Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Uğurluuu tablomuzz hepimizee uğurr getiirrii inşallahh kızlarrr :)

UĞURLU TOPİĞİMİZ
İSİM
YAŞBAT
SONUÇ
BUSRAA32327 ARALIK 2013bir dahaki deneme
hasekihurrem2328 Aralık 2013beklemekte
hayr_hayr2530 ARALIK 2013beklemekte
cansucandan2531 Aralık 2013beklemekte
hknslcn271 OCAK 2014beklemekte
MİNOK272 OCAK 2014beklemekte
Fbcan282 Ocak 2014hamişşş:))
Tutkuu214 Ocak 2014hamişşş :)
Kubrakk4 Ocak 2014hamişşş:))
Ariver201 şubat 2014Beklemede
ramel88265 Ocak 2014hamişşş:)
wihitelead295 Ocak 2014beklemekte
didem13115 Ocak 2014Beklemede
ad123309 OCAK 2014beklemekte
nurnurnurum2315 OCAK 2014beklemekte
kimyacı43299 OCAK 2014beklemekte
Secido2812 Ocak 2014Beklemede
bercem8812 ocak 2014Beklemede
kirya13 Ocak 2014beklemekte
Tuanabatu062016 OCAK 2014Beklemede
Angeltavsan2120 ocak 2014Beklemede
cetrina2426 ocak 2014Beklemede
eat2630 ocak 2014Beklemede
gunyuzu062931 ocak 2014Beklemede
istahsıztospaa243 şubat 2014Beklemede
okosale278 şubat 2014Beklemede
allahımmmmm sen büyüksünnn herkesii sevindirrr inşşşş :))))))))))))

yaa ramelinnn degerıı kaçç merakk ediyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm küboşummm sen dee

benim 3 gün önce 947 idi..
pazartesi tekrar baktırır sanırım doktorum canımm..şuan için bir bilgim yok o yüzden :)
ramelin ik 30 çıkmış sonra ki gün 51 e yükselmiş :)

benim 3 gün önce 947 idi..
pazartesi tekrar baktırır sanırım doktorum canımm..şuan için bir bilgim yok o yüzden :)
ramelin ik 30 çıkmış sonra ki gün 51 e yükselmiş :)

tatlımm ramelin gec döllenmiş o zaman yükseliş iyi ama benımde en son salıydıı ısde yarın 3 gün olcakk tekrar baktırıcamm bıde ınr degerıme baktırıcamm pıhtılaşmaya karşı

tatlımm ramelin gec döllenmiş o zaman yükseliş iyi ama benımde en son salıydıı ısde yarın 3 gün olcakk tekrar baktırıcamm bıde ınr degerıme baktırıcamm pıhtılaşmaya karşı

canımm ramelin ovülasyonu bizden bir hafta sonraydı o yüzden bize göre geç..
nerde baktırıyorsun?doktorunun kontrolünde mi? bide ınr değerini doktor mu istedi?
ben henüz gitmediğim için doktora.pazartesi ancak öğrenebilirim hangi değerlere bakacağını :)
bide sen keseyi ne zaman görecekmişsin?yarın mı?

yaş 23 bat 8 ocak benide eklermisin canım beklemedeyim şuan

inşallah bu listedki herkes Allahın izniyle hamile kalır.burda baya günü geçen kişi var onlardan ses seda yok merak ettim şimdi

eğer ağrın sızın yoksa cnm bekle derim.şu anda bebiş daha önemli bizler için ama dimi?
tabi ki canım daha önemli her şeyden daha önemli:)

yapma canım bak ramel yaptı hep negatif çıktı boşu boşuna üzülüp stres oldu.. umarım onlara gerek kalmaz güzel haber verirsin canım benm

Merhaba arkadaşlar dünden beri moralim cok bozuk (( cumartesi hamileyim diye paylasmistim. Dun testi yeniledik degerim az artmış. Galiba kimyasdl gebelik geçiriyorum ((( cok kötüyüm. Umarim kimse bunları yasamaz ((

tabi ki canım daha önemli her şeyden daha önemli:)

yapma canım bak ramel yaptı hep negatif çıktı boşu boşuna üzülüp stres oldu.. umarım onlara gerek kalmaz güzel haber verirsin canım benm

yapmicam canım sabredecm inşallah.ayy canım benim inşallah ikimizde en kısa zamanda veririz.sonrada bu hallerimize güleriz :))

Merhaba arkadaşlar dünden beri moralim cok bozuk (( cumartesi hamileyim diye paylasmistim. Dun testi yeniledik degerim az artmış. Galiba kimyasdl gebelik geçiriyorum ((( cok kötüyüm. Umarim kimse bunları yasamaz ((
çok üzüldüm canım benm ya doktorun bişey demedi mi.. Allah yardımcın olsun
yapmicam canım sabredecm inşallah.ayy canım benim inşallah ikimizde en kısa zamanda veririz.sonrada bu hallerimize güleriz :))

inşallah canım :))) sabrın sonu selamettir

rabbim inşallah verir isteyen herkeze. benim 1 gün gecti ama adet olcam gbi belim agrıyo asırı halsizim ya

kan testi yaptırsan olur aslında.bak ramelin iki gün geçikti idrar testi yaptı iki sefer,ikisinde de çıkmadı.ama kan tahlili yaptırmış o zman çıkmış hamile olduğu.

çok üzüldüm canım benm ya doktorun bişey demedi mi.. Allah yardımcın olsun

inşallah canım :))) sabrın sonu selamettir

Ben de cok üzüldüm aryik yaş kalmadi gözümde (( doktor yarin tekrar çağırdı. Hala adet olmadim. Bi daha test yapcak tabi ben yarina kadar adet olmazsam. Cok kötü grip olmustun. Ondan mi tutunamadi acaba diye kendimi sucluyorum (( doktor da sans isi biraz dedi ( bakalim detaylari yarin sorcam

önce sakin ol canım stres yapma rahatla biraz. bol bol dua et ve kapa bilgisayarı geç yatağa uzan dinlen yarına kadar hiç bişey yapma ev işi yemek falan.... sadece dinlen ve yarını bekle canım stres de yapma....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…