Erken hamilelik belirtileri hakkında....

bebegmmmmmmmmmmmmmmm sölee kuzumm ::)))) kız belım agrıyorr dıyorum duymuyormusunuz benı

canımın ici aynısı ablamda oldu normal böyle olması bu ay ilk defa adet olmadın bünye ve hormonlar değişiyor sürekli uzan ani haareketlerden kaçın dinlen başka hic birseyde yapma cok çokta sıcakta tutma kedini oda ısısıda üzerindeki battaniye cok agır olmasın..geçecek annecik sık biraz dişini iki 3 güne birseyin kalmıcak hatta inşallah bugünden geçer..ama telaş yapma olur mu normal annecik artık bünye degisti bu ay

keseyii görüp kalp atışlarını duysamm sonraasıı allah kerimm :) dgerım kaç olduu acabaa maşallahh güzel artıyoduu inşş bi sorun olmazz allahım nolurr bebegımı korusun

keseyii görüp kalp atışlarını duysamm sonraasıı allah kerimm :) dgerım kaç olduu acabaa maşallahh güzel artıyoduu inşş bi sorun olmazz allahım nolurr bebegımı korusun

Allah ın iziniyle hic bir sey olmıcak inşallah bebeğin seninle artık canım benim sorun olmıcakkkk artıkkk hepp olumlu düşün olur mu annesi bekle az kaldı keseyide göreceksin kalp atıslarınıda duyacaksınnnn hersey cok guzelll olucakk sağlıkla büyüyecek annesinin karnında sonra hayırlısıyla kucağına alacaksın bebeğini sadece güzel günlerinizi dusun olur mu canım benm

tek istedigim saglıiklı bi şekildee kavuşmakk :))) inşş herşley yolunndaa giderr kucagımada alırımm güzelim benım yaa prensesim:) hehehe neyse tatlışım ben cıkmam lazımm belkı giremem bugunn öptüm seni ii akşamalr :) hayırlı iişler bol bebişler DDD muckkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

ooyyy oyyy oyyy kıyamaamm bu kuzuununnn kuzusunaaaaaaa canımmmmm benımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm tamam annecik kendinee cokkkk iyii bakkkk bnde cıkıyorummm opuldun cokkkk hadi Allah seni ve meleğini korusunnn..iyiaksamlar tatlım

iyi akşamlar arkadaşlar benim sat 8 aralık gebelik belirtileri var ne zaman gebelik testi yapmamgerekir . Kafam çok karışık arkadaşlar.bana yardımcı olun.

ayy hele o idrar gelmiyo mu sinir oluyorum zor tutuyorum kendimi bazı zamanlar. bu aklımızda kalsın kızlar gelince bi daha soralım o zaman
bebegmmmmmmmmmmmmmmm sölee kuzumm ::)))) kız belım agrıyorr dıyorum duymuyormusunuz benı

tutkuu beni de ekler misin uğurlu listeye? yaş 24 bat 3 şubaat

iyi akşamlar arkadaşlar benim sat 8 aralık gebelik belirtileri var ne zaman gebelik testi yapmamgerekir . Kafam çok karışık arkadaşlar.bana yardımcı olun.

canım eğer bugün adet olman gerekiyor ise emin olmak adına bir iki gün sonra yap derim.geç döllenme falan olduysa çıkmayabilir yani sonuçta.ama illa yapmak istiyorsan bence yarın direk kan tahlili ver.en kesin o oluyo

Canim umarim yolundadir tekrar hafif hafif kanamam olmaya basladi bugun yine hcg olcturdum 24 saatte 155ten 260a yukselmis sanirim iyi bir artis :) rahatladim ama keseyi gorene kadar huzursuzlugum devam edecek
Sen nasilsin pekiiii :)

Bişiycikler olmaz Allah'ın izniyle içini ferah tut, keseyide görcen kalp atışlarınıda duycan şükür bende iyiyim hastalık bitti 2 gün önce, eeee çalışmalara başladım hemen ovulasyon testi aldım, pek anlamadım testten ama günaşırı gidicem bu ay

Canim tutku testle takip etti bu ay şut gole döndü ondan destek al istersen. Eger bu ay olmasaydi ben de dusunuyordum ovulasyon testi almayi.Yaniii 3 haftacik sonra insallah hamile olucaksin demek oluyo buuu :)
Sayi arttikca mutlu oluyorummm :)

Ben aslında yazdan niyetliydim acil safra kesesinden ameliyat oldum bu zamana kaldı geçen ayda tahmini yumurtlamayla başladım bi hafta çekmeden ailemin yanına gittim, bu ay ciddi bir çalışma olcak asıl testi il öğlen yaptım cetrina yumurtlama 8.günde olunca.bende bişey yok şimdilik, tabi testi bazıları günde 2 kez yapcaz falan dedi orda kafam karıştı:26:
Valla insan burda güzel haberler aldıkça mutlu oluyor,Rabbim herkese tez vakitte sağlıklı bebişler versin, büyütürkende birarada oluruz inş

Amim canim insallah evet yumurtlama donemi civarinda gunde 2 kez yapiliyomus hani kacirmamak icin zaten cizgi koyulasmaya baslayinca yumurtlamanin yaklastigini anliyormussun.sen ne kadarlik evlisin kacinci denemen canim ankarada oturuyorsun sanirim ah memleketim cok ozluyorumm

Kızlar okuyodumda dayanamadım yaziim dedim:) bende aynı durumdaydım ve bu tuvalet işini hep evham yapıyordum:) bende en fazla 2 saat tutabiliyodum:) ve hamile kaldım bu ay:) demek ki alakası yokmuş içiniz rahat olsun 1-2 saat tutmaya çalışın ama:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…