

• $IMG-20140110-WA0003.jpg
    $IMG-20140110-WA0003.jpg
    28,7 KB · Görüntüleme: 55
  • $IMG-20140110-WA0002.jpg
    $IMG-20140110-WA0002.jpg
    26,3 KB · Görüntüleme: 24
  • $IMG-20140110-WA0001.jpg
    $IMG-20140110-WA0001.jpg
    26,7 KB · Görüntüleme: 57
  • $IMG-20140110-WA0000.jpg
    $IMG-20140110-WA0000.jpg
    64,7 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleme:
arkadaşlar merhaba yeni katıldım aranıza beni de listeye alırsanız sevinirim.Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah kimseyi evlat hasretiyle bırakmasın.. bat 15 ocak :KK1::KK1: 5 gün kaldı bekle bekle geçmiyor :KK17: bat ten önce idrar testiyle öğrenen oldumu aranızda ? :26:

hoşgeldin canım. benimde bat 15 ocak.ayneen yaa geçmiyo günler.5 gün kaldı Allahın izniyle.ama bugün kasıklarım ağrıyo aynı adet olacakkenki ağrı gibi :KK43: sende neler var

kübra nerdesın gelmedın bugun merakkta bıraktın bızııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı..kontrolemı gıttın yoksa

kübra nerdesın gelmedın bugun merakkta bıraktın bızııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı..kontrolemı gıttın yoksa

teldende yazdım ama yazmadı çok yoğun herhalde

şimdi yazdı işler yoğunmuş yetiştirmeye çalşıyormuş

Arkadaşlar benim adetim çok düzensiz. Testi yeni aldım. 3 gündür yapıyorum ve 2.cizgi cikiyor ama diğeri kadar koyu değil. Sizce ne yapmaliyim.yapmaya devam mi edeyim

hoşgeldin canım. benimde bat 15 ocak.ayneen yaa geçmiyo günler.5 gün kaldı Allahın izniyle.ama bugün kasıklarım ağrıyo aynı adet olacakkenki ağrı gibi :KK43: sende neler var

hoşbuldum canım :) ayy beni en iyi sen anlarsın o zaman Allah korusun hadi olmazsa diye fazla umursamıyor gibi yapıyorum çevreme ama heycandan ölüyorum :KK9: canım bende çok fazla beyaz akıntı var ve karnımda baya şişlik var bazen de agrı oluyor :) canım adet ağrısı gibi olan ağrılarına üzülme çünkü başlarda adet ağrılarına benzermiş gebelik olabilir yani :21::21: bide bişe dicem kendimi zor tutuyorum test yapmamak için sen ne zaman test yapmayı düşünüyorsun :18::18:

X